21 KOMENTARZE

 1. super tam mają atmosferę w Tristar Gym 🙂

  wydaje mi się, że GSP w końcu skończy to przed czasem jakimś poddaniem w rundach mistrzowskich.

 2. ekstra primetime, początek jak z jakiegoś dobrego filmu. Tak się nakręca hype na walke 🙂

 3. Condit jest ok. ale jego miejsce to nr. 2.

  Mam cichą nadzieje że GSP pokaże coś extra i będzie walka na najwyższym poziomie. 🙂

 4. Ogladając GSP miałem wrażenie jakby się jeszcze w pełni nie podniósł po kontuzji. Jeśli będzie sprawny w 100% (mentalnie i fizycznie) to powinien to wygrać.

 5. Condit napewno może sprawić GSP problem w stójce. Ale chyba tylko w tej płaszczyźnie może nawiązać realną walkę. Zapasy i grappling na korzyść George'a. Ciekaw jestem dyspozycji St Pierre po kontuzji. 

  Ja oczywiście całym sercem za GSP.

  Odbiegając od tematu walki to Condit ma mega fajną żonkę 😉

 6. Za dużo tam mówią o gameplanie Condita i o tym, że to nie jest era brawlerów w MMA. Zaczynam się martwić o przebieg tej walki.

 7. Dobrze się ogląda. Nie ma złej krwi, jest szacunek i motywacja. Kibicuję GSP od jakiegoś czasu, ale nie potrafię powiedzieć złego słowa o Carlosie. Jeśli GSP będzie dobrze przygotowany to powinien wygrać, w innym przypadku Condit wykorzysta problemy GSP po kontuzji.

 8. Zobaczymy jak wygląda obrona przed obaleniami u Condita. GSP ma chyba rozgarniętych trenerów i w stójce nie będzie chciał prowadzić walki, szczególnie po walce Condita z Diazem.

 9. Mam nadzieję że GSP po kontuzji nie utracił dynamiki i wyczucia zapaśniczego i że Condit nie wymyśli frontów na kolana albo że GSP będzie je skutecznie przechwytwał i obalał. 

 10. GSP

  Nawet jak GSP bedzie przygotowany na 70% a Condit na 100% to dysproporcja umiejetnosci obu zawodnikow jest tak duza , ze król welterweight spokojnie wygra minimum 4 rundy

 11. Obawiam się głównie kombinacji Condita, które były tak skuteczne w walce z Diazem. Umiejętności bokserskie GSP stoją na wyższym poziomie, ale Condit jest kreatywny i na pewno coś szykuje na Rusha. Wierzę że GSP przy próbach low-kicków będzie skutecznie obalał rywala i tam kontrolował walkę.

 12. Ja bym uważał na tę obronę przed obaleniami, jak Diaz ogarnął w swoim łbie, że naprawdę MUSI mieć Condita na glebie to z tego co pamiętam, nie miał jakiegoś problemu żeby chamsko "za szmaty" go ściągnąć na glebę i zajść mu za plecy. Carlos powinien spierdalać w podskokach na bok a nie próbować sprawli, wtedy wygra Fly

 13. Jakoś nie wyobrazam sobie tej walki inaczej jak dynamicznych zapasów z inicjatywy GSP. Też myślę, że sparawle Carlosa mogą nie wystarczyć. A tak poza sportowo i wizerunkowo to CC nie pasuje mi tu na mistrza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.