Assuncao

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com) Znajdujący się blisko walki o pas w wadze koguciej Raphael Assuncao (MMA 21-4, UFC 5-1, 6. w rankingu MMARocks) ma wreszcie rywala na zbliżającą się galę UFC 170: Rousey vs McMann, 22 lutego w Las Vegas. Po tym jak z powodu kontuzji ze starcia z Brazylijczykiem wycofał się Francisco Rivera, jego nowym przeciwnikiem będzie debiutujący w UFC Pedro Munhoz (MMA 10-0). Informację podał portal MMAFighting.com.

Assuncao jest niepokonany w największej organizacji na świecie od zejścia do kategorii koguciej i pięciu kolejnych występów. 31-latek wygrywał m.in. przez decyzje z Mikiem Eastonem i T.J. Dillashawem oraz przed czasem odprawiał Vaughana Lee i Issei Tamurę.

Jego rodak to kolejny produkt organizacji Eda Soaresa Ressurection Fighting Alliance, która regularnie dostarcza zawodników do UFC. Niepokonany w dziesięciu zawodowych występach Munhoz ostatnio w styczniu poddał gilotyną Billy’ego Danielsa w 41 sekund na RFA 12. W zeszłym roku wypunktował też weterana Jeffa Currana.

Rozpiska UFC 170: Rousey vs McMann.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.