jessica-eye-4-featured

(Foto. MMAJunkie.com) Jak podaje MMAJunkie.com, kolejny ciekawy pojedynek zasilił kartę UFC 170, które odbędzie się 22 lutego w Las Vegas.. Naprzeciw siebie staną niepokonane jak dotąd w Octagonie zawodniczki: Alexis Davis (15-5) i Jessica Eye (MMA 11-1). Szykuje się mocno kobiecy wieczór, ponieważ głównym starciem gali będzie pojedynek mistrzowski pomiędzy Rondą Rousey (MMA 8-0) a Sarą McMann (MMA (7-0).

Alexis Davis wygrała cztery ostatnie pojedynki. W zeszłym i na początku tego roku poddała na galach Invicta FC kolejno Hitomi Akano oraz Shaynę Baszler. Następnie już w UFC dwukrotnie zwyciężała przez decyzję. W czerwcu z Rosi Sexton, a w listopadzie z Liz Carmouche.

Jessica Eye posiada passę ośmiu zwycięstw. Amerykanka nie przegrała od września 2011 roku. W tym czasie zaliczyła wygrane, m.in. w Bellatorze, gdzie pokonała Casey Noland, Anitę Rodriguez oraz Zoilę Gurgel. W październiku „Evil” zadebiutowała na UFC i wygrała niejednogłośną decyzją z Sarah Kaufman.

Oprócz pojedynków kobiecych na gali zobaczy jeszcze, m.in. debiut Daniela Cormiera (MMA 13-0) w wadze półcieżkiej w starciu z Rashadem Evansem (MMA 19-3-1) oraz walkę powracających po przegranych Rory’ego McaDonalda (MMA 15-2) i Damiana Maię (MMA 18-5).

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.