cain.jds.340p

UFC 166 Free Fight: Nelson vs. Cro Cop

UFC 166 Free Fight: Velasquez vs. Dos Santos I

UFC 166 Free Fight: Dos Santos vs. Velasquez II

UFC 166 Free Fight: Dodson vs. Dillashaw

41 KOMENTARZE

 1. Zeby fani Caina mieli się czym cieszyc, szczegolnie po UFC166, ze był kiedys taki moment, ze Cain pokonał Juniora.

 2. @ up 

  Obie walki Caina z JDSem już pobrane na dysk w 1080p, (piękny obraz) mogliby jeszcze dorzucić Cain vs Silva z UFC 146 i byłbym happy.

  Ktokolwiek wygra tą trylogie Cain czy JDS, to dla mnie na zawsze najlepszy będzie Cain, bez względu na przebieg nadchodzącej walki. Jestem wielkim fanem Caina i to się nigdy nie zmieni.
  „Junior dos Santos świetny zawodnik wagi półciężkiej” (UFC 116) – Łukasz Jurkowski
  „Bisping vs. Yoshihiro Akiyama to jest taki eliminator, do tego kto będzie miał prawo bić się w tej kat. półśredniej z GSP (UFC 120) – Łukasz Jurkowski

 3. Nie wiem jak u was ale u mnie nie ma odtwarzaczy trzech ostatnik walk. Jest  puste miejsce.

 4. Ahh,,, Dwa zupełnie inne obrazy walki. Mam nadzieje, że teraz obaj wyjdą zmotywowani i zdrowi. W pierwszej walce widać, że Cain miał jakiś uszczerbek na zdrowiu, w drugiej Junior wychodził jak za karę. 🙂

 5. @Painkiller

  Po tej walce nawrócisz się na jedyną i słuszną drogę bycia fanem Caina crazy

  Piękna pacyfikacja, znów to oglądam. Oby była powtórka w sobotę.

  P.S. Na stronie OS będzie można to oglądać live? Bo mam wyjazd na PLMMA i tam tylko Internet będę miał dostępny.

 6. @Hubi, aby oglądac na stronie, musisz mieć chyba konto na stronie OS i zaznaczone, że masz wykupiony pakiet TV na którym jest OS. Pewności nie mam.

 7. Brasil, to jest błąd. Nie ekcytowałbym się taki drobiazgami, jak ten niżej

  „Junior dos Santos świetny zawodnik wagi półciężkiej” (UFC 116) – Łukasz Jurkowski
  „Bisping vs. Yoshihiro Akiyama to jest taki eliminator, do tego kto będzie miał prawo bić się w tej kat. półśredniej z GSP (UFC 120) – Łukasz Jurkowski

 8. Jak można nie lubić stylu walki Roya Nelsona? Jak czołg… cały czas powoli konsekwentnie do przodu. Ale Cormier to będzie ciężka przeprawa…. CO myślicie?

 9. Jak można nie lubić stylu walki Roya Nelsona? Jak czołg… cały czas powoli konsekwentnie do przodu

  Nie powiedizałbym tego po ostatniej walce z Miociciem. Kiedyś, może i tak. Ale w ostatniej walce pokazał, że wyczekiwał na swojego firmowe cepa, i nic poza tym.

  Ja liczę, ze Cormier wygra, zejdzie wagę niżej i polegnie z Bąsem 😀

 10.  Ja liczę, ze Cormier wygra, zejdzie wagę niżej i polegnie z Bąsem 😀

  Właśnie dlatego, że nie chcę walki z Bonesem (czy tam Gustawem, nie wiadomo kiedy walka Cromiera będzie umiejscowiona i jak się rewanż zakończy, bo najpewniej do niego dojdzie) zaraz po zejściu niżej kibicuję Royowi.

 11. Po tej walce nawrócisz się na jedyną i słuszną drogę bycia fanem Caina crazy

   

  nie ma opcji. z szacunkiem do umiejętności ale zawsze będę bardziej wolał JDS

 12. Miałem dziś straszny sen, że walka Cain vs Junior 3 zakończyła się poprzez NC… to by było straszne 🙁 

 13. Miałem dziś straszny sen, że walka Cain vs Junior 3 zakończyła się poprzez NC… to by było straszne 🙁

  Cicho, bo jeszcze wykrakasz!

 14. Z każdą sekundą jestem coraz bardziej podjarany tą walką. Ja chce już sobotę.Pray

 15. Haha chyba wychodzi na to, że jestem osamotniony w podejściu do tej walki bez  emocji bo nie jestem wielkim fanem ani jednego ani drugiego 😀

 16. Nie jarać się tą walką to grzech ciężki, łamiesz 11 przykazanie bezbożniku!

 17. Również, czekam na ten upragniony sobotni wieczór, cokolwiek bym nie robił, to myśle się o tym często. Walka śniła mi się 2 razy
  „Junior dos Santos świetny zawodnik wagi półciężkiej” (UFC 116) – Łukasz Jurkowski
  „Bisping vs. Yoshihiro Akiyama to jest taki eliminator, do tego kto będzie miał prawo bić się w tej kat. półśredniej z GSP (UFC 120) – Łukasz Jurkowski

 18. Najbardziej oczekiwana gala tego roku. W walkach wieczoru dwóch ulubionych zawodników 🙂

 19. Spoko, zrobię zaopatrzenie. Jak zwykle zresztą. Wezmę jeszcze guaranę w proszku 😀

 20. Z pewnością będziesz sie świetnie bawił Comber jak twój ulubieniec znowu zamęczy publike 😀 Jak Nelson cepem nie trafi to 15 minut gwarantowane

 21. Piszesz tak jakby Cormier wszystkie swoje pojedynki przewalczył na pełnym dystansie, w dodatku w nudnym stylu. Nie ma to jak oceniać zawodnika po jednej nudnej walce. Roy jest trudnym do skończenia rywalem, co odzwierciedla statystyka.
  http://www.zlokcia.blogspot.com

 22. To prawda, że Roya ciężko skończyć ale jak dla mnie DC ma na 100% przygotowany na tą walke bardzo bezpieczny plan i może byc podobnie do walki z Mirem. Nie będzie tak, że Daniel bedzie sypał ciosami a grubasek dzielnie je będzie wytrzymywał – bardziej klincz i gra zapaśnicza.

  No, tzn to moja opinia, jak to będzie wyglądac to sie przekonamy. Mogę losera nawet założyć jak będzie inaczej (pozdro dla kumatych czy jak to sie mówi)

 23. Spodziewam się walki na pełnym dystansie, slamów i gnp. Nie będę płakał jeśli styl będzie nieefektowny. Ten kto walczy nieostrożnie z Nelsonem pada na łopatki.

 24. Mówie wam Panowie, Cormier skończy Roya w pierwszej rundzie, podczas przepychanki w klinczu obali go i zasypie g'n'p.

 25.  Cały czas prześladuje mnie wizja odchudzonego Nelsona wyłączającego światło Cromierowi, ale to może kwestia tego, że lubię grubaska i nie chcę natychmiastowego TSa w LHW dla Cromiera.

 26. Ja tam jestem ciekaw tej walki. Czy Cormier bedzie sprowadzał, czy Nelson trafi go jakims cepem i co się wtedy stanie, czy tez pełny dystans. ogolnie zawsze byłem ciekaw zawodników takich jak Cain czy Cormier z Big Country. JDS juz z nim walczył i miał dośc ciezko ze skonczeniem go 😉

 27. Piszesz tak jakby Cormier wszystkie swoje pojedynki przewalczył na pełnym dystansie, w dodatku w nudnym stylu. Nie ma to jak oceniać zawodnika po jednej nudnej walce. Roy jest trudnym do skończenia rywalem, co odzwierciedla statystyka.

  Cormier niedosyć że nie ryzykował zejścia do parteru z Mirem, to jeszcze nie szedł na dystans, a w klinczu mało uderzał ( a akurat tam Mir jest podatny na ciosy – walka z Barnettem czy Carwinem) . Obstawiam ze tu będzie podobnie, nie będzie chciał zejść do parteru z Nelsonem który jest sprawnym grapplerem, a na dystansie będzie bał się oberwać. Zobaczymy 15 minut przyciskania do siatki. 

  War Nelson!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.