Długa zapowiedź gali UFC 196: Fabricio Werdum kontra Cain Velasquez

10

Długa zapowiedź gali UFC 196: Fabricio Werdum kontra Cain Velasquez

https://www.youtube.com/watch?v=hDpdapYGQhM

10 KOMENTARZE

 1. Czekam na walkę Caina z Werdumem. Mam nadzieję że pas wróci tam gdzie powinien być. War CAIN !!!!!!

 2. Nie mogę słuchać już tego ględzenia o 'elevation'. Trzeba było jechać miesiac wcześniej jak Werdum, słaba wymówka jak na takiego mistrza.

 3. Dobra juz przestańcie ględzić marudy, to czy byla to wpadka czy jednak nie, przekonamy się juz za kilkanaście dni
  Im blizej do gali tym coraz więcej hejterów się uaktywnia. Potraficie szybko skleślić jednego z najlepszym zawodników tej kategorii po tej sromotnej porazce TYLKO dlatego, ze jest obcokrajowcem.
  Wezmy dla przykładu Błachowicza, daje 2 fatalne walki i co tu czytam "no tak nie był sobą zasługuje by dać mu szanse" patriotyczne sentymenty przesłaniają niektórym to, co trzeba nazywać po imieniu, a w drugą strone potraficie być bezwględni

 4. Szczerze to bardziej mnie ciekawi walka Stepha Thompsona z Johnnym Hendricksem, licze ze Wonderboy to ogarnie I tittle shot bedzie juz blisko.

 5. @MSmoter > są dwie szkoły, albo jedziesz znacznie wcześniej przed zawodami i organizm się przyzwyczaja, albo jedziesz na krótko przed (tak samo jak w piłce jakieś reprezentacja jadą grać na stadionie w Caracas). Obóz Caina wtopił i tyle, ale skoro Cain zdechł kondycyjnie pod koniec pierwszej rundy, to czemu mają się tym nie tłumaczyć? Mam nadzieję, że w rewanżu będzie gwałt jak na Cyganie II i III, i pas wróci na prawowite miejsce.

 6. EXSite

  Potraficie szybko skleślić jednego z najlepszym zawodników tej kategorii po tej sromotnej porazce TYLKO dlatego, ze jest obcokrajowcem.

  [​IMG]
  Pite już było czy trollujesz?:)

 7. Gienek

  Czekam na walkę Caina z Werdumem. Mam nadzieję że pas wróci tam gdzie powinien być. War CAIN !!!!!!

  [​IMG]

 8. Mateusz Smoter

  Nie mogę słuchać już tego ględzenia o 'elevation'. Trzeba było jechać miesiac wcześniej jak Werdum, słaba wymówka jak na takiego mistrza.

  ja nie mogłem uwierzyć, że UFC w ogóle użyło tego w materiale… 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.