demetrious_johnson

W rezultacie kontuzji Jona Jonesa, walka Demetriousa Johnsona (20-2-1) z Chrisem Cariaso (17–5) została przełożona z UFC 177 na walkę wieczoru gali UFC 178.

Jest to na pewno gigantyczny zawód dla kibiców którzy planowali wybrać się na galę UFC 178. Starcie Jona Jonesa z Danielem Cormierem również z powodu niedawnej bójki na konferencji prasowej cieszyło się gigantycznym zainteresowaniem wśród fanów i dziennikarzy.

Walka w niedocenianej dywizji muszej, mistrza Demetriousa Johnsona (20-2-1) z będącym dopiero na 8. pozycji w rankingu UFC, Chrisem Cariaso (MMA 17-5) wręcz przeciwnie. Johnson który zdecydowanie odprawiał swoich dotychczasowych rywali i sportowo wzniósł się na wyżyny swojej dywizji, nie potrafił przekonał do siebie fanów i kibiców śledzących sport przed telewizorami. Niestety tym samym super mocna rozpiska UFC 178 mocno ucierpiała na jakości.

Znany z wysokiego poczucia humoru Johnson tak skomentowała całą sytuację na Twitterze:

„Zła wiadomość jest taka że musicie dłużej poczekać na mój powrót. Dobra że w walce wieczoru na UFC 178 walczę ja i to był najwyższy czas aby ta gala dostała walkę wieczoru na jaką zasługuje”

Walka wieczoru na sierpniowej gali UFC 177 pozostaje nadal bez zmian i będzie nią rewanżowe starcie pomiędzy TJ Dillashawem a Renanem Barao.

Rozpiska UFC 178

6 KOMENTARZE

  1. Słabiutko, druga numerowana gala się posypała, ta 178 przejdzie bez echa jak UFC 174

  2. Wolę muszą niż półciężką, ale jakość zestawienia DJ'a z Cariaso, a Bonesa z DC to jednak niebo i ziemia…Wolałbym Myszę zobaczyć z Linekerem, Dodsonem czy McCallem. Dobrze jednak, że dywizja się rozrasta. Mam nadzieję, że Cejudo będzie w tej dywizji jednak jakoś się mieścił, a nie w 135lbs. Będzie się jeszcze działo 🙂

    EDIT: DJ widzę nieźle dowalił na tym screenie 😉 Czyżby jakieś p4p battle ze zwycięzcą Cormier vs Bones :-D?

  3. UFC 178 było super wypromowane szczególnie ME, ale ta kontuzja Jonesa posypała swietną kartę walk tej gali. Ciekawe co będzie z PPV. Mam nadzieje, że UFC 181 z Weidmanem Belfortem, Pettisem i Melendezem sie nie posypie bo czekam na te gale chyba bardziej niż na Cain vs Werdum. Oby dalej bez kontuzji.

    Pettis, Jones, Cain, Weidman, Chalidow, Held, Spong

  4. Słabiutka ta karta, poza Cruzem i Conorem nic specjalnie mnie nie interesuje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.