14 KOMENTARZE

 1. BFC nie udostępniło materiałów więc ta część o Lombardzie dość uboga, a nawet bardzo biedna niestety ale nie zmienia to faktu, że zwycięzcą będzie kubańczyk.

  Przez ten PR UFC wszyscy umniejszają ten pas BFC i prym jak wiódł tam i nie tylko tam Hector jakby wszyscy zawodnicy których pokonał byli z łapanki na ulicy, może nie byli z TOP 10 czy TOP 20 ale nie byli ogórami.

  Dla Mnie Hector to TOP 5 MW bo nikt, dosłownie nikt w tym sporcie nie ma takiego Streak`u jak on…25 walk bez porażki(!!!)

 2. Swego czasu Lombard przegrał z Mousasim… Chciałbym zobaczyć ich rewanż po latach (kategorie sie nie zgadzają ale może sie to zmienić)

 3. Ciężko powiedzieć jakby teraz walka wyglądała ale decydujące by było to w której wadze by się zmierzyli natomiast nurtuje Mnie inna kwestia…czemu Mousasi nigdy nie walczył w UFC z takim rekordem?

 4. Ciekawy jestem jak się zaprezentuje cytując Mitrione’a „the most angry midget on the planet”

 5. oglądając Countdown przypomniałem sobie ostatniego Tuf,Na początku sądziłem ze to Cruz jest tym nie znośnym dupkiem okazalo sie jednak z czasem ,ze pod tym względem Faber go przebija na łeb i szyję.Dlatego jestem za Barao

 6. postawiłem stówkę na Lombarda, mam nadzieję, że zarobie te 25zł 😀

 7. ktoś wie ile naturalnie wazy feber ? ja za barao skromny chlopak zycze mu wygranej faber kozaczy za duzo

 8. Ciężko mi wytypować ME i Co-ME. Obie się mogą skończyć na różne sposoby.
  Mimo wszystko:
  Barao
  Lombard
  2x przez jednogłośną…

 9. Niech wygra Barao chłopak spełnia swoje marzenia i widać że to wszysto go „jara” natomiast Faber jak już ktoś wspomniał wyżej za bardzo kozaczy. Barao wygra decyzją

 10. Barao ma więcej walk bez porażki i mam nadzieje, że  tak zostanie po walce z faberem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.