Jak donosi brazylijski Combate, w grudniu dojdzie do rewanżowego starcia byłego mistrza UFC, Jose Aldo (MMA 26-3) Ricardo Lamasem (MMA 18-5). Dokładna data tej walki nie została jeszcze podana, a samo UFC nie potwierdziło informacji dotyczącej tego pojedynku.

Pierwsza walka tej dwójki miała miejsce na UFC 169 w 2014 roku. Wtedy na dystansie 5 rund „Scarface” wypunktował jednogłośnie „The Bully’ego”, zachowując mistrzowski tytuł.

Aldo ostatnią walkę przegrał przez TKO. Walka miała charakter mistrzowski, odbyła się na UFC 212, a rywalem „Scarface” był Max Holloway. Ostatnie walki byłego mistrza nie prezentują się najlepiej. Po utracie pasa w walce z Conorem McGregorem na UFC 194 Brazylijczyk zawalczył zaledwie dwa razy, wynosząc bilans 1-1.

Lamas wygrał swoje dwie ostatnie walki kończąc je przed czasem. Zamazał tym samym porażkę z Maxem Hollowayem z czerwca 2016 roku. Ostatni raz swoje umiejętności zaprezentował na UFC 214.

2 KOMENTARZE

  1. Brazylijskie Combate ? To chyba ci co ogłaszali Cipka jako ME gali w Polsce 😀

  2. Orientuje się ktoś czy to jest ostatnia walka Aldo w kontrakcie z UFC? Ciekaw jestem czy faktycznie zmieni po tym formulę na boks.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.