Marzenia Jessici Eye o zdobyciu tytułu mistrzowskiego kategorii muszej UFC zostały brutalnie zniszczone przez wysokie kopnięcie w wykonaniu obecnej mistrzyni, Valentiny Shevchenko. W drugiej rundzie pojedynku The Bullet trafiła Evil Eye mocnym kopnięciem, po którym ta nieprzytomna upadła na matę. Jessica po UFC 238 zwróciła się do swoich fanów na portalu społecznościowym, Twitterze.

Gratulacje dla Valentiny Shevchenko, to było niesamowite wysokie kopnięcie. Jestem wdzięczna za szansę walki z Tobą w oktagonie UFC.

Do moich prawdziwych fanów: dziękuję Wam za wszystko co dla mnie robicie. Wszystko ze mną OK i cieszę się, że się o mnie troszczycie. Miałam świetne przygotowania i czułam się naprawdę dobrze, jak nigdy. Popełniłam kilka błędów, które sporo mnie kosztowały. MMA może być czasem naprawdę ciężkie, ale na to się właśnie piszemy.

Eye dostała walkę o pas mistrzowski po trzech wygranych z rzędu przez decyzje sędziowskie. Była to jej pierwsza przegrana w kategorii muszej UFC. Dla Shevchenko walka z Jessicą była pierwszą obroną tytułu mistrzowskiego.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.