werdum_cain

Po tym jak po UFC 196 przeszło trzęsienie ziemi i zarówno Cain Velasquez jak i Fabricio Werdum wypadli z walki wieczoru, gala ta zmieniła status z wydarzenia PPV, na transmitowane przez otwartą telewizję FOX Sports 1.

W PPV ceny wahały się od 50 do 60 dolarów, obecnie jednak każdy kto posiada telewizję kablową z FOX Sports 1, będzie mógł obejrzeć galę za darmo. Karta wstępna udostępniona będzie na platformie Fight Pass.

Dwa dni temu Dana White poinformował na swoim koncie na Twitterze, że Cain Velasquez nie będzie mógł wystąpić na UFC 196 z powodu kontuzji pleców. UFC próbowało ratować sytuację i w ramach zastępstwa na miejsce Caina, wstawiło Stipe Miocica. Jednak niedługo później wycofał się również Fabricio Werdum twierdząc, że doznał kontuzji stopy. Nowym wydarzeniem wieczoru w związku z tym zostało starcie Johny’ego Hendricksa ze Stephenem Thompsonem. Poniżej pełna karta walk:

Walka wieczoru (FOX Sports 1)

  • Johny Hendricks vs. Stephen Thompson

Karta główna (FOX Sports 1)

  • Roy Nelson vs. Jared Rosholt
  • Rafael Cavalcante vs. Ovince Saint Preux
  • Joseph Benavidez vs. Zach Makovsky

Karta wstępna 2 (FOX Sports 1)

  • Josh Burkman vs. K.J. Noons
  • Damian Grabowski vs. Derrick Lewis
  • Mike Pyle vs. Sean Spencer
  • Misha Cirkunov vs. Alex Nicholson

Karta wstępna 1 (Fight Pass)

  • Mickey Gall vs. Mike Jackson
  • Artem Lobov vs. Alex White
  • Ray Borg vs. Justin Scoggins
  • Noad Lahat vs. Diego Rivas
Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Na stornie jest bałagan, jest nieczytelna. Do tego fatalnie odpala na telefonie.Prosiłem dwa razy  szanowną redakcję o okazjonalne dodawanie ankiet dla zabawy, niestety nikt mi nie odpowiedział na posta. Doczekam się ?

  2. Mam chwilę więc napiszę więcej o moich odczuciach apropo strony.Na wstępie chcę zaznaczyć że najbardziej mi pasowało pierwsze i drugie wcielenie strony.W momencie jak powstało to całe Cohones zaczęły się schody.Osobiście jestem człowiekiem który, ma dużo obowiązków na co dzień i lubię jak coś mi działa szybko i sprawnie, więc może w tym problem.1. Login Na początku był login z poziomu strony, który zawsze pamiętał moje hasło. Dzięki temu  mogłem pisać posty szybko i sprawnie. Potem przyszedł ten cały login przez Cohones. Pojawił się problem często musiałem logować się na nowo do tego po zalogowaniu zamiast przekierować mnie na stronę dalej jestem na Cohones a nie chcę tam by,ć chcę być w automatycznie w newsie , do którego chcę dodać komentarz, więc muszę znów wchodzić na stronę i dalej na newsa, który mnie interesował. Aktualnie jest jeszcze gorszej bo po każdym zalogowaniu przez login do w zakładce do góry nawet jeśli mam zapisane hasło za każdym razem mnie później wylogowuje i znowu trzeba się logować. Do tego ten login w newsie na dole żeby się zalogować dodaj kom więc klikam  po czym klikam zaloguj i nic news się resetuje a ja dalej nie zalogowany. To jest jakaś mordęga Panowie.2. Układ stronyUważam że te kwadraty jeden mniejszy, drugi większe, jakiś obok potem niżej reklamy potem znowu jakaś strefa, matko jedyna Chłopaki no… Dla mnie to nie jest czytelne. Gdy był news po newsem było OK.3. Na telefonie mi nie wyświetlają się na początku  boki strony , a potem jak jest ok bo jest news pod newsem to nagle jakieś reklamy jadą bez sensu, myślę sobie koniec strony a się okazuje że newsy są dalej dużo niżej pod reklamami.3 Czytanie komentarzyNa początku jechałem od góry w dół a teraz muszę klikać na starsze i znowu starsze i znowu i tak dalej. Do dupy w ten sposób się czyta posty. OK, niech to będę dwie maks 3 strony ponumerowane. a nie 5. 4. Gdzie te najbliższe gale, widzę teraz po prawej tylko jedno UFC, gdzie przewidywania redakcyjne przed większymi galami. Ankietę którą pokazałeś nic o niej nie wiem, nie widziałem jej na stornie. Sory ale nie korzystam z Cohones . Naprawdę ciężko się to wszystko obsługuje. Uważam że powinniście ułatwiać obsługę. Nie jestem plackiem z dupy ,użytkuję Kompa i neta od 15 lat, pracuje na różnych programach i wydaję mi się że obsługa strony jest kłopotliwa  a układ strony wygląda jak zbiór reklam.

  3. Ale na jaki odzew liczyłeś? Przyjęliśmy do wiadomości, że kilku osobom się strona nie podoba. Trudno, nie każdego uszczęśliwisz 🙂 Zrobiliście ankietę ? Ilu osobą się podoba ?

  4. Strona główna, zwłaszcza na telefonie, jak najbardziej na minus po zmianach.Niestety Panowie, ale to była zmiana na gorsze.A obsługa ze smartphone'a to jakiś koszmar…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.