Dowiedzieliśmy się kto zasiądzie za stołkiem komentatorkim podczas transmisji największej walki MMA w tym roku – starcia Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem na gali UFC 229.

Według słów samego zainteresowanego, będzie to Dominick Cruz oraz Joe Rogan. Do spółki z nimi jako trzeci wejdzie prawodpobnie Jon Anik. Za mikrofonem zabraknie tym samym jednego z największych odkryć telewizyjnych podczas gal UFC – Daniela Cormiera. Mistrz wagi półciężkiej oraz ciężkiej jest klubowym kolegą Nurmagomedova i być może pojawi się na gali w roli fana lub osoby która wspierać będzie swojego klubowego kolegę w szatni i narożniku.

Sędziowie na walkę wieczoru gali UFC 229 to Herb Dean oraz Derek Cleary, Sal D’Amato i Junichiro Kamijo.

19 KOMENTARZE

 1. A gdzie Jimmy Smith ?

  Może wejdzie jako trzeci, na ten moment nie jest pewne kto to będzie ale ja bym stawiał jednak na Anika bo on ma raczej być tłem dla głównych komentatorów.

 2. DC bardzo lubię, często robi sobie jaja no i mega rozkminia akcje zapaśnicze. Chodź  w tej walce nie będzie co rozkminiać, tylko jedno bezproblemowe obalenie i szybki koniec walki

  :beczka:

 3. Joe i Cruz są idealni. Zamiast Anika wolałbym DC, ale wiadomo, nie można mieć jednocześnie pszczół i córki pszczelarza :crazy:

  Sędzią musi być Big John, inaczej tego nie widzę :dance:

 4. Joe i Cruz są idealni. Zamiast Anika wolałbym DC, ale wiadomo, nie można mieć jednocześnie pszczół i córki pszczelarza :crazy:

  Sędzią musi być Big John, inaczej tego nie widzę :dance:

  Big John już nie jest sędzią komentuje w Bellatorze.

 5. Dowiedzieliśmy się kto zasiądzie za stołkiem komentatorkim podczas transmisji największej walki MMA w tym roku – starcia Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem na gali UFC 229.

  Według słów samego zainteresowanego, będzie to Dominick Cruz oraz Joe Rogan. Do spółki z nimi jako trzeci wejdzie prawodpobnie Jon Anik.

  :whodefuk:

  Myślałem, że Juras i Janisz. :travolta:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.