gomi

Bonusem „Walki wieczoru” gali UFC 172 zostało nagrodzone starcie Isaaca Vallie-Flagga z Takanorim Gomim. Pierwszy z „Występów wieczoru” powędrował do Chrisa Beala, który znokautował Patricka Williamsa i pokazał tym samym jedno z najpiękniejszych latających kolan w historii UFC.  Drugi z bonusów otrzymał Joseph Benavidez, za walkę i poddanie gilotyną z dosiadu Tima Elliotta. Wszyscy nagrodzeni otrzymali po $50,000.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

19 KOMENTARZE

 1. Nie podoba mi się rozdanie bonusów. Tak jak to ktoś w innym temacie napisał, to te same bonusy za ko i poddanie wieczoru, tylko pod inną nazwą. Jeżeli ma być występ wieczoru, to czemu Rumble nie został nagrodzony? On był największym zaskoczeniem tej gali i pokazał sie z bardzo dobrej strony. Zamiast gilotyny Benavideza dałbym POTN Johnsonowi.

 2. Rumble nie dostał bo oni wolą nagradzać skończenia a nie bezpieczne decyzje. Nazwy tylko pozmieniali,  żeby w razie co rozdawać kompety bonusów. 

 3. Akurat na tej gali było przejebane coś wybrać do PotN, bo było sporo efektownych skończeń i dobrych występów.

  Ja rozdałbym dla Rumble’a i Beala.

 4. Nie podoba mi się rozdanie bonusów. Tak jak to ktoś w innym temacie napisał, to te same bonusy za ko i poddanie wieczoru, tylko pod inną nazwą. Jeżeli ma być występ wieczoru, to czemu Rumble nie został nagrodzony? On był największym zaskoczeniem tej gali i pokazał sie z bardzo dobrej strony. Zamiast gilotyny Benavideza dałbym POTN Johnsonowi.

  Słuchaj Łysy, słuchaj! Też jestem w szoku. Dyspozycja Rumble zrobiła wrażenie chyba na wszystkich. Kiedyś obalał go Belfort, wczoraj nie mógł go obalić jeden z lepszych zapasiorów Davis. Zajebisty progres!

 5. Dałbym potn Castillo, no ale jednak ciężko konkurować z flyin' shit. Laughing Rumble zamiast Benavideza do bonusu i byłoby ok.

 6. Z tego co wspominał White to dali 2x performance of the night by w razie braku poddania i KO móc rozdać bonus:P wiec jak dla mnei słusznie! poza tym jak możecie narzekać na najlepszy flying knee i poddanie w którym gość nie miał jak klepać!! no proszę was!

 7. W ogóle pojebali z tymi bonusami. Kiedyś było wiadomo, że jest walka wieczoru, ko i poddanie i był spokój. A teraz jakieś "występy" które będą częściej budziły kontrowersje. 

 8. Arlovski, to jest to samo tylko zabezpiecza przed takimi sytuacjami że ktoś wydusił np. słabe poddanie i dostawał bonus bo było to jedyne poddanie gali a były np. 2 świetne walki które zasługiwały na bonus.

 9.   Jak dla mnie PotN Bael i Luke (takie BJJ w oktagonie to jest to), walka wieczoru albo main event albo Holloway – Fili.

 10. Dana na konfie po gali zapowiedział że i tak sypnie czekami po tej gali, cieżko wskazać jednoznacznych pretendentów do bonusów. Pora poluzować gumę w majtach.

 11. Moim zdaniem to Holloway, Fili, Rockhold i Beal powinni dostać kaskę. Smile Ale generalnie ciężko wybierać, z samego main cardu dużo kandydatów.

 12. Trochę bonusy kontrowersyjne, ale to prawdopodobnie z powodu nadmiaru kandydatów. Po prawdzie, to połowa karty zasługuje na bonusy, genialne walki!

 13. Rockhold bez bonusu? Kurwa bez jaj… Ile razy widzi się kimurę wyciągniętą z pozycji, w której zawodnik trzyma jeszcze odwrócony trójkąt? Nigdy?

  Rumble też zaskoczył, sprawił Davisowi największe lanie w jego karierze i zrobił to tak od niechcenia. Świetny występ.

 14. Tak patrzę i patrzę i Rockholda nie widzę… Dla mnie to był poemat poddania. Widocznie zbyt słaby. JAJA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.