https://www.youtube.com/watch?v=KfSAXxtw0V8

Jeden z najlepszych materiałów z serii Embedded, pokazujący historię konfliktu Jose Aldo z Conorem McGregorem.

123 KOMENTARZE

 1. Przesunięcie tego pojedynku z pierwszego terminu na ten obecny daje spory komfort psychiczny Aldo. Emocje opadły, może on podejść (niestety) chłodniej do tej walki.

 2. DickNiaz

  Przesunięcie tego pojedynku z pierwszego terminu na ten obecny daje spory komfort psychiczny Aldo. Emocje opadły, może on podejść (niestety) chłodniej do tej walki.

  To prawda, też o tym myślałem, ta trasa promocyjna to musiała być mordęga dla psychiki. #TeamAldo

 3. prowoj

  Oby walka trwala dłużej niz nasza europejska walka miliardlecia :p

  Obalenie i poddanie to nie takie hop-siup jak luj+kolano. Ze 2 minuty trzeba dać Aldo, żeby się z Rudym uporał.

 4. To będzie walka, którą z ogromną przyjemnością obejrzę z polskim komentarzem. Rogana się pewnie nie będzie dało słuchać.

 5. defthomas

  Jeden z najlepszych materiałów z serii Embedded, pokazujący historię konfliktu Jose Aldo z Conorem McGregorem.

  Skubany zrobił mu niezly magiel w glowie podczas tych objazdowych konferencji…

 6. Wątpie, żeby Aldo podchodził z jakimś komfortem psychicznym do tej walki, odłożył po prostu problemy na później. Sam przyznaje, że najbardziej się boi tego, że straci wszystko w jednej chwili. I to mu siedzi we łbie, Conor ma to do siebie, że nawet jeżeli coś nie idzie po jego myśli to konsekwentnie trzyma się planu. Na tej objazdówce został rozjechany psychicznie jak walec i jestem niemal pewny, że po tym jak wyszedł wcześniej z konferencji pod pretekstem "śpieszenia się na samolot" poryczał się w szatni.

 7. Pojawia się embedded ufc 194 i już wiesz, że tydzień będzie się dłużył 😉

 8. Jestem tak najarany na tą walkę że pozamieniałem dyżury w pracy, że zobaczyć tą galę. Odliczam dni.

 9. Bardzo często mam wrażenie, że bardzo promowana walka skończy się taktyczną klapą i często tak jest. Teraz nie widzę opcji, żeby ta walka była nudna, bo taktyka i jednego i drugiego jest zwyczajnie widowiskowa 😉 Wyobrażam sobie co się będzie działo, jeśli Aldo wygra niejednogłośną decyzją 😀

 10. Zajebisty materiał. Już nie mogę się doczekać jak Jose zamknie morde Conorowi 🙂  WAR ALDO !!!

 11. świetny materiał. btw, pięknie pokazuje jaki z Rockholda jest arogancki "dick", nie umiem znaleźć innego, bardziej pasującego mi odpowiednika. lubiłem go, naprawdę, ale arogancja ma granicę i jak u Conora jest to dla mnie inne, bardziej naturalne i mniej "szkodliwe" tak Luke pokazuje, że jedyny człowiek jaki się dla niego liczy to on. 🙂 dropy na sparingpartnerze i okrzyki, dziwne zachowania, teksty, dla mnie to nie jest już pewność siebie, jakiś inny level, nie wiem czy tylko mnie to kuje, ale w tym programie z dupkami chyba niewiele musieli przekręcić żeby pokazać go w takim świetle w jakim go pokazali. tym bardziej kibicuję Chrisowi w tej walce. jeszcze te dogadywanie DC od miesięcy… 😆 gość pierdoli, że CW nikogo nie pokonał kiedy jego najlepszym skalpem jest Lyoto… po walce z Weidmanem. czuję, że nadchodzi wpierdol i nie chodzi mi tu o Irlandczyka. te przygadywanie sobie samemu przy dziwnych ruchach. ciężko będzie mu pogodzić się z przegraną, czuję to.

 12. baju

  ciężko będzie mu pogodzić się z przegraną, czuję to.

  To na bank. Do tej pory ma ból dupy o Vitora. 😆

 13. baju

  świetny materiał. btw, pięknie pokazuje jaki z Rockholda jest arogancki "dick", nie umiem znaleźć innego, bardziej pasującego mi odpowiednika. lubiłem go, naprawdę, ale arogancja ma granicę i jak u Conora jest to dla mnie inne, bardziej naturalne i mniej "szkodliwe" tak Luke pokazuje, że jedyny człowiek jaki się dla niego liczy to on. 🙂 dropy na sparingpartnerze i okrzyki, dziwne zachowania, teksty, dla mnie to nie jest już pewność siebie, jakiś inny level, nie wiem czy tylko mnie to kuje, ale w tym programie z dupkami chyba niewiele musieli przekręcić żeby pokazać go w takim świetle w jakim go pokazali. tym bardziej kibicuję Chrisowi w tej walce. jeszcze te dogadywanie DC od miesięcy… 😆 gość pierdoli, że CW nikogo nie pokonał kiedy jego najlepszym skalpem jest Lyoto… po walce z Weidmanem. czuję, że nadchodzi wpierdol i nie chodzi mi tu o Irlandczyka. te przygadywanie sobie samemu przy dziwnych ruchach. ciężko będzie mu pogodzić się z przegraną, czuję to.

  Też uważam, że Krzyś go utemperuje trochę 😉

 14. Szady

  To na bank. Do tej pory ma ból dupy o Vitora. 😆

  już nawet o tym nie wspominam, nie wiem, mentalnie dla mnie on nie wygląda najlepiej, jakby sam się do wszystkiego przekonywał, nakręcał, im więcej go "poznaję" tym bardziej się utwierdzam w tym, że nie jest specjalnie szczerą osobą. btw, chuj z tym, niech się dobrze bije, takie rozkminki wolne tylko moje. 🙂

 15. Dla przypomnienia, najlepszy trailer od UFC jaki widziałem (pomijając ten 'wysokobudżetowy las vegas'). UFC pokasowało wszędzie ten trailer z racji zmiany terminu walki.
  http://video.dailymail.co.uk/video/…14/1418450360_4296201185001_4295903058001.mp4
  Piosenka zajebiście dobrana, szkoda jedynie, że tak eksploatowana wszędzie.

 16. DickNiaz

  Dla przypomnienia, najlepszy trailer od UFC jaki widziałem (pomijając ten 'wysokobudżetowy las vegas'). UFC pokasowało wszędzie ten trailer z racji zmiany terminu walki.
  http://video.dailymail.co.uk/video/…14/1418450360_4296201185001_4295903058001.mp4
  Piosenka zajebiście dobrana, szkoda jedynie, że tak eksploatowana wszędzie.

  Zajebiste! Będzie puszczane przed galą, żeby się nakręcić jeszcze. Dzień po gali uruchamiam torrenta, kupuje bro, czipsy i świętuje #EIREEEEEE

 17. Shoocker

  Zajebiste! Będzie puszczane przed galą, żeby się nakręcić jeszcze. Dzień po gali uruchamiam torrenta, kupuje bro, czipsy i świętuje #EIREEEEEE

  Też kurwa, kocham mma, kocham ufc, kocham Dane kurwa. Za to jakie emocje mi dają. Muszę licencjat pisać, a ja ciągle tylko o tej gali myślę. Wojna Konor, Wojna Krzysztof! łoooo

 18. Tak bardzo mi żal tych wszystkich irlandczyków, myśleli, że ich mistrz potrafi latać, a ten spadnie na ziemie i się już nie pozbiera, tak jak oni nie mogą się pogodzić z tym, że są częścią Anglii. Tak bardzo mi ich żal, bo uwierzyli w wybitność ich mistrza który szybko polegnie w tej grze. Tak bardzo mi żal również samego Conora, bo marzenia zderzą się z rzeczywistością, nie zdziwię się jak popełni samobójstwo po przegranej walce, bo tak bardzo wierzył, że wygra.
  Tak bardzo mi żal również Aldo, bo będzie musiał odebrać zabawkowy pas Conora który tak bardzo myślał, że jest prawdziwy. Żegnaj McGregor, spoczywaj w pokoju, za rok już nikt nie będzie pamiętał.

 19. pietrrokov

  Tak bardzo mi żal również samego Conora, bo marzenia zderzą się z rzeczywistością, nie zdziwię się jak popełni samobójstwo po przegranej walce, bo tak bardzo wierzył, że wygra.

  I niech mi ktoś powie że Fani Conora przesadzają ….:arch:

 20. Vic3k

  I niech mi ktoś powie że Fani Conora przesadzają ….:arch:

  Te niektóre teksy są aż perwersyjne… a żartu tam nie wyczuwam.

 21. Ja rozumiem że Conor jest osobą którą sie kocha albo nienawidzi… ale testy u samobójstwie to lekka przesadza…

 22. baju

  świetny materiał. btw, pięknie pokazuje jaki z Rockholda jest arogancki "dick", nie umiem znaleźć innego, bardziej pasującego mi odpowiednika. lubiłem go, naprawdę, ale arogancja ma granicę i jak u Conora jest to dla mnie inne, bardziej naturalne i mniej "szkodliwe" tak Luke pokazuje, że jedyny człowiek jaki się dla niego liczy to on. 🙂 dropy na sparingpartnerze i okrzyki, dziwne zachowania, teksty, dla mnie to nie jest już pewność siebie, jakiś inny level, nie wiem czy tylko mnie to kuje, ale w tym programie z dupkami chyba niewiele musieli przekręcić żeby pokazać go w takim świetle w jakim go pokazali. tym bardziej kibicuję Chrisowi w tej walce. jeszcze te dogadywanie DC od miesięcy… 😆 gość pierdoli, że CW nikogo nie pokonał kiedy jego najlepszym skalpem jest Lyoto… po walce z Weidmanem. czuję, że nadchodzi wpierdol i nie chodzi mi tu o Irlandczyka. te przygadywanie sobie samemu przy dziwnych ruchach. ciężko będzie mu pogodzić się z przegraną, czuję to.[/

  Chris ,Luk ,Jacare,Romero kocham tą dywizje każdy z każdym może wygrać i być mistrzem

 23. Charles Bronson

  Wątpie, żeby Aldo podchodził z jakimś komfortem psychicznym do tej walki, odłożył po prostu problemy na później. Sam przyznaje, że najbardziej się boi tego, że straci wszystko w jednej chwili. I to mu siedzi we łbie, Conor ma to do siebie, że nawet jeżeli coś nie idzie po jego myśli to konsekwentnie trzyma się planu. Na tej objazdówce został rozjechany psychicznie jak walec i jestem niemal pewny, że po tym jak wyszedł wcześniej z konferencji pod pretekstem "śpieszenia się na samolot" poryczał się w szatni.

  Serio? Ja pierdolę……… Gościu który 10 lat jest na tronie, bił najlepszych popłakał się po Rudy pajac coś mu nagadał? Ja pierdolę.

  @baju Hahaha serio? Conor i naturalność? Dobre 😀

 24. Mojso

  Serio? Ja pierdolę……… Gościu który 10 lat jest na tronie, bił najlepszych popłakał się po Rudy pajac coś mu nagadał? Ja pierdolę.

  Ogladales embedded? Przygladales soe reakcjom, sluchales wypowiedzi? On sam to przyznaje ze mu to na leb weszlo.

 25. Charles Bronson

  Ogladales embedded? Przygladales soe reakcjom, sluchales wypowiedzi? On sam to przyznaje ze mu to na leb weszlo.

  Twoj krul juz sobie szykuje backup plan w razie porazki. Myslales tez o tym? Moze "wierze w niego ale lekko"?

 26. dobryskun

  Twoj krul juz sobie szykuje backup plan w razie porazki. Myslales tez o tym? Moze "wierze w niego ale lekko"?

  Nic takiego nie planuje 🙂

 27. dobryskun

  Twoj krul juz sobie szykuje backup plan w razie porazki. Myslales tez o tym? Moze "wierze w niego ale lekko"?

  Nic takiego nie planuje 🙂

 28. Conor dużo wygrał na kontuzji Aldo. Walka odroczyła się o pół roku, podczas którego mógł ponosić tymczasowy pas i dostał fuchę treneiro na TUF 22. Jednak patrząc na chłodno i teoretycznie – to będzie mismatch. Mały Mendes wyciągnięty z urlopu rzucał Irlandczykiem jak lalką. Co zrobi z nim Aldo?

 29. Conor dużo wygrał na kontuzji Aldo. Walka odroczyła się o pół roku, podczas którego mógł ponosić tymczasowy pas i dostał fuchę treneiro na TUF 22. Jednak patrząc na chłodno i teoretycznie – to będzie mismatch. Mały Mendes wyciągnięty z urlopu rzucał Irlandczykiem jak lalką. Co zrobi z nim Aldo?

 30. @baju, chlopie Twoje rozkminy o Rockholdzie trochę dziwnie wyglądają wiedząc, że jesteś w awandardzie fanów Conora.
  I nie dziel skóry na niedźwiedziu. Poczekajmy do soboty na walkę 😀

 31. @baju, chlopie Twoje rozkminy o Rockholdzie trochę dziwnie wyglądają wiedząc, że jesteś w awandardzie fanów Conora.
  I nie dziel skóry na niedźwiedziu. Poczekajmy do soboty na walkę 😀

 32. ATheReemO

  Żona Aldo też już myśli tylko o Conorze. Ładnie ich porobił.

  Uśmiechnąłem się gdy zaczęła mówić, że Conor to psychol. 😆

 33. ATheReemO

  Żona Aldo też już myśli tylko o Conorze. Ładnie ich porobił.

  Uśmiechnąłem się gdy zaczęła mówić, że Conor to psychol. 😆

 34. Jestem pełen podziwu jak w każdym temacie w który jakkolwiek nawiązuje do tematu Conora, jego hejterzy starają sie w nieudolny sposób przekonać jakim to "ogórem" jest Conor…. kogo on poonał…. kim o w ogóle ku*** jest? No jestem ciekaw co jeszcze w tym tyg przeczytam :wall:

 35. Jestem pełen podziwu jak w każdym temacie w który jakkolwiek nawiązuje do tematu Conora, jego hejterzy starają sie w nieudolny sposób przekonać jakim to "ogórem" jest Conor…. kogo on poonał…. kim o w ogóle ku*** jest? No jestem ciekaw co jeszcze w tym tyg przeczytam :wall:

 36. Pietagoras

  @baju, chlopie Twoje rozkminy o Rockholdzie trochę dziwnie wyglądają wiedząc, że jesteś w awandardzie fanów Conora.
  I nie dziel skóry na niedźwiedziu. Poczekajmy do soboty na walkę 😀

  Ha, czekałem na Twój post pamiętając Twój avatar. Dla mnie to dwie kompletnie różne osoby, Conor dbający o swój team, dbający o ludzi wokół niego vs. Luke sam jak palec, robiący co tylko mu się podoba będąc przy tym strasznie arogancki człowiekiem. Nie wiem, rzuciło mi się to w oczy, dla mnie to dwie całkowicie inne postacie i sytuacje.

 37. Pietagoras

  @baju, chlopie Twoje rozkminy o Rockholdzie trochę dziwnie wyglądają wiedząc, że jesteś w awandardzie fanów Conora.
  I nie dziel skóry na niedźwiedziu. Poczekajmy do soboty na walkę 😀

  Ha, czekałem na Twój post pamiętając Twój avatar. Dla mnie to dwie kompletnie różne osoby, Conor dbający o swój team, dbający o ludzi wokół niego vs. Luke sam jak palec, robiący co tylko mu się podoba będąc przy tym strasznie arogancki człowiekiem. Nie wiem, rzuciło mi się to w oczy, dla mnie to dwie całkowicie inne postacie i sytuacje.

 38. Weidman musi wygrać, nie ma innej opcji. #JOINTHETEAM A przy walce wieczoru będą takie emocje, że już nie można spać. A jak się zaśnie to… śni się walka.

 39. Weidman musi wygrać, nie ma innej opcji. #JOINTHETEAM A przy walce wieczoru będą takie emocje, że już nie można spać. A jak się zaśnie to… śni się walka.

 40. Weidman mnie do siebie przekonal charakterem. Zwyczajny koleś, lubi zapodawać suchary i dobrze pojeść. Rockhold to jego antyteza, minus suchary…

 41. Weidman mnie do siebie przekonal charakterem. Zwyczajny koleś, lubi zapodawać suchary i dobrze pojeść. Rockhold to jego antyteza, minus suchary…

 42. Charles Bronson

  Ogladales embedded? Przygladales soe reakcjom, sluchales wypowiedzi? On sam to przyznaje ze mu to na leb weszlo.

  Oglądałem i przyglądałem i słuchałem. No to że mu na łeb weszło to fakt, ale nie sądzę że się zesrał/wydygał czy coś, tylko jest mega wkurwiony i jako wielki fan Aldo boję się, że właśnie jest za bardzo tym wszystkim podkurwiony, rzuci się na hura i zacznie popełniać błędy w walce.

 43. Charles Bronson

  Ogladales embedded? Przygladales soe reakcjom, sluchales wypowiedzi? On sam to przyznaje ze mu to na leb weszlo.

  Oglądałem i przyglądałem i słuchałem. No to że mu na łeb weszło to fakt, ale nie sądzę że się zesrał/wydygał czy coś, tylko jest mega wkurwiony i jako wielki fan Aldo boję się, że właśnie jest za bardzo tym wszystkim podkurwiony, rzuci się na hura i zacznie popełniać błędy w walce.

 44. Dana i Conor by was kochali za te teksty jakbyście kupowali PPV, no a tak …. mają was w dupie:fly::crazy:

 45. Dana i Conor by was kochali za te teksty jakbyście kupowali PPV, no a tak …. mają was w dupie:fly::crazy:

 46. tak sobie obejrzałem ten materiał i moim zdaniem Conor umrze w tym pojedynku…btw – to ufc będzie można gdzieś na żywo zobaczyć (oprócz streamów)? Extreame czy coś?

 47. Ja (%&#*% 4 dni panowie, dzisiejszego dnia można nie liczyć bo późno i zaraz spać, więc od jutra 3 dni, soboty też w sumie nie ma co liczyć bo to sobota więc wolne, kurwa panowie ta gala już niebawem, nie mogę się doczekać

 48. Ja (%&#*% 4 dni panowie, dzisiejszego dnia można nie liczyć bo późno i zaraz spać, więc od jutra 3 dni, soboty też w sumie nie ma co liczyć bo to sobota więc wolne, kurwa panowie ta gala już niebawem, nie mogę się doczekać

 49. DickNiaz

  [​IMG]

  To są oczy niebezpiecznego człowieka. Myślę, że gdyby nagle rządy upadły i nastała anarchia, to Aldo w jeden dzień przejąłby władzę w swoim mieście, a swych przeciwników wysyłał poćwiartowanych w beczkach po kapuście. Vai morrer! Vai morrer!

 50. DickNiaz

  [​IMG]

  To są oczy niebezpiecznego człowieka. Myślę, że gdyby nagle rządy upadły i nastała anarchia, to Aldo w jeden dzień przejąłby władzę w swoim mieście, a swych przeciwników wysyłał poćwiartowanych w beczkach po kapuście. Vai morrer! Vai morrer!

 51. Trzeba przyznać, że Dana odrobił lekcję od Mayweathera i WWE z budowania marki. Tu wcale nie chodzi o McGregora. On jest tylko narzędziem tak jak Ronda, PVZ czy teraz Sage. Młodzi, oddani, którzy zrobią wszystko dla sławy i kasy. Pławienie się w luksusach na pokaz jest po to, aby przyciągnąć do UFC sponsorów, widownię i zawodników. Aby każdy widz i zawodnik marzył o zarabianiu niewyobrażalnych pieniędzy i aby wrzucać coraz to nowe zdjęcia aut na instagram. Haczyk został połknięty i to nie tylko przez zwykłych widzów, ale nawet tu, gdzie odsetek profesjonalistów jest sporo wyższy niż średnia w januszowym świecie. Wygranym w tej grze jest Dana i UFC. A Conor? On się nie liczy. Jest narzędziem, które po walce z Aldo zostanie odłożony na półkę jak Ronda. Znajdą się kolejni, którzy są gotowi sprzedać swoje dusze dla błyskotek i sławy. Każdy zawodnik dostaje prosty przekaz, aby grać w drużynie Dany.

  Prawdziwi mistrzowie, którzy nie chcą się podporządkować będą traktowani jak GSP, Aldo czy Jones. A to tacy zawodnicy powinni budować markę. Bo są niepowtarzalni, niesamowicie uzdolnieni i nie mają sobie równych. Ale jak nie chcesz grać w drużynie Dany, to na nic twój rekord, brak porażek od 10 lat czy wysprzątana dywizja. W UFC nie ma miejsca na szacunek. Jest kasa, która stała się bożkiem. Szanuję to, że niektórym z Was to imponuje. Mnie to odrzuca. Nie tylko od strony uczciwości, ale i czysto sportowej. Nie jara mnie ani walka Conora, ani PVZ. Obłuda z tych materiałów wylewa się szerokim strumieniem szamba.

 52. Trzeba przyznać, że Dana odrobił lekcję od Mayweathera i WWE z budowania marki. Tu wcale nie chodzi o McGregora. On jest tylko narzędziem tak jak Ronda, PVZ czy teraz Sage. Młodzi, oddani, którzy zrobią wszystko dla sławy i kasy. Pławienie się w luksusach na pokaz jest po to, aby przyciągnąć do UFC sponsorów, widownię i zawodników. Aby każdy widz i zawodnik marzył o zarabianiu niewyobrażalnych pieniędzy i aby wrzucać coraz to nowe zdjęcia aut na instagram. Haczyk został połknięty i to nie tylko przez zwykłych widzów, ale nawet tu, gdzie odsetek profesjonalistów jest sporo wyższy niż średnia w januszowym świecie. Wygranym w tej grze jest Dana i UFC. A Conor? On się nie liczy. Jest narzędziem, które po walce z Aldo zostanie odłożony na półkę jak Ronda. Znajdą się kolejni, którzy są gotowi sprzedać swoje dusze dla błyskotek i sławy. Każdy zawodnik dostaje prosty przekaz, aby grać w drużynie Dany.

  Prawdziwi mistrzowie, którzy nie chcą się podporządkować będą traktowani jak GSP, Aldo czy Jones. A to tacy zawodnicy powinni budować markę. Bo są niepowtarzalni, niesamowicie uzdolnieni i nie mają sobie równych. Ale jak nie chcesz grać w drużynie Dany, to na nic twój rekord, brak porażek od 10 lat czy wysprzątana dywizja. W UFC nie ma miejsca na szacunek. Jest kasa, która stała się bożkiem. Szanuję to, że niektórym z Was to imponuje. Mnie to odrzuca. Nie tylko od strony uczciwości, ale i czysto sportowej. Nie jara mnie ani walka Conora, ani PVZ. Obłuda z tych materiałów wylewa się szerokim strumieniem szamba.

 53. Cloud

  Mówcie co chcecie, ja naprawdę boję się tego człowieka i jego spojrzenia.

  [​IMG]

  No mowie. Aldo wychował się w takim środowisku, że te spojrzenia mówią tylko jedno – najchętniej wbiłby kose Conorowi i obrócił ją kilka razy wokół własnej osi, ale podobno on płakał w szatni :applause:już nie mogę się doczekać bana po walce jak będę jechał Conora i jego fanów 🙂
  Edit: Ludzie ogarnijcie się. Gość, który od początku jako jedyny jest mistrzem UFC, mistrz WEC, niepokonany od 10lat, nr1 p4p robi forme życia! Masakracja by Aldo obojętnie, w której rundzie. #jedzieszmistrzu

 54. Cloud

  Mówcie co chcecie, ja naprawdę boję się tego człowieka i jego spojrzenia.

  [​IMG]

  No mowie. Aldo wychował się w takim środowisku, że te spojrzenia mówią tylko jedno – najchętniej wbiłby kose Conorowi i obrócił ją kilka razy wokół własnej osi, ale podobno on płakał w szatni :applause:już nie mogę się doczekać bana po walce jak będę jechał Conora i jego fanów 🙂
  Edit: Ludzie ogarnijcie się. Gość, który od początku jako jedyny jest mistrzem UFC, mistrz WEC, niepokonany od 10lat, nr1 p4p robi forme życia! Masakracja by Aldo obojętnie, w której rundzie. #jedzieszmistrzu

 55. HeyPussyRUstillThere

  No mowie. Aldo wychował się w takim środowisku, że te spojrzenia mówią tylko jedno – najchętniej wbiłby kose Conorowi i obrócił ją kilka razy wokół własnej osi, ale podobno on płakał w szatni :applause:już nie mogę się doczekać bana po walce jak będę jechał Conora i jego fanów 🙂

  Coś czuję, że nie będziesz osamotniony na banicji 😆

 56. HeyPussyRUstillThere

  No mowie. Aldo wychował się w takim środowisku, że te spojrzenia mówią tylko jedno – najchętniej wbiłby kose Conorowi i obrócił ją kilka razy wokół własnej osi, ale podobno on płakał w szatni :applause:już nie mogę się doczekać bana po walce jak będę jechał Conora i jego fanów 🙂

  Coś czuję, że nie będziesz osamotniony na banicji 😆

 57. Baton17

  Juz wiem dlaczego Rudy ma brode, z takimi pryszczami to nie dziwne:D

  Conor zabiłby cię samym wyciśnięciem syfa w twoją stronę.

 58. Baton17

  Juz wiem dlaczego Rudy ma brode, z takimi pryszczami to nie dziwne:D

  Conor zabiłby cię samym wyciśnięciem syfa w twoją stronę.

 59. theMat

  Conor zabiłby cię samym wyciśnięciem syfa w twoją stronę.

  czekam na to 😀 jedyne co to moglbym wyrzygac wnetrznosci z obrzydzenia.

 60. theMat

  Conor zabiłby cię samym wyciśnięciem syfa w twoją stronę.

  czekam na to 😀 jedyne co to moglbym wyrzygac wnetrznosci z obrzydzenia.

 61. progosu

  Dla mnie najlepsze to
  [​IMG]
  morderca

  Mi się tu akurat wydaje nad wyraz poczciwy, przypomina trochę Daniela z serii "Taxi" 😉

 62. progosu

  Dla mnie najlepsze to
  [​IMG]
  morderca

  Mi się tu akurat wydaje nad wyraz poczciwy, przypomina trochę Daniela z serii "Taxi" 😉

 63. Baton17

  czekam na to 😀 jedyne co to moglbym wyrzygac wnetrznosci z obrzydzenia.

  Marzenia. Spróbuj, może coś tam w jego bujnej brodzie jeszcze znajdziesz.

 64. Baton17

  czekam na to 😀 jedyne co to moglbym wyrzygac wnetrznosci z obrzydzenia.

  Marzenia. Spróbuj, może coś tam w jego bujnej brodzie jeszcze znajdziesz.

 65. theMat

  Conor zabiłby cię samym wyciśnięciem syfa w twoją stronę.

  no i to jest kurwa porządny tekst z klasą

  progosu

  Dla mnie najlepsze to
  [​IMG]
  morderca

  Też uważam, że Aldo ma przerażający wzrok i pewnie bym się zesrał na miejscu jego przeciwników ale… na tym zdjęciu i w tej sytuacji wyglądał jak zbity pies, sorry 😀

 66. theMat

  Conor zabiłby cię samym wyciśnięciem syfa w twoją stronę.

  no i to jest kurwa porządny tekst z klasą

  progosu

  Dla mnie najlepsze to
  [​IMG]
  morderca

  Też uważam, że Aldo ma przerażający wzrok i pewnie bym się zesrał na miejscu jego przeciwników ale… na tym zdjęciu i w tej sytuacji wyglądał jak zbity pies, sorry 😀

 67. theMat

  Marzenia. Spróbuj, może coś tam w jego bujnej brodzie jeszcze znajdziesz.

  moze cos sie zaleglo:D ale widze troszke dupka piecze 😀

 68. theMat

  Marzenia. Spróbuj, może coś tam w jego bujnej brodzie jeszcze znajdziesz.

  moze cos sie zaleglo:D ale widze troszke dupka piecze 😀

 69. Prawdziwi mistrzowie, którzy nie chcą się podporządkować będą traktowani jak GSP, Aldo czy Jones. A to tacy zawodnicy powinni budować markę. Bo są niepowtarzalni, niesamowicie uzdolnieni i nie mają sobie równych

  Hmmm…. Przecież GSP odkąd porwali go kosmici nie chce walczyć, a był prawdziwą gwiazdą UFC, Jones naodpierdalał już tyle, że w innej pracy zostałby zwolniony kilka razy (jego przykładu w ogóle nie rozumiem), a Aldo malkontencił publicznie wielokrotnie więc trudno żeby pracodawca go głaskał, jest przedstawicielem UFC, jego pracą nie jest tylko walka.

 70. Prawdziwi mistrzowie, którzy nie chcą się podporządkować będą traktowani jak GSP, Aldo czy Jones. A to tacy zawodnicy powinni budować markę. Bo są niepowtarzalni, niesamowicie uzdolnieni i nie mają sobie równych

  Hmmm…. Przecież GSP odkąd porwali go kosmici nie chce walczyć, a był prawdziwą gwiazdą UFC, Jones naodpierdalał już tyle, że w innej pracy zostałby zwolniony kilka razy (jego przykładu w ogóle nie rozumiem), a Aldo malkontencił publicznie wielokrotnie więc trudno żeby pracodawca go głaskał, jest przedstawicielem UFC, jego pracą nie jest tylko walka.

 71. Masta Blasta

  Hmmm…. Przecież GSP odkąd porwali go kosmici nie chce walczyć, a był prawdziwą gwiazdą UFC, Jones naodpierdalał już tyle, że w innej pracy zostałby zwolniony kilka razy (jego przykładu w ogóle nie rozumiem), a Aldo malkontencił publicznie wielokrotnie więc trudno żeby pracodawca go głaskał, jest przedstawicielem UFC, jego pracą nie jest tylko walka.

  Aldo zaczął narzekać odkąd Dana pokazał mu środkowy palec. Jones ostatnio stwierdził, że gdyby zawalczył z Johnsonem to nie odbieraliby mu pasa. Nie wspominając o informacji, że Dana wiedział, że Belfort oblał testy, a i tak dopuścił go do walki z JBJ. Generalnie ostatnie wypowiedzi JBJ nie są zbyt przyjazne w kierunku UFC i widać pewną frustrację.

  Może się mylę, ale takie mam odczucia. W UFC kończy się pewna era i zaczyna promocja krzykliwych lub medialnych średniaków. Za to zawsze ceniłem UFC, że trudno było oskarżać ich o dawanie forów promowanym zawodnikom. Była drabinka, czasem dyskusyjna, ale była. Jeśli przegrał mistrz, to w kolejce ustawiali się następni. Teraz całe UFC kręci się wokół Conora i do niedawna Rondy. Dzień bez informacji o tej dwójce praktycznie nie istnieje. Ronda dostała w pałę to pompują PVZ wystawiając jej słabe przeciwniczki. Rysuje się podział na dwie kategorie zawodników i to nie umiejętności ich oddzielają, a marketing. W innych sportach tego aż tak nie widać.

 72. Masta Blasta

  Hmmm…. Przecież GSP odkąd porwali go kosmici nie chce walczyć, a był prawdziwą gwiazdą UFC, Jones naodpierdalał już tyle, że w innej pracy zostałby zwolniony kilka razy (jego przykładu w ogóle nie rozumiem), a Aldo malkontencił publicznie wielokrotnie więc trudno żeby pracodawca go głaskał, jest przedstawicielem UFC, jego pracą nie jest tylko walka.

  Aldo zaczął narzekać odkąd Dana pokazał mu środkowy palec. Jones ostatnio stwierdził, że gdyby zawalczył z Johnsonem to nie odbieraliby mu pasa. Nie wspominając o informacji, że Dana wiedział, że Belfort oblał testy, a i tak dopuścił go do walki z JBJ. Generalnie ostatnie wypowiedzi JBJ nie są zbyt przyjazne w kierunku UFC i widać pewną frustrację.

  Może się mylę, ale takie mam odczucia. W UFC kończy się pewna era i zaczyna promocja krzykliwych lub medialnych średniaków. Za to zawsze ceniłem UFC, że trudno było oskarżać ich o dawanie forów promowanym zawodnikom. Była drabinka, czasem dyskusyjna, ale była. Jeśli przegrał mistrz, to w kolejce ustawiali się następni. Teraz całe UFC kręci się wokół Conora i do niedawna Rondy. Dzień bez informacji o tej dwójce praktycznie nie istnieje. Ronda dostała w pałę to pompują PVZ wystawiając jej słabe przeciwniczki. Rysuje się podział na dwie kategorie zawodników i to nie umiejętności ich oddzielają, a marketing. W innych sportach tego aż tak nie widać.

 73. jp78

  Aldo zaczął narzekać odkąd Dana pokazał mu środkowy palec. Jones ostatnio stwierdził, że gdyby zawalczył z Johnsonem to nie odbieraliby mu pasa. Nie wspominając o informacji, że Dana wiedział, że Belfort oblał testy, a i tak dopuścił go do walki z JBJ. Generalnie ostatnie wypowiedzi JBJ nie są zbyt przyjazne w kierunku UFC i widać pewną frustrację.

  Może się mylę, ale takie mam odczucia. W UFC kończy się pewna era i zaczyna promocja krzykliwych lub medialnych średniaków. Za to zawsze ceniłem UFC, że trudno było oskarżać ich o dawanie forów promowanym zawodnikom. Była drabinka, czasem dyskusyjna, ale była. Jeśli przegrał mistrz, to w kolejce ustawiali się następni. Teraz całe UFC kręci się wokół Conora i do niedawna Rondy. Dzień bez informacji o tej dwójce praktycznie nie istnieje. Ronda dostała w pałę to pompują PVZ wystawiając jej słabe przeciwniczki. Rysuje się podział na dwie kategorie zawodników i to nie umiejętności ich oddzielają, a marketing. W innych sportach tego aż tak nie widać.

  Wiesz, to od początku był biznes, i myślę że biznes będzie tu zawsze najważniejszy. Pewne możliwości się skończyły, coś się wypaliło, to trzeba chwytać się innych sposobów.

 74. jp78

  Aldo zaczął narzekać odkąd Dana pokazał mu środkowy palec. Jones ostatnio stwierdził, że gdyby zawalczył z Johnsonem to nie odbieraliby mu pasa. Nie wspominając o informacji, że Dana wiedział, że Belfort oblał testy, a i tak dopuścił go do walki z JBJ. Generalnie ostatnie wypowiedzi JBJ nie są zbyt przyjazne w kierunku UFC i widać pewną frustrację.

  Może się mylę, ale takie mam odczucia. W UFC kończy się pewna era i zaczyna promocja krzykliwych lub medialnych średniaków. Za to zawsze ceniłem UFC, że trudno było oskarżać ich o dawanie forów promowanym zawodnikom. Była drabinka, czasem dyskusyjna, ale była. Jeśli przegrał mistrz, to w kolejce ustawiali się następni. Teraz całe UFC kręci się wokół Conora i do niedawna Rondy. Dzień bez informacji o tej dwójce praktycznie nie istnieje. Ronda dostała w pałę to pompują PVZ wystawiając jej słabe przeciwniczki. Rysuje się podział na dwie kategorie zawodników i to nie umiejętności ich oddzielają, a marketing. W innych sportach tego aż tak nie widać.

  Wiesz, to od początku był biznes, i myślę że biznes będzie tu zawsze najważniejszy. Pewne możliwości się skończyły, coś się wypaliło, to trzeba chwytać się innych sposobów.

 75. Masta Blasta

  Wiesz, to od początku był biznes, i myślę że biznes będzie tu zawsze najważniejszy. Pewne możliwości się skończyły, coś się wypaliło, to trzeba chwytać się innych sposobów.

  Ja myślę, że to przez zazdrość, że WWE kasuje więcej zielonych.

 76. Masta Blasta

  Wiesz, to od początku był biznes, i myślę że biznes będzie tu zawsze najważniejszy. Pewne możliwości się skończyły, coś się wypaliło, to trzeba chwytać się innych sposobów.

  Ja myślę, że to przez zazdrość, że WWE kasuje więcej zielonych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.