UFC_197

Informacja prasowa:

W nocy z 23 na 24 kwietnia o 4:00 Extreme Sports Channel zaprasza na galę UFC na żywo. Ovince Saint Preux skrzyżuje rękawice z Jonem Jonesem. Pierwotnie walka główna miała się odbyć pomiędzy Jonesem a Cormierem, jednak z powodu kontuzji tego ostatniego, to Saint Preux zawalczy z „Bonesem” o tymczasowy tytuł mistrza. Ponadto na karcie głównej zobaczymy walki: Johnson vs. Cejudo, Pettis vs. Barboza, Whittaker vs. Natal oraz Rodriguez vs. Fili.

Ovince Saint Preux ma za sobą wygraną walkę z Rafaelem Cavalcante w lutym 2016 podczas UFC Fight Night 82. Wcześniej przegrał pojedynek wieczoru z Gloverem Teixeirą. Obecnie zawodnik plasuje się na 6. miejscu rankingu UFC w wadze półciężkiej. Jon Jones będzie walczył o odzyskanie pasa, po tym jak został mu on odebrany przez federację. Do tego momentu był niepokonany przez 12 walk, zaś UFC 197 miało być dla niego kolejnym spotkaniem z Cormierem, jednak plany pokrzyżowała kontuzja pochodzącego z Luizjany zawodnika.

Ponadto tego wieczoru na karcie głównej zobaczymy starcie w wadze muszej Demetrious Johnson vs. Henry Cejudo. Odkąd w 2012 roku UFC wprowadziło nową kategorię wagową – wagę muszą (do 56 kg) – Johnson jest jej nieustającym mistrzem. Po historycznym zwycięstwie nad Josephem Benavidezem w czerwcu 2012 roku siedmiokrotnie bronił tytułu i za każdym razem udało mu się zwyciężyć. Henry Cejudo jak dotąd w UFC stoczył cztery walki i także pozostaje niepokonany. Czy uda mu się odnieść zwycięstwo nad Johnsonem
i być pierwszym, który odbierze pas mistrzowi?

Wielbiciele UFC będą mogli już dziś (22 kwietnia) o 23:00 zobaczyć na stronie ufc.com konferencję prasową promującą International Fight Week. Wystąpi na niej prezes UFC Dana White oraz gwiazdy światowego MMA (w tym José Aldo, Cain Velasquez oraz Joanna Jędrzejczyk i Cláudia Gadelha, które już 8 lipca zmierzą się w walce na zakończenie 23. sezonu „The Ultimate Fighter”).

UFC 197: JONES vs. SAINT PREUX w nocy z 23 na 24 kwietnia o 4:00.

Powtórki: 24 i 25 kwietnia o 21:00 oraz 28 kwietnia o 22:00.

7 KOMENTARZE

  1. Ktoś wie, jaki jest powód tego, że tych powtórek UFC nie ma o godz. 9, czy po prostu rankiem tak jak to było w OS tylko dopiero wieczorem? Jakiś zakaz? Czasem człowiek zaśpi, czy zapomni o PVR i później tak czekać do 21 to już dawno skorci sprawdzić wyniki 🙁

  2. @bart123 jakby robili powtórki o 9 rano to każdy by miał w tyłku zarywanie nocki i by sobie spokojnie do śniadanka obejrzał powtórkę w dobrej jakości. A jak mam oglądać wieczorem następnego dnia to wiadomo że wolę się zerwać o 4 nad ranem:wink:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.