Jak poinformowała organizacja UFC na swojej stronie internetowej Ion Cutelaba, potencjalnie naruszył przepisy polityki antydopingowej.

Powodem wszczęcia postępowania przeciwko Mołdawianinowi były informacje jakie dobrowolnie przekazał agencji USADA podczas pobierania próbek 18 i 19 października.

Cutelaba miał być przeciwnikiem Michała Oleksiejczuka w jego debiucie w UFC podczas jutrzejszej gali w Nowym Jorku. Decyzją organizacji „The Hulk” nie został dopuszczony do pojedynku.

42 KOMENTARZE

 1. Może to szczęście w nieszczęściu? Będzie miał teraz normalny obóz, przygotuje się do debiutu jak należy a i NYC zobaczył i wypłata podwójna będzie.

 2. ????

  Chyba lepiej żeby nie walczył z przeciwnikiem na dopingu co ?

  podpowiedz: nastepny jego przeciwnik tez bedzie na dopingu

 3. Jak poinformowała organizacja UFC na swojej stronie internetowej Ion Cutelaba, potencjalnie naruszył przepisy polityki antydopingowej. W praktyce oznacza to, że badania wykazały obecność w organizmie Mołdawianina zakazanych środków. Na oficjalną informację musimy poczekać do czasu publikacji wyników badania próbki "B".

  Zawodnik został przebadany 18 i 19 października, jednak wyniki badań zostały upublicznione dopiero dziś.

  Cutelaba miał być przeciwnikiem Michała Oleksiejczuka w jego debiucie w UFC podczas jutrzejszej gali w Nowym Jorku. Decyzją organizacji "The Hulk" nie został dopuszczony do walki, a pojedynek zdjęto z karty walk.

  Kurwa koleś jest zielony od tych sterydów. :damjan:

  Ale wiecie lepiej być zielonym niż …

  SPOILER
  :razz:łacz:

 4. Zgodnie z zasadami starożytnych chińskich strategów: wygrać bez walki, to największe zwycięstwo. Farta ma ten nasz reprezentant. Łeb spod topora wyciągnął w ostatniej chwili

 5. -A proszę powiedzieć, z czego się pan śmieje najczęściej?

  -Jak by USADA upadła i sobie głupi ryj rozwaliła!

 6. Nasi maja czarny pas w zarabianiu siana w UFC- kasuja a nie walcza:lol: szkoda ze do rekordu im się to nie wlicza:wink: kurwa nie na darmo Cutelaba robil się na Hulka:beczka:

 7. Nasi maja czarny pas w zarabianiu siana w UFC- kasuja a nie walcza:lol: szkoda ze do rekordu im się to nie wlicza:wink: kurwa nie na darmo Cutelaba robil się na Hulka:beczka:

  Pewnie Misiu już pije ze szczęścia. :beer:

 8. Zgodnie z zasadami starożytnych chińskich strategów: wygrać bez walki, to największe zwycięstwo. Farta ma ten nasz reprezentant. Łeb spod topora wyciągnął w ostatniej chwili

  Gdy zobaczyłem informację o tym właśnie takich komentarzy się spodziewałem … Miałem nadzieję, że Michał utrze nosa niedowiarkom i niestety z winy jego rywala nie dowiemy się kto miał rację. Dostał szansę życia i chłopaka po prostu szkoda bo wiem jak bardzo chciał się pokazać z dobrej strony i wierzył w swoje zwycięstwo.   Więc bez względu na ewentualny wynik walki szkoda, że do niej nie dojdzie.

 9. Pewnie Misiu już pije ze szczęścia. :beer:

  Naprawdę przedni żart TYTUS, jak widzę po tym Live u Mroza masz ewidentny ból dupy 🙂

 10. Powiem to bez cienia złośliwości : jest to wspaniała wiadomość dla Michała Oleksiejczuka. Pojechał na wycieczkę, zobaczył UFC od środka, dostanie wypłatę, obejrzy najważniejszą galę roku z bliska, nic tylko się cieszyć. Szkoda jego zdrowia i szkoda rekordu na walki z takimi typami jak Cutelaba na tym etapie kariery. To absolutnie nie był rywal na debiut, dobrze się stało, wszyscy się radujmy.

 11. Naprawdę przedni żart TYTUS, jak widzę po tym Live u Mroza masz ewidentny ból dupy 🙂

  :whodefuk:

  Dobrze , że zrobił bez zbędnych obrażeń.

  Zawsze się cieszę jak nasi ( krajanie ) zgarniają dobre wypłaty od UFC

  Poza tym to :olewam:

 12. Czyli KO Z rak nie wejdzie w typerze. Nue bylo opcji do wyboru że przeciwnik zdyskwalifikowany przez sterydiany…

 13. ale jak zarobi skoro walka odwołana? show money dostanie?

  Na pewno, przynajmniej tak było dotychczas. Może coś więcej, kto tam wie.

 14. Trzeba do sprawy podejsc filozoficznie, widocznie tak mialo byc. Jakies doswiadczenia zebrane, bez wiekszych strat  wlasnych. Pytanie czy teraz przerwa i oczekiwanie na walke w normalnym trybie czy tez beda celowac  w cos na szybko ?

 15. Na pewno, przynajmniej tak było dotychczas. Może coś więcej, kto tam wie.

  Podstawa + Reebok jest chyba standardem.

  Czyli w najgorszym razie 12,5 k $ + wycieczka do NYC + wejście na największą galę UFC w tym roku.

 16. ????

  Chyba lepiej żeby nie walczył z przeciwnikiem na dopingu co ?

  Jest to absolutnie, podważalnie prawda. Mimo to, mam żal, że większość informacji o złapaniu na dopingu pojawia się w okolicach dnia walki, co zmienia plany utalentowanych zawodników. Wypłata będzie bez walki, jedyny plus sytuacji.

 17. Chyba zbyt duża dawka promieniowania Gamma poszła w okresie przygotowań.

  Z jednej strony szkoda walki, z drugiej strony, raz że następnym razem nie będzie takiego stresu pierwszego razu w dniach poprzedzających galę, dwa wypłata i tak jakaś wejdzie, trzy do następnej walki będzie można pełny obóz treningowy zrobić.

 18. Michal mocno przybity tym, ze walka odwolana. Podoba mi sie to podejscie, on naprawde bardzo chcial ujebac tego Cutelabe.

 19. Michal mocno przybity tym, ze walka odwolana. Podoba mi sie to podejscie, on naprawde bardzo chcial ujebac tego Cutelabe.

  Niepotrzebnie przybity może dostanie jakiegoś mniej nakoksowanego ,mniej fizyczznego rywala i efektownie  go przemieli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.