tae_hyun_bang
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Największym szczęściarzem został Tae Hyun Bang, który zgarnął aż dwa bonusy po gali UFC 174. Pierwszy za „Występ Wieczoru”, a drugi za „Walkę Wieczoru”, którą stoczył z również nagrodzonym Kajanem Johnsonem. Gloryfikację za drugi „Występ Wieczoru” otrzymał Kiichi Kunimoto. Japończyk blisko trzeciej minuty pierwszej rundy poddał Daniela Sarafiana duszeniem zza pleców.

Poniżej konferencja prasowa po gali:

[youtube id=QK5kIX4tg-w]

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

8 KOMENTARZE

  1. 100k bonusu. Nieźle się wzbogacił. Jestem zdania, że Mamed dałby radę dać walkę i występ wieczoru w jednej walce. 100k z bonusów + to co mu proponowali (chyba 25+25) 150 tyś dol. A po każdej walce podstawa wzrasta. Niech Mamed dalej „wyśmiewa” oferty UFC. Nie chce się rozpisywać bo temat skonczony ale Mamed po ksw 19 powiedział że pragnie ufc teraz mówi że chce rozwijać polskie MMA i że to gdzie jest teraz było jego marzeniem. To czego on chce? To było poprostu zmuszenie KSW do większej wypłaty Mameda. Mamed głupi nie jest, ale jak pokona Okamiego czy Fukude to się skończy już to szukanie rywali. Ale zawsze jest szansa że kogoś wywalą. UFC jest potęgą. Koniec 😀

  2. Ciekawe kiedy bonusy w KSW będą wynosiły chociaż 10 k dol bo dla wielu zawodników to druga wypłata.

  3. Ciekawe czy jakikolwiek temat dotyczący zarobków nie obejdzie się bez nawiązania do Mameda

    Ja bym dał bonusa za walkę kobiet. 

  4. Genialni przedsiębiorcy, w których głowach istnieje tylko plan maksimum.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.