teymurvannata

Dwóch młodych zawodników kategorii lekkiej prezentujących świetne umiejętności w stójce zmierzą się na UFC 209. Lando Vannata zawalczy wtedy z Davidem Teymurem.

Vannata (9-1) to jeden z najbardziej perspektywistycznych zawodników w dywizji do 70 kilogramów. 24-letni Lando wszedł w zastępstwo z krótkim wyprzedzeniem do walki z Tonym Fergusonem, którego prawie udało mu się znokautować. Ostatecznie przegrał on z El Cucuy, jednakże już w drugiej walce dla UFC udowodnił, iż jest on niesamowicie utalentowanym strikerem, kiedy to obrotowym kopnięciem znokautował Johna Makdessiego.

Teymur (5-1) znany jest polskim fanom z udziału w tej samej edycji TUF co Marcin Wrzosek, gdzie Szwed przegrał z naszym rodakiem. W występach w UFC po programie znokautował on swoich dwóch rywali.

UFC 209 odbędzie się 4 marca w Las Vegas w Nevadzie.

21 KOMENTARZE

  1. No i czemu Helda tak nie mogli potraktować. Po porażce ze słynnym gościem dać jakiegoś mniej znanego i teoretycznie słabszego. To nie kurwa, Lauzona jebnęli

  2. Krok w tył po Makdesim, widać, że chcą wykuć z Vannaty pretendenta, zbudować mu streak. W sumie wyjebane mam, będę Landrovera oglądał z miłą chęcią, a słaby przeciwnik daje większą szansę na jakieś odkorbione zwycięstwo przed czasem. #Vannata_fan_since_his_debut_in_UFC 😎

  3. No i czemu Helda tak nie mogli potraktować. Po porażce ze słynnym gościem dać jakiegoś mniej znanego i teoretycznie słabszego. To nie kurwa, Lauzona jebnęli

  4. Teymur nie ma może nazwiska, ale żaden z niego placek i w stójce może dać całkiem miłą dla oka i niejednostronną walkę z Vannatą.

  5. Dać taką walkę z El Chujchujem i to wchodząc na zastępstwo to wielka rzecz. Trzymam mocno kciuki za dalszy rozwój.

  6. Chujowe zestawienie, Lando udowodnił już kilka razy, że nie od dzisiaj stać go by walczyć o wysokie cele, a tu taki przeciętniaczek dla niego. Za wolno go 'budują'.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.