139 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 23. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 30. Lubię JJ w oktagonie, ale poza nim sprawia bardzo kiepskie wrażenie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie powyżej i unikanie kontaktu wzrokowego. Strach czy olewanie rywala, wszystko jedno i tak wygląda to słabo.

 31. Heh, strach chyba przed tym aby nie zrobić zbyt dużej krzywdy Vitorowi 😀

 32. Nie miałem na myśli strachu przed walką, zresztą bardziej stawiam na brak szacunku dla rywala.

 33. Ja powiem tak: 

   

  JJ już niejednokrotnie wspominał, że nie patrzy w oczy (przyznacie ,że jest to dosyć charakterystyczne, bo zawsze ktoś do tego wraca). Nie chce mi sie kolejny raz szukać linka, ale również na ważeniu nie spodziewajcie się raczej ,że będzie patrzył w oczy Vitorowi. Nie sadzę. Aczkolwiek sa wyjątki (też nie chce mi sie teraz szukać) ,ale czasem dla odmiany spojrzy w oczy. Zazwyczaj tłumaczył z jedenj strony oceną waruków fizycznych osobnika (ocenia jego stan fizyczny) oraz uprzedmiotawia jegomościa (niektórzy moga nazwać to brakiem szacunku – zwał jak zwał). Dla niego nie ma znaczenia , czy wychodzi na spotkanie z Hamilem, czy do walki o pas s Szogunem np. Ten i ten to kolejny zawodnik (do odstrzału?). Niestety i ja dostrzegam coraz większą pewność siebie Jonesa. Niby gada podobnie, ale to już nie ten młodzieniaszek, któremu wielu nie dawało dużych szans z Szogunem. Widać ,że zna swoją wartość (odmowa walki i inne takie ), wie, że jest praktycznie nr 1 w UFC. Pierwszy mający tak lukratywny kontrakt z Nike, itd, itp…

  Nie wiem, pewnie w USA jest trochę inna kultura, ale nawet dla mnie zucie gumy jak wypowiadał się na konfie, jest kolejnym przykładem, albo:

  – olewczego stosunku 

  – grania olewczego stosunku

  – po prostu takiego amerykańskiego stylu bycia.

  Kolo jest młody, a ma cały świat u stóp (łącznie z całą hordą hejterów, którzy nakręcają oglądalność i zainteresowanie jego osobą). 

   

  JJ będzie chciał być jeszcze bardziej popularny. Będzie się bił w stójce z Vitorem, by kolejnym osobom udowodnić, że nie musi używac zapasów, by to wygrać. Patrząc na fotki z wczoraj, gdzie do zbicie mu około 4 kilo zostało, nie widze jakiś problemów na dzisiejszej wadze. A co za tym idzie, szybko dobije stówki w sobotę, bez jakiegoś większego wpływu na kondycję. 

   

  Stawiam na 2 rundę najpóźniej (a nawet pierwszą). 

 34. Ja to wogole jestem zdania ,ze stare down nie ma kompletnie zadnego znaczenia i nie sugerowalbym sie czy ktos patrzy prosto w oczy czy tez nie,to kompletnie bez znaczenia IMHO.

 35. Stań kiedyś oko w oko z niedźwiedziem brunatnym w naszych górach, albo z lochą w nadmorskich lasach, to zmienisz zdanie Beer

 36. Co Ty porownujesz ludzi do zwierzat?! Bezsensowne to bylo.

  Aha, wiem. Jones”Duck”Jones :-X

 37. Kaczka szykuj sie na odstrzał swojego idola,jutro zostanie zdeptany i poniżony przez Vitora

 38. z tego co widziałem na ważeniach to Shogun tak samo nie patrzy w oczy;d

 39. Panowie, panowie 🙂 – Zostawmy Jona i Vitora 🙂
  Co sądzicie o Benavidez vs. Johnson i Bisping vs. Stann?

 40. Stann i Benavidez wg mnie. za Brianem bardziej sercem jestem, nie lubie zbytnio Bispinga. Joseph ma po prostu wieksze umiejetnosci od Johnsona.

 41. nie lubię Bispinga , pewnie z mojej niechęci do tzw. ,,Angoli”, dlatego jestem za Stannem. Co do Benavidez vs Johnson to nie sądze żeby Demetriusz dał radę pokonać Józefa ( ten drugi ma po prostu większe umiejętności) , chyba że wypunktuje go w stylu a’la ,,Run Carlos Run” Condit 😉

 42. nie przepadam za Bispingiem , pewnie z mojej niechęci do tzw. ,,Angoli”, dlatego jestem za Stannem. Co do Benavidez vs Johnson to nie sądze żeby Demetriusz dał radę pokonać Józefa ( ten drugi ma po prostu większe umiejętności) , chyba że wypunktuje go w stylu a’la ,,Run Carlos Run” Condit 😉

 43. napisało mi ze ,,wykryto duplikat komentarza” to go trochę zmieniłem, i sie okazało że jednak tamten poszedł , lol 😀

 44. Stawiam na Bispinga i jemu kibicuję – wkurza mnie to promowanie Stanna jako wielkiego bohatera narodowego. Za Amerykaninem według mnie przemawia jedynie siła ciosu, a to za mało jednak na Anglika.
  Muszych nie znam, więc się nie wypowiem. No i mam nadzieję na zwycięski powrót Hammila.

  http://www.youtube.com/user/PucziTheFace

 45. dlaczego wkurza? czlowiek zasluzyl sobie na to wieloletnia sluzba w ich armii. nie robia z niego wielkiego bohatera narodowego, ale przez traktowanie go z szacunkiem pokazuja jak cenia sobie armie i ich zaslugi. 

  zreszta on sam jest bardzo ulozony i raczej spokojny, a gdy wchodzi do oktagonu robi rozpierdol, jak go nie lubic? 😉

 46. Nie mówię, że jego samego nie lubię – gość wydaje się w porządku. Ja nie toleruję amerykańskiej polityki wojennej, która "ratując" niszczy i kradnie.

 47. Jon Jones przywitany jak nalezy. Bisping troche za malo wygwizdany ale mam nadzieje, ze jutro kibice w hali nadrobia zaleglosci. Bardzo ciekawa gala sie zapowiada

 48. Cub Swanson vs Do Bronx i  Bisping vs Stann – czekam z niecierpliwością.

 49. Fight of the night – Bisping vs Stann
  K.O. of the night – Vitor Belfort
  I będzie git 😉
  Ale widać już po Vitorze lata spędzone w oktagonie/ringu. Jeszcze rok temu, podczas walki z Sexyamą wyglądał młodziej.
  I jeszce odnośnie Stanna, w ramach sprostowania – powtarzam, nic do gościa nie mam, po prostu nie lubie wojska amerykańskiego.

 50. Mi sie cos wydaje, ze Oliveira – Swanson bedzie dobry fajcik. Mysle, ze Cub wygra

 51. a mi sie wydaje, ze jak Oliveira ma wygrac, to wyciagnie suba of night.

  watpie, zeby na 3 rundy poszli Stann i Bisping. 

 52. Benavidez i jego przekłute sutki [*]

  Generalnie nie oceniam ludzi po wyglądzie, ale on mnie zwyczajnie irytuje <lol>

 53. Cinoj, mnie też to irytuje, Benavidez wygląda i zachowuje się tak troche jak leszczowaty pedałek, ale nikt nie powie że ten gość nie jest dobry 😉

 54. Bisping vs Stann zapowiada sie mega 😉 , Vitor niezły koks jest w 93 🙂 

 55. jak ja lubię to napięcie na ważeniach ufc 😀 może i jest celowo naciągane i podgrzewana jest cała atmosfera ale ma to coś !!!

 56. Myślisz głąbie, że ogladanie musi zwieńczyć się napisaniem posta? Po za tym nie pisz nic o mnie/do mnie bo nie życzę sobie żeby półmózgi takie jak ty zabierały głos dotyczący mnie. 

 57. Stary, swoje żądania kieruj do kumpli (you know skąd…?) – pojąłeś Jełopie?

  Ps. Mam sprawdzić pocztę, czy nie muszę sie fatygować, bro? 

 58. Kaczka zazdrośniczek o fejm jajcarza po konfie 
  Kochaliśmy się 10 godzin na plaży w Rio de Janeiro. Kiedy skończyliśmy – biła mi brawo. Przywróciłem jej wiarę w Boga.

 59. kaczka 

  i co z tego przynajmniej mial odwagę wystąpić na konfie i próbował coś wywalczyć cwaniaczku 

 60. Jajcarz stosując takie wyzwiska tylko sam sobie wystawiasz świadectwo. Nie lubię takiego stylu bycia jaki prezentujesz. Na pewno nie polubilibyśmy się w realu. Kaczka tylko zażartował.

 61. Cóż, nie każdy musi się z każdym lubić. O drobiu zdaie mi się wyrobiło wcześniej, a po akcji ze skarżeniem się na mnie na forum, bo nie uniósł ciężaru wyjaśnienia sprawy na stopie prywatnej już kompletnie go zaszufladkowałem w takiej a nie innej szufladzie i nic nikomu do tego. Ani ja ani Ty nie wiesz czy on zartował, moim zdaniem tylko prowokował, na co na moje nieszczęście dałem się złapać. Zmojej strony mogę tylko zaapelować by olać to totalnie, tak jak ja to robię w tym momencie.

 62. Jajcarz vs Kaczka main event pierwszej gali mmarocks która odbędzie się… ? (Czekamy na oficjalne potwierdzenie gali i walki wieczoru przed redakcję)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.