Nie znamy jeszcze nawet wstępnych wyników sprzedaży transmisji PPV gali UFC 196, ale szef organizacji, Dana White jest przekonany, że będą one rekordowe:

Pobiliśmy wszystkie rekordy. wszystkie wyniki, jakie mieliśmy, zostały pobite. To jest największa walka, jaką zrobiliśmy do tej pory.

Jak na razie, mogliśmy poznać liczby dotyczące sprzedanych biletów na imprezę. W hali MGM Grand Arena pojawiło się 14 889 fanów którzy zostawili na bramkach 8 100 000 dolarów. Jest to na pewno świetny wynik ale nie najlepszy w historii UFC. Lepsze liczby zrobiła gala UFC 129 z GSP która przyniosła 12 milionów dolarów ze sprzedanych biletó oraz UFC 194 – 10 milionów dolarów.

 

13 KOMENTARZE

 1. Conor dalej jest jedyną solidną opcją dla UFC na jubileuszową galę (200), jeśli myślą o biciu rekordów.

 2. Kto to Narkun?

  Słyszałem, że KSW trenuje

  Bez przesady, jeśli ziomki w pracy u @siwygrek kojarzą kogoś więcej z KSW niż Pudziana, Najmana oraz "tego Gruzina" i jeszcze są w stanie podać go z nazwiska i oglądają jego walki…to jest to mega pozytywne zjawisko – są już na drodze przekształcenia się z janusza w fana sportu.

  Ta droga potrafi być długa i wyboista, nie wszyscy dochodzą do celu, ale już zrobili pierwszy krok – nie od razu PRIDE zbudowano!

 3. Conor dalej jest jedyną solidną opcją dla UFC na jubileuszową galę (200), jeśli myślą o biciu rekordów.

  A ja myślę że powrót GSP to byłaby wieksza :bomb:

 4. A ja myślę że powrót GSP to byłaby wieksza :bomb:

  Zastanawiała mnie obecność GSP na gali.

  Możliwe, że w przypadku wygranej Conora chcieli go zestawić właśnie z Georgem?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.