https://www.youtube.com/watch?v=IJqTUPBTrRc

Demetrious Johnson vs. Kyoji Horiguchi

https://www.youtube.com/watch?v=PrKs0mcsamo

Michael Bisping vs. C.B. Dolloway

13 KOMENTARZE

 1. Fakt jakiś ruch by się przydał, ale sądzę iż Johnsona może pokonać tylko klasowy przeciwnik w doskonałej formie, a nie taki chory guczi…gdyby był zdrowy to może jeszcze 😉

  ChoryGuczi… zabawa słowem. Hehe. Lubię to. WAR Horiguchi.

 2. liczę że Mysza zostanie pokonany, bo robi się nudno w tej dywizji. A potem pierwsza obrona i znów zmiana Mistrza tej dywizji.

  Fakt jakiś ruch by się przydał, ale sądzę iż Johnsona może pokonać tylko klasowy przeciwnik w doskonałej formie, a nie taki chory guczi…gdyby był zdrowy to może jeszcze 😉

 3. Szczerze to Dana wiele by  i tak nie stracił bo zaledwie tydzien po 186 jest pacquiao v mayweather za 100$ i nie zdziwię się że sporo ludzi mając coś do wyboru wolałoby odłożyć hajs na boks.

 4. liczę że Mysza zostanie pokonany, bo robi się nudno w tej dywizji. A potem pierwsza obrona i znów zmiana Mistrza tej dywizji.

 5. Ja jestem bardzo ciekawy co pokaże Almeida. Ma bardzo widowiskowy styl walki, ale zobaczymy jak z lepszymi będzie sobie radził.

  UFC zawaliło, że nie wystawili Bensona, który się prosił o uratowanie tej gali.

 6. Demetrious Johnson vs. Kyoji Horiguchi

  Michael Bisping vs. C.B. Dolloway

  Ciekawe czy syn Bisspinga tez wyrosnie na fightera

 7. Karas wszystko się zgadza bo ja też zawsze pisałem że tam gdzie nie ma wielkich nazwisk gale mogą być super tylko że to jest gala nr i w PPV a tu ludzie płacą za nazwiska… Taka mała różnica:wink:

 8. I dlatego że nie ma jakiś super nazwisk, gala pewnie będzie super 🙂 Po za tym Mysza to najlepszy mistrz i zawsze z wielkim zainteresowaniem oglądam jego walki.

 9. Dramat to jest mało powiedziane! Ja bym się wstydził wołać siano za taką rozpiskę! Mogli to odwołać w pizdu… Plus taki że nocki nie zarwę bo na pewno nie wstaje na to…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.