UFC Fight Night ROCKHOLD vs. BISPING 2 (1)

Transmisja w jakości HD tylko na Extreme Sports Channel

W nocy z 4 na 5 czerwca o 4:00 widzowie Extreme Sports Channel będą mogli zobaczyć rewanż Luke’a Rockholda i Michaela Bispinga. Zawodnicy zawalczą o pas w wadze średniej. Ponadto na karcie głównej odbędą się starcia: Cruz vs. Faber, Poirier vs. Green, Holloway vs. Lamas i Henderson vs. Lombard.

Rockhold i Bisping stoczyli główną walkę w trakcie gali UFC Fight Night 55 w 2014 roku. Wtedy przegrał Bisping, który teraz będzie miał wreszcie szansę na rewanż. Luke Rockhold jest aktualnym mistrzem w wadze średniej od czasu zwycięstwa z Weidmanem w grudniu 2015 roku. Dla Bispinga, mimo wieloletniej kariery w UFC (należy on do federacji do 2006 roku), będzie to pierwsza walka o mistrzostwo.

W najbliższy weekend dowiemy się także, czy Dominickowi Cruzowi uda się zachować pas UFC w wadze koguciej. Będzie mu go próbował odebrać Kalifornijczyk Urijah Faber. Cruz swoją przygodę z UFC rozpoczął w 2011 roku właśnie od walki z Faberem. Wtedy udało mu się zwyciężyć. Jaki będzie układ sił po blisko pięciu latach od tamtej walki? Wszystko wyjaśni się w nocy z soboty na niedzielę.

Gala UFC Fight Night: ROCKHOLD vs. BISPING 2 już 5 czerwca o 4:00.
Powtórki 5 czerwca o 21:00, 7 czerwca o 21:00 i 9 czerwca o 22:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.