UFC wręczyło bonusy, nagradzające zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się w swoich starciach na gali UFC 193: Rousey vs. Holm. W następujących kategoriach zostali wyróżnieni:

  • „Występ Wieczoru”: Holly Holm
  • „Występ Wieczoru”: Kyle Noke
  • „Walka Wieczoru”: Holly Holm i Ronda Rousey

Kyle Noke i Ronda Rousey dostaną po 50 tysięcy dolarów, a wyróżniona w dwóch kategoriach Holly Holm zgarnie dodatkowe 100 tysięcy dolarów.

Poniżej konferencja prasowa po gali:

Pełne wyniki i relacja z wczorajszej gali dostępne są pod tym linkiem.

5 KOMENTARZE

  1. Ronda za co bonus, masakra, przecież ona nic nie zrobiła, nawet dała się obalić, masakra, nie zasłużyła, bo Holm dostała nagrodę zasłużenie, Rousey dostała za to że Holm walczyła super, bez sensu.

  2. bbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!bbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!co? chyba ktoś przeoczył walkę naszej mistrzyni!!!?5 rund napierdalnki i Waleria odpowiadała celnymi ciosami z kontry, nawet jakiś highkick się zaplątał, plus WL dostała ponad 200 hitów z nogi i z łapy z czego większość na głowę…Kunszt Joasi przy wytrzymałości i oporze przeciwniczki…w minute było więcej akcji jak w pojedynku RR vs HH…nokaut HH jak najbardziej<—>walka wieczoru jak najmniej…

  3. Holm dobry bonusik przytuliła choć tak jak wszyscy tutaj piszą, były lepsze walki i to je trzeba było nagrodzić.Łysy pewnie szybki rewanżyk dla Rondy zorganizuje.

  4. Hunt jest prze jajcarz, zagaduje coś do Aski, oboje maja beczke, a na koniec "I will fight anyone..you maybe.." buahahaha

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.