Walka dwóch topowych zawodników kategorii lekkiej nareszcie została oficjalnie potwierdzona. Po wielu tygodniach negocjacji, Khabib Nurmagomedov oraz Tony Ferguson ustalili warunki kontraktowe. Zawalczą oni na marcowej gali UFC 209. Stawką pojedynku będzie tymczasowy pas kategorii lekkiej UFC.

„The Eagle” (MMA 24-0) stoczył już dla UFC 8 pojedynków. Ostatni miał miejsce na UFC 205 gdzie Rosjanin w trzeciej rundzie poddał kimurą Michaela Johnsona. W bilansie dla największej organizacji ma 4 decyzje, dwa poddania i dwa techniczne nokauty.

Ferguson (MMA 22-3) w UFC zanotował jedynie jedną porażkę na 13 walk. Ostatni raz w oktagonie pokazał się w listopadzie na UFC Fight Night 98, gdzie jednogłośną decyzją pokonał Rafaela dos Anjosa w walce wieczoru.

Gala UFC 209 odbędzie się 4 marca w Las Vegas.

97 KOMENTARZE

 1. i co, elchujchuj sie obsral lamusy?

  Tak.

  Walką zacznę się jarać jak wejdą obaj do oktagonu, na co daję z 10% szans. Takie zajebiste starcia nie mają prawa dojść do skutku.

 2. Tak.

  Walką zacznę się jarać jak wejdą obaj do oktagonu, na co daję z 10% szans. Takie zajebiste starcia nie mają prawa dojść do skutku.

  ja tez sie teraz nie jaram. ale niby tony byl obsrany, dlatego nie mogli dojsc do porozumienia wczesniej

 3. Czyzby nowy kontrakt dla Fergusona wjechal? Narazie bez podniety bo do marca ktorys z nich wyskoczy ze 2 razy… Jak to bedzie Nurma to bede go hejtowal do konca mojego zywota na tym forum przysiegam!!! I znowu pas tymczasowy:siara: dzieje sie to co w boksie mnie wkurwia najbardziej. Milion nic nie znaczacych pasow:gdzie:

 4. Czyzby nowy kontrakt dla Fergusona wjechal? Narazie bez podniety bo do marca ktorys z nich wyskoczy ze 2 razy… Jak to bedzie Nurma to bede go hejtowal do konca mojego zywota na tym forum przysiegam!!! I znowu pas tymczasowy:siara: dzieje sie to co w boksie mnie wkurwia najbardziej. Milion nic nie znaczacych pasow:gdzie:

  ja widze jeden pozytyw tego, ze ta walka bedzie o interim, bo na ten pas i tak kazdy ma wyjebane, a mianowicie 5 rund

 5. i co, elchujchuj sie obsral lamusy?

  Lepiej dla niego jakby się obsral bo dostanie wpierdol życia!

  A tak serio to jaram się na maksa!

 6. Dagestanski orzel zostanie zestrzelony.

  Oby bez kontuzji. Jaram sie bardziej niz ksw na narodowym :crazy::crazy::crazy:

 7. Ciekawe czego kontuzje złapie Khabib. Chociaż może odpuści zapasy z niedźwiedziami, bo chyba mu zależy na tej walce.

 8. i co, elchujchuj sie obsral lamusy?

  Obsrał się, ale jak zobaczył, że wszyscy się kapnęli to jednak podpisał kontrakt :fjedzia:

 9. Tony ma argumenty na Khabiba, Orzeł nie ma argumentów na ChujChuja. Zapaśniczo raczej go nie zdominuje, jeśli miałoby paść w tej walce poddanie, to raczej Nurmagomedov byłby jego ofiarą. Poza tym może nie przetrwać pierwszych wymian.

 10. Orzeł nie ma argumentów na ChujChuja. Zapaśniczo raczej go nie zdominuje,

  :benny:.

  Stójka okej, ale w całym mma nie ma kolesia co może się z Khabibem kulać. Ferguson to przecież striker a nie zapaśnik

 11. :benny:.

  Stójka okej, ale w całym mma nie ma kolesia co może się z Khabibem kulać. Ferguson to przecież striker a nie zapaśnik

  Ma bardzo dobre TDD i ogarnia parter. Myślę, że to mu wystarczy na Khabiba. Czuję pękający z hukiem dagestański balonik – gość praktycznie całe życie bił się z allrounderami z niższej półki, których stójkę dawał radę jakoś przetrwać (choć z Johnsonem pływał), a zapaśniczo mógł ich ogarnąć. Ferguson to jakieś 3 levele wyżej od każdego z dotychczasowych rywali Nurmagomedova. Jakieś 50% stawiam na gong, który Kebaba odłączy bardzo szybko, koło 30% na ChujChuja z jakimś poddaniem, jeśli walka trafi do parteru. 20% na Khabiba, że wyleży decyzję, ale to 5-rundówka, więc chyba i te 20 na wyrost bardzo.

 12. Ma bardzo dobre TDD i ogarnia parter. Myślę, że to mu wystarczy na Khabiba. Czuję pękający z hukiem dagestański balonik – gość praktycznie całe życie bił się z allrounderami z niższej półki, których stójkę dawał radę jakoś przetrwać (choć z Johnsonem pływał), a zapaśniczo mógł ich ogarnąć. Ferguson to jakieś 3 levele wyżej od każdego z dotychczasowych rywali Nurmagomedova. Jakieś 50% stawiam na gong, który Kebaba odłączy bardzo szybko, koło 30% na ChujChuja z jakimś poddaniem, jeśli walka trafi do parteru. 20% na Khabiba, że wyleży decyzję, ale to 5-rundówka, więc chyba i te 20 na wyrost bardzo.

  Dla mnie to Toni go podłączy, Khebab się zorientuje że nie ma co się w ciosy bawić, sprowadzi i się skończy tak  jak zawsze.

  Zobaczymy jak będzie

 13. Dla mnie to Toni go podłączy, Khebab się zorientuje że nie ma co się w ciosy bawić, sprowadzi i się skończy tak  jak zawsze.

  Zobaczymy jak będzie

  Też jestem ciekawy. Weź pod uwagę, że to 5 rund. W sumie Tony walczył mistrzowskie rundy raz, Khabib ani razu. Dagestańczyk może oczywiście sprowadzić ChujChuja, ale raczej nie skontroluje go tak, jak innych rywali.

  Ale… zrobię sobie profilaktycznie avek z Nurmą przed 209, żeby mieć pewność, że wygra Tony 😀

 14. Jak ktoś nie widział to polecam tę oficjalną już zapowiedź

  :bleed: Ogień.

  Niech Bóg da, żeby żaden nie wypadł.

 15. Też raczej z Elchujem, @MysticBęben , ale pamiętaj, że MJ pokonał kiedyś Elchuja, a pamiętasz co z MJ zrobił Orzełek ostatnio. To chyba faktycznie jakiś wynalazek z laboratorium od ruskich jest.

 16. Też jestem ciekawy. Weź pod uwagę, że to 5 rund. W sumie Tony walczył mistrzowskie rundy raz, Khabib ani razu. Dagestańczyk może oczywiście sprowadzić ChujChuja, ale raczej nie skontroluje go tak, jak innych rywali.

  Ale… zrobię sobie profilaktycznie avek z Nurmą przed 209, żeby mieć pewność, że wygra Tony 😀

  Czemu 5 rund?  To jest komejniwent

 17. Pierdu pierdu. Co z tego , że MJ kiedyś pokonał Tonego. MJ w stójce do momentu sprowadzenia jebał Kebaba jak chciał (zresztą każdy zawodnik w stójce robił z nim co chciał) i nie wierze że Rusek będzie rzucał Tonym czy kontrolował go w parterze przez 25 minut. Nawet jeśli Tony znajdzie się na ziemi to obroni się swoimi długimi łapskami. Ale liczę że Ferguson ujebie go w stójce bo ileż można czekać żeby typ z taką stójką jak Kebeb ani razu nie został znokautowany.

 18. Ma bardzo dobre TDD i ogarnia parter. Myślę, że to mu wystarczy na Khabiba. Czuję pękający z hukiem dagestański balonik – gość praktycznie całe życie bił się z allrounderami z niższej półki, których stójkę dawał radę jakoś przetrwać (choć z Johnsonem pływał), a zapaśniczo mógł ich ogarnąć. Ferguson to jakieś 3 levele wyżej od każdego z dotychczasowych rywali Nurmagomedova. Jakieś 50% stawiam na gong, który Kebaba odłączy bardzo szybko, koło 30% na ChujChuja z jakimś poddaniem, jeśli walka trafi do parteru. 20% na Khabiba, że wyleży decyzję, ale to 5-rundówka, więc chyba i te 20 na wyrost bardzo.

  Raz walczył z gościem, który miał dobrą obronę przed obaleniami i do dziś uważam, że można mu było dać w tej walce góra jedną rundę. Tak, to było 5 lat temu, ale nie dostrzegam, żeby stójka Khabiba się specjalnie rozwinęła od tego czasu.

  Dla mnie to walka 50:50, co prawda Nurma mnie nie przekonuje, ale gość z takimi zapasami zawsze może przeleżeć. Nie wiem też jaka jest odporność ElChuja na zapasiora tej klasy.

 19. Na chuj ten pas? Bzdura. Ale samo starcie kozackie, chyba jedno z lepszych jakie mogą obecnie zestawić. Oby zdrowi byli.

 20. Jaram się, ale coś czuje, że to będzie pierwsze zestawienie w historii, gdzie obaj wypadną przez kontuzje jednocześnie… :siara:

 21. Myślę, że to mu wystarczy na Khabiba. Czuję pękający z hukiem dagestański balonik – gość praktycznie całe życie bił się z allrounderami z niższej półki, których stójkę dawał radę jakoś przetrwać (choć z Johnsonem pływał), a zapaśniczo mógł ich ogarnąć. .

  Nurmagomedov to balonik ?!?!?!

  :DC::DC::DC:

 22. nie odbędzie się w pierwszym terminie.

  No to na pewno bo pierwszy termin już był :razz:enn:

  Jak dla mnie Kebab ogarnie, ale Elchuchuj to też kozak i walka może iść w obie strony. Ścisła czołówka najlepszych walk jakie można teraz zestawić.

 23. TAK JEST 😀 To bedzie bitwa !!! Mam nadzieje że Kebab Wygra 🙂 a potem Conor następny 😛

  Bitwa? Rusek przeleży.

 24. Bitwa? Rusek przeleży.

  Bo chciałem przypomnieć, że w MMA nie tylko stójka, a Rusek i tak jest aktywny z dołu.

 25. Bo chciałem przypomnieć, że w MMA nie tylko stójka, a Rusek i tak jest aktywny z dołu.

  chyba na dole z góry 🙂

 26. Chujcew to wygra. Prawda @Chujcew ?

  Ja zawsze wygrywam, nawet jak przegrywam 😉

  Co do walki to sądzę, że jednak Khabib i to jemu będę kibicować. Jaram się tą walką, jedno z najlepszych możliwych zestawień obecnie.

 27. Ciekawe czego kontuzje złapie Khabib.

  Nie ma co sie przedwcześnie podniecać i tak Khabib, wypadnie na tydzień przed gala!!

  Jestem strasznie zawiedziony, że tak mało czystego hejtu znalazłem w tym temacie. Cohones schodzi na psy.

 28. Jestem strasznie zawiedziony, że tak mało czystego hejtu znalazłem w tym temacie. Cohones schodzi na psy.

  Khabib i Tony to ostatni zawodnicy, którzy zasługują na hejt.

 29. Khabib i Tony to ostatni zawodnicy, którzy zasługują na hejt.

  Przestań :mjsmile:. Khabib to muslim, rusek, "nie ma stójki" etc. Jest IDEALNY do hejtowania. Piszę to jako psychofan Nurmy :lol:.

 30. Przestań :mjsmile:. Khabib to muslim, rusek, "nie ma stójki" etc. Jest IDEALNY do hejtowania. Piszę to jako psychofan Nurmy :lol:.

  Najwięcej hejtu dostał za leżenie w szpitalu tak jak większość AKA.

 31. Najwięcej hejtu dostał za leżenie w szpitalu tak jak większość AKA.

  O…to też! Tyle tego, że zapomniałem i o tym "argumencie" :lol:.

 32. Jestem strasznie zawiedziony, że tak mało czystego hejtu znalazłem w tym temacie. Cohones schodzi na psy.

  Staralem sie byc bardzo delikatny;)

 33. Staralem sie byc bardzo delikatny;)

  Wiem, że stać Cię na więcej. Liczę, że w następnych tematach dot. Khabiba pokażesz swój kunszt :deniro:.

 34. Panowie shejtowałem już bębna za te herezje które tutaj popełnił. Kraków przeprasza za ten przejaw głupoty i bezmyślności. Na dodatek nałożyłem na Bębna karę w wysokości  jednego 0,7l Glenfidicha 12 letniego.

 35. Wiem, że stać Cię na więcej. Liczę, że w następnych tematach dot. Khabiba pokażesz swój kunszt :deniro:.

  :redford:

 36. :redford:

  Dziękuję. Tylko wiesz… . Niech będzie niemerytorycznie, dorzuć coś o stosunkach z kozami, molestowaniu małoletniego niedźwiedzia itp. Nie spierdol tego! Postarasz się to sypnę lajkiem :mamed:.

 37. Nurmagomedov to balonik ?!?!?!

  :DC::DC::DC:

  Trochę imo tak. Kogo poważnego pokonał prócz starego RDA i ostatnio MJ-a który, no nie oszukujmy się nie jest ścisłym topem? Wiecznie albo kontuzja, albo Ramadan, albo przeciwnik wypada. A jak już zawalczy to z nikim ze ścisłego topu. Szerdog nie kłamie.

  PS. I tak któryś wypadnie.

 38. Ta walka wyłoni najlepszego lekkiego wrzeszswiata.

  Najlepszy ma obecnie chwilę przerwy. Spokojnie, wróci i zbije któregoś z pretendentów.

 39. Khabib zamknął mi hejterski ryj po walce z johnsosem… ale i tak muszę kibicować Tony'emu w tej walce… w 1 rundzie wyjdzie Tony Ferguson, ale od drugiej wyjdzie El Cucuy i zacznie się rozpierdol mark my words. Gość nawet ma w Meksyku cardio lepsze niż większość ludzi w Vegas.

  Jestem najebany jak swinia. Ale rano będzie wstyd jak zajrzę na cohones hehe

 40. Najlepszy ma obecnie chwilę przerwy. Spokojnie, wróci i zbije któregoś z pretendentów.

  Mistrz z jedną wygraną czy dwóch zabójców 12-1 i 8-0 w wadze lekkiej ? :corn:

 41. Mistrz z jedną wygraną czy dwóch zabójców 12-1 i 8-0 w wadze lekkiej ? :corn:

  Mistrz, który pokonał zabójcę zabójców. Przecie Eddie nie wziął pasa z dupy.

 42. Najlepszy ma obecnie chwilę przerwy. Spokojnie, wróci i zbije któregoś z pretendentów.

  Nie ma takiej opcji :deniro:

  Fergie by go zabił (piszę ten post prawie nieprzytomny)

 43. Mistrz, który pokonał zabójcę zabójców. Przecie Eddie nie wziął pasa z dupy.

  Tony i Khabib też z RDA wygrali, z tą różnicą, że w złym czasie.

 44. Przestań :mjsmile:. Khabib to muslim, rusek, "nie ma stójki" etc. Jest IDEALNY do hejtowania. Piszę to jako psychofan Nurmy :lol:.

  Dla mnie tylko muslim a nie cierpię tej nacji ale jako zawodnik ścisły top i nie ma co gadać bzdur oczywiście #teamtony :cool:masz pomysł na zakład ? 😆

 45. Dla mnie tylko muslim a nie cierpię tej nacji ale jako zawodnik ścisły top i nie ma co gadać bzdur oczywiście #teamtony :cool:masz pomysł na zakład ? 😆

  Sygna? Bo z Pussym się już o avka założyłem 😡

 46. Sygna? Bo z Pussym się już o avka założyłem 😡

  Sygna? Bo z Pussym się już o avka założyłem 😡

  Może być sygna :lol:może być o flaszkę whisky z dostawa do domu jak wolisz :beer:

 47. Może być sygna :lol:może być o flaszkę whisky z dostawa do domu jak wolisz :beer:

  Wolę sygnę:lol:. Jeszcze przegrasz i się wykosztujesz:lol:.

 48. Wolę sygnę:lol:. Jeszcze przegrasz i się wykosztujesz:lol:.

  Spoko :lol:Jestem skłonny przyjąć to ryzyko i się wykosztować :lol:i tak wogule Pozdr.

 49. Panowie shejtowałem już bębna za te herezje które tutaj popełnił. Kraków przeprasza za ten przejaw głupoty i bezmyślności. Na dodatek nałożyłem na Bębna karę w wysokości  jednego 0,7l Glenfidicha 12 letniego.

  Przyjemnie będzie oglądać na powtórkach kaosa, jakiego Chujchuj zafunduje Khebabowi, racząc się tym zacnym, ufundowanym przez Ciebie trunkiem 🙂

 50. Dziękuję. Tylko wiesz… . Niech będzie niemerytorycznie, dorzuć coś o stosunkach z kozami, molestowaniu małoletniego niedźwiedzia itp. Nie spierdol tego! Postarasz się to sypnę lajkiem :mamed:.

  Ty lajkiem a admini banem:D

 51. Kurwa kurwa kurwa, jak ktoś wypadnie z tej walki, to jadę do Stanów/Rosji i szukam winowajcy z gnatem. Nie wiem komu kibicować, bo Ferguson jest chujem, a Khebab muslimem, więc powiem niech wygra hip hop jak mawiał Hirek Wrona.

 52. Panowie shejtowałem już bębna za te herezje które tutaj popełnił. Kraków przeprasza za ten przejaw głupoty i bezmyślności. Na dodatek nałożyłem na Bębna karę w wysokości  jednego 0,7l Glenfidicha 12 letniego.

  Widzę, że albo jesteś litościwy nakładając kary albo nie znasz się na whisky ;]

 53. Widzę, że albo jesteś litościwy nakładając kary albo nie znasz się na whisky ;]

  Opcja nr 3: skąpy Krakus, bo wie, że obstawił złego kebaba 🙂

 54. Też raczej z Elchujem, @MysticBęben , ale pamiętaj, że MJ pokonał kiedyś Elchuja, a pamiętasz co z MJ zrobił Orzełek ostatnio. To chyba faktycznie jakiś wynalazek z laboratorium od ruskich jest.

  Te ruskie wynalazki… wynalezione na śmietniku amerykańskiej ambasady 🙂

  Jasne, że Khebab może to wylezeć, ale raczej wątpię, żeby to był 5-rundowiec, a pewny jestem, że Nurma nie skończy Chuj Chuja – zostaje wygrana przed czasem tego ostatniego

  #króldedukcji #eliminacjascenariuszyniemożliwych 🙂

 55. Brazol już wie że czekają go regularne przeloty przez klatkę aż do momentu jak nie będzie miał siły się bronić dlatego chce na tym wpie*dolu zarobic jak najwięcej. Sambo >>> BJJ wie to każdy kto choć trochę zna się na rzeczy.

  P.S. Trzeba oddać Khabibowi że nie musi krzyczeć otaczać się blichtrem i robić z siebie pajaca jak McTapper bo i tak ma u wszystkich szacunek i nikt nie chce z nim walczyć.

 56. Brazol już wie że czekają go regularne przeloty przez klatkę aż do momentu jak nie będzie miał siły się bronić dlatego chce na tym wpie*dolu zarobic jak najwięcej. Sambo >>> BJJ wie to każdy kto choć trochę zna się na rzeczy.

  P.S. Trzeba oddać Khabibowi że nie musi krzyczeć otaczać się blichtrem i robić z siebie pajaca jak McTapper bo i tak ma u wszystkich szacunek i nikt nie chce z nim walczyć.

  Brazol to mowa o… no właśnie o kim? 😀

 57. Kurwa kurwa kurwa, jak ktoś wypadnie z tej walki, to jadę do Stanów/Rosji i szukam winowajcy z gnatem. Nie wiem komu kibicować, bo Ferguson jest chujem, a Khebab muslimem, więc powiem niech wygra hip hop jak mawiał Hirek Wrona.

  ja chyba jednak za tonym przez @Mateusz Smoter i dlatego, ze kebab to muslim. poza tym, chujchuj ma przejebany styl, duzo bardziej korzystny dla oka. ale z conorem to juz nie wiem za kim bede

 58. Dobra ja powiem tyle:Kabib szacun wchuj za skilsy,megatalent,zapasy kosmos,lubie ogladac twoje walki bo dobrze sie bijesz,jeden z 2 best lightwegiht in the world,ale za czczenie pedofila huj dupe i kij oko,ogarnij sie chlopie bo islam to droga donikąd chopie,to zejesteś znany Ci nie pomoze i bogaty tez,masz kolegow perzydentow, to tez na nic bo wkoncu trafisz do piachu jak kazdy i staniesz przed Bogiem i co mu wtedy powiesz?Gówno,nic nie powiesz,wylapiesz liśćia na odmułke od Pana Naszego Jezusa Chrystusa i podwiniesz kite spowrotem na dagestanskie,bezbozne pola 100lat za murzynami,jebac kozy i skakac po skalach.uprzedzajac krytyke:khabib jeden z2 najlepszych lekkich na swiecie!!!ale za moralnosc i czczenie pedofila-jebac.W imie Jezusa Chrystusa Pana Naszego-team Tony!!!pozdr

 59. Dobra ja powiem tyle:Kabib szacun wchuj za skilsy,megatalent,zapasy kosmos,lubie ogladac twoje walki bo dobrze sie bijesz,jeden z 2 best lightwegiht in the world,ale za czczenie pedofila huj dupe i kij oko,ogarnij sie chlopie bo islam to droga donikąd chopie,to zejesteś znany Ci nie pomoze i bogaty tez,masz kolegow perzydentow, to tez na nic bo wkoncu trafisz do piachu jak kazdy i staniesz przed Bogiem i co mu wtedy powiesz?Gówno,nic nie powiesz,wylapiesz liśćia na odmułke od Pana Naszego Jezusa Chrystusa i podwiniesz kite spowrotem na dagestanskie,bezbozne pola 100lat za murzynami,jebac kozy i skakac po skalach.uprzedzajac krytyke:khabib jeden z2 najlepszych lekkich na swiecie!!!ale za moralnosc i czczenie pedofila-jebac.W imie Jezusa Chrystusa Pana Naszego-team Tony!!!pozdr

  :facepalm: to chyba ban

 60. Dobra ja powiem tyle:Kabib szacun wchuj za skilsy,megatalent,zapasy kosmos,lubie ogladac twoje walki bo dobrze sie bijesz,jeden z 2 best lightwegiht in the world,ale za czczenie pedofila huj dupe i kij oko,ogarnij sie chlopie bo islam to droga donikąd chopie,to zejesteś znany Ci nie pomoze i bogaty tez,masz kolegow perzydentow, to tez na nic bo wkoncu trafisz do piachu jak kazdy i staniesz przed Bogiem i co mu wtedy powiesz?Gówno,nic nie powiesz,wylapiesz liśćia na odmułke od Pana Naszego Jezusa Chrystusa i podwiniesz kite spowrotem na dagestanskie,bezbozne pola 100lat za murzynami,jebac kozy i skakac po skalach.uprzedzajac krytyke:khabib jeden z2 najlepszych lekkich na swiecie!!!ale za moralnosc i czczenie pedofila-jebac.W imie Jezusa Chrystusa Pana Naszego-team Tony!!!pozdr

  Widać ze Odyniec :mamed:

 61. Trochę imo tak. Kogo poważnego pokonał prócz starego RDA i ostatnio MJ-a który, no nie oszukujmy się nie jest ścisłym topem? Wiecznie albo kontuzja, albo Ramadan, albo przeciwnik wypada. A jak już zawalczy to z nikim ze ścisłego topu. Szerdog nie kłamie.

  PS. I tak któryś wypadnie.

  samo to, ze pokonał RDA zdecydowanie wygrywając trzy rundy o czymś świadczy. Ten stary RDA później został mistrzem… Z resztą wystarczy popatrzeć na jego kontrole w parterze, jest po prostu wyjątkowa+swiatowej klasy zapasy do tego zajebiste cardio. Gość ma przeogromny talent, dla mnie jest takim lekkim Velasquezem. Jak można o nim pisać balonik wtf ??!! z resztą chyba pod pojęciem balonik kryje się coś takiego, ze media/organizacja kreują gościa a on później przegrywa w marnym stylu. Balonikiem był np Northcutt. A Khabib sam sobie zrobił fejm po walce z MJ z którym przypominam walczył na undercardzie lol.

  Nawet jakby przegrał z Fergusonem po 15 sekundach nic mu to nie odbierze.

 62. Dobra ja powiem tyle:Kabib szacun wchuj za skilsy,megatalent,zapasy kosmos,lubie ogladac twoje walki bo dobrze sie bijesz,jeden z 2 best lightwegiht in the world,ale za czczenie pedofila huj dupe i kij oko,ogarnij sie chlopie bo islam to droga donikąd chopie,to zejesteś znany Ci nie pomoze i bogaty tez,masz kolegow perzydentow, to tez na nic bo wkoncu trafisz do piachu jak kazdy i staniesz przed Bogiem i co mu wtedy powiesz?Gówno,nic nie powiesz,wylapiesz liśćia na odmułke od Pana Naszego Jezusa Chrystusa i podwiniesz kite spowrotem na dagestanskie,bezbozne pola 100lat za murzynami,jebac kozy i skakac po skalach.uprzedzajac krytyke:khabib jeden z2 najlepszych lekkich na swiecie!!!ale za moralnosc i czczenie pedofila-jebac.W imie Jezusa Chrystusa Pana Naszego-team Tony!!!pozdr

  :mjsmile:

  :OK:

 63. Dobra ja powiem tyle:Kabib szacun wchuj za skilsy,megatalent,zapasy kosmos,lubie ogladac twoje walki bo dobrze sie bijesz,jeden z 2 best lightwegiht in the world,ale za czczenie pedofila huj dupe i kij oko,ogarnij sie chlopie bo islam to droga donikąd chopie,to zejesteś znany Ci nie pomoze i bogaty tez,masz kolegow perzydentow, to tez na nic bo wkoncu trafisz do piachu jak kazdy i staniesz przed Bogiem i co mu wtedy powiesz?Gówno,nic nie powiesz,wylapiesz liśćia na odmułke od Pana Naszego Jezusa Chrystusa i podwiniesz kite spowrotem na dagestanskie,bezbozne pola 100lat za murzynami,jebac kozy i skakac po skalach.uprzedzajac krytyke:khabib jeden z2 najlepszych lekkich na swiecie!!!ale za moralnosc i czczenie pedofila-jebac.W imie Jezusa Chrystusa Pana Naszego-team Tony!!!pozdr

  o kurwa.

  jeden z lepszych postów, jakie widziałem…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.