Na UFC 229 Conor McGregor spróbuje odzyskać tytuł mistrzowski kategorii lekkiej UFC w walce z Khabibem Nurmagomedovem. Zobaczcie jak Irlandczyk zdobył pas mistrzowski dywizji do 70 kilogramów w pojedynku z Eddiem Alvarezem na UFC 205. Tym samym zawodnik stał się pierwszym w historii mistrzem dwóch kategorii wagowych jednocześnie.

https://www.youtube.com/watch?v=25r5R7YCKNA

Pełna rozpiska hitowej gali dostępna jest TUTAJ.

16 KOMENTARZE

 1. Aż się przykro patrzy, jak Alvarez był tutaj pomiatany. Conor robił z nim co chciał, oby Khabib postawił większy opór.

 2. walka jako walka była taka sobie, nic tam ciekawego się nie działo, Eddie wyglądał jakby wstał z łożka lewą nogą

 3. walka jako walka była taka sobie, nic tam ciekawego się nie działo, Eddie wyglądał jakby wstał z łożka lewą nogą

  Walczysz, tak jak Ci przeciwnik pozwala, a tutaj Conor nie pozwolił mu kompletnie na nic i Eddie został kompletnie upokorzony, trafiany raz po raz.

 4. :cmgkeepgoing::cmgkeepgoing::cmgkeepgoing::cmgkeepgoing::cmgkeepgoing::cmgkeepgoing::cmgkeepgoing::cmgkeepgoing::cmgkeepgoing:

 5. Dobre to jest. Ale z Khalabibem tego nie powtórzy, nie ma mowy. Może wygrać, ale nie w taki sposób.:korwinlaugh:

 6. Walczysz, tak jak Ci przeciwnik pozwala, a tutaj Conor nie pozwolił mu kompletnie na nic i Eddie został kompletnie upokorzony, trafiany raz po raz.

  Wiesz, bardzo lubię eddiego, ale do panteonu mma on raczej nie należy.

 7. Wiesz, bardzo lubię eddiego, ale do panteonu mma on raczej nie należy.

  No ale przed UFC 205 należał. :beczka:

 8. Wiesz, bardzo lubię eddiego, ale do panteonu mma on raczej nie należy.

  Nikt inny nie zdominował go w taki sposób, jeżeli przegrywał to po wojnach i wyrównanych walkach z najlepszymi na świecie. Z Conorem wyglądał, jak nowicjusz, który przyszedł na jeden z pierwszych treningów mma i posłali go na sparing z jednym z kozaków z klubu.

 9. Wiesz, bardzo lubię eddiego, ale do panteonu mma on raczej nie należy.

  Jedyny zawodnik w historii, który był mistrzem bellatora i ufc :-}

 10. Nikt inny nie zdominował go w taki sposób, jeżeli przegrywał to po wojnach i wyrównanych walkach z najlepszymi na świecie. Z Conorem wyglądał, jak nowicjusz, który przyszedł na jeden z pierwszych treningów mma i posłali go na sparing z jednym z kozaków z klubu.

  Przegrał z innymi zawodnikami przed czasem, przed i po Konorze, nie kupuje tego. Eddie bardzo dobry zawodnik, ale do walki o tytuł przystępował z porażką i dwoma wygranymi splitami, a z RDA wygrał po tym jak tamten zawalił cięcie wagi.

 11. Przecież Conor był tak precyzyjny w tej walce… Hajs na rudego. Wczoraj 9bejrzalem ostatnie pojedynki rudego i tiramisu. Fakt, że Khabib sprowadzal gdy chciał, ale już na początku pojedynku iaquinta lokowal ciosy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.