Cztery pojedynki zostały oficjalnie dodane do karty walk UFC 220, które odbędzie się 20 stycznia w Bostonie. Islam Makachaev zmierzy się wtedy z Brazylijczykiem, Gleisonem Tibau, Dustin Ortiz z Alexandre Pantoją, Calvin Kattar z Shanem Burgosem, a Kyle Bochniak podejmie Brandona Davisa.

Burgos w ostatnim pojedynku pokonał Godofredo Castro na UFC on FOX 25. Niepokonany Amerykanin ma już na swoim koncie 3 wygrane w największej organizacji na świecie. Jego rywal z krótkim wyprzedzeniem zadebiutował w UFC w walce z Andre Filim, którego wypunktował na pełnym dystansie.

Tibau nie występował w oktagonie UFC od listopada 2015 roku. Makachaev ma w UFC bilans 3-1. Rosjanin przegrał tylko z Adriano Martinsem przez TKO.

Ortiz w ostatniej walce pokonał faworyzowanego Hectora Sandovala. Pantoja po przegranej w TUF’ie wygrał dwa pojedynki w UFC, kolejno z Ericiem Sheltonem i Neilem Seerym.

Bochniak przegrał w swoim ostatnim pojedynku z Jeremym Kennedym. Davis wygrał na 4. gali Dana White’s Contender Series decyzją z Austinem Arnettem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.