rampage jackson klatka bellator

Powracający do UFC Quinton Jackson poradził sobie z Fabio Maldonado, wygrywając jednogłośną decyzją sędziowską. Odbywający się w catchweight do 215 funtów pojedynek nie był zbyt porywający, „Rampage” polował na swój sierpowy,  sporadycznie używając kopnięć oraz ataków kolanami – Maldonado natomiast starał się niwelować jego coraz bardziej niemrawe zrywy, lecz sam nie wykazywał zbytniej inicjatywy. Po trzech rundach sędziowie zgodnie przyznali zwycięstwo Jacksonowi.

Jackson (MMA 36-11) to były mistrz UFC i jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA. Walka z Maldonado była jego powrotem do organizacji braci Fertittów, z którą rozstał się w 2013 roku w niezbyt przyjaznych stosunkach. Od tamtej pory stoczył trzy walki w Bellatorze – ostatnią w maju ubiegłego roku – i tradycyjnie wdał się w konflikt z włodarzami i tej promocji – wnosząc sprawę przeciwko organizacji do sądu. Jego powrót do UFC i występ na gali w Kanadzie był niepewny do ostatniej chwili, dopiero wyrok sądu apelacyjnego sprawił, że „Rampage” powrócił na kartę walk.

Chief Financial Officer | Shareholder of MMAROCKS. Columnist. Does not avoid political topics. Radical for Capitalism.

3 KOMENTARZE

  1. Fabio zupełnie jak Cigano, chciał złamać rękę rywala, swoją twarzą 🙂 Rampage za to zaskoczył, jak na tak rozbitego weterana, zaprezentował się całkiem dobrze (kopnięcia, kolana).

  2. Rampage bardzo dobrze boksersko wyglądał przy Maldonado ciosy proste, łokcie, kolana wszystko ok. Wiadomo że to już nie ten stary dobry killer Rampage ale podobał mi się w tej walce. Może dać jeszcze kilka dobrych walk jak się będzie odpowiednio przygotowywał.  Rewanż z Rashadem jest za.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.