YT2aTGi

Konferencja prasowa przed marcową walką Nate`a Diaza z Conorem McGregorem prawdopodobnie pobije wszystkie rekordy jeśli chodzi o ilość osób śledzących to wydarzenie.

Na samym tylko kanale Youtube organizacji UFC, transmisję z konferencji obejrzało ponad milion osób. W szczytowym momencie transmisję śledziło na żywo ponad 220 tysięcy osób. Do tego doliczyć trzeba transmisję na głównej stronie UFC.tv oraz w aplikacji Fight Pass.

Jak dobry jest to wynik, może świadczyć fakt że transmisja z przygotowanej z dnia na dzień konferencji, przebiła wszystkie transmisje gal organizacji World Series of Fighting.

 

6 KOMENTARZE

  1. Hmm, z ufc.com i ufc.tv pęknie na 100% 500 tys., jak nie dużo więcej.

  2. Chyba tylko konfa Go Big była lepsza 🙂 Fuck you, you beat 3 migets and get pumped hahaha Z ręką na sercu, Connor-Nate to walka na którą mam największy hype od dawna, wcześniej to były tylko "waleczki"… Connorowi też trzeba oddać, że w trash talku się tylko poprawia, ma wszystko obcykane – nawet jak go Nate pojechał od koksiarzy to od razy wyciągnął Melendeza i Shieldsa. UFC już może zacierać ręce, bo ta walka przyniesie więcej szmalu niż z DosAnjosem i Aldo razem wzięte 🙂

  3. Chłopaki przez całą walkę będą rzucać fakami i się dissować 😀 😀 Jeżeli ktoś padnie, to od pocisku ^^

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.