Relacja, wyniki i bonusy poniżej.

Renan Barao (MMA 29-1) został czwartym z obecnie panujących brazylijskich mistrzów UFC pokonując Urijah’ę Fabera (MMA 26-6) w starciu o tymczasowy tytuł UFC w wadze koguciej na gali UFC 149 w Calgary.

W toczonym przez całe dwadzieścia pięć minut w stójce pojedynku Barao był wyraźnie lepszy od popularnego Kalifornijczyka. Zawodnik Nova Uniao przede wszystkim skutecznie boksował i metodycznie rozbijał nogi rywala niskimi kopnięciami. Co prawda Faber kilka razy odgryzał się kontrującymi sierpami, jednak wraz z upływającym czasem i coraz bardziej okopaną nogą jego akcje były mniej dynamiczne. Kiedy w trzech ostatnich rundach Amerykanin kilka razy spróbował przenieść walkę na ziemię, Brazylijczyk we wzorowy sposób wybronił wszystkie te próby. Po końcowej syrenie sędziowie nie mieli wątpliwości kto opuści Kanadę z pasem, wyraźnie wskazują wygraną 25-latka z Natal.

W drugiej walce wieczoru Tim Boetsch (MMA 16-4) zepsuł debiut w UFC byłemu mistrzowi Bellatora Hectorowi Lombardowi (MMA 31-3-1), a pojedynek nie dostarczył spodziewanych emocji. Amerykanin zdecydował się na walkę z kubańskim judoką w dystansie i tam punktował go kopnięciami, które nie robiły jednak zbyt wielkich obrażeń. Lombard sam nie potrafił znaleźć sposobu na zbliżenie się do rywala, a większość jego obszernych ataków sierpami przeszywała powietrze. Po trzech słabych i toczonych w żółwim tempie rundach dwóch sędziów wypunktowało wygraną Boetscha.

Jeszcze słabszy był pojedynek ciężkich Cheicka Kongo (MMA 18-7-2) i Shawna Jordana (MMA 13-4). Francuz w swoim stylu zamienił starcie w przepychankę w klinczu, a w tej płaszczyźnie Amerykanin nie potrafił znaleźć żadnego sposobu, żeby mu zagrozić. Ofensywa Kongo ograniczyła się głównie do okazjonalnych ciosów i kolan w zwarciu, co zapewniło mu punktową wygraną.

Sprawcą kolejnej niespodzianki na karcie był James Head (MMA 9-2), który niejednogłośnie wypunktował biorącego walkę w ostatniej chwili Briana Ebersole’a (MMA 50-15-1). Kalifornijczyk występujący niecały miesiąc po wygranej z T.J. Waldburgerem tym razem wypadł słabo zapaśniczo, co Head skrupulatnie wykorzystał wygrywając walkę w stójce. W pojedynku otwierającym główną kartę Matt Riddle (MMA 7-3) przez dwie pierwsze rundy zdominował Chrisa Clementsa (MMA 11-5) obaleniami i uderzeniami w parterze, a w trzeciej przepuścił backfist Kanadyjczyka, by zaaplikować mu kończący walkę trójkąt rękami.

Dużo więcej emocji przyniosły kibicom pojedynki undercardu. Ulubieniec miejscowej publiczności Nick Ring (MMA 13-1) po wyrównanym i ciekawym pojedynku nieznacznie wypunktował Courta McGee (MMA 13-3). Efektowne nokauty zanotowali: kanadyjski karateka Ryan Jimmo (MMA 17-1), który już w siódmej sekundzie wyłączył światło Anthony’emy Peroshowi (MMA 13-7), koguci Francisco Rivera (MMA 9-2) rozbił mocnymi ciosami Rolanda Delorme’a (MMA 8-2), a weteran Shooto Antonio Carvalho (MMA 14-5) zastopował Daniela Pinedę (MMA 17-9). Bryana Caraway (MMA 17-5) zanotował powrót po dwóch przegranych rundach, by w trzeciej poddać Kanadyjczyka Mictha Gagnon (MMA 8-2), a Fin Anton Kuivanen (17-5) wygrał swoją pierwszą walkę w UFC, pokonując na punkty innego reprezentanta Klonowego Liścia Mitcha Clarke’a (MMA 9-2).

Walka wieczoru:

Pojedynek o tymczasowy pas mistrza UFC w wadze koguciej
135 lbs.: Renan Barao pok. Urijah’ę Fabera przez jednogłośną decyzję (2 x 49-46, 50-45).

Główna karta:

185 lbs.: Tim Boetsch pok. Hectora Lombarda przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
265 lbs.: Cheick Kongo pok. Shawna Jordana przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27, 30-28).
170 lbs.: James Head pok. Briana Ebersole’a przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
170 lbs.: Matt Riddle pok. Chrisa Clementsa przez poddanie (trójkąt rękami), 3. runda 3:02.

Walki w FX:

185 lbs.: Nick Ring pok. Courta McGee przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
135 lbs.: Francisco Rivera pok. Rolanda Delorme’a przez KO (lewy sierpowy), 1. runda, 4:19.
205 lbs.: Ryan Jimmo pok. Anthony’ego Perosha przez KO (prawy sierpowy), 1. runda, 0:07.
135 lbs.: Bryan Caraway pok. Mitcha Gagnona przez poddanie (duszenie zza pleców), 3. runda, 1:39.

Walki na facebooku:

145 lbs.: Antonio Carvalho pok. Daniela Pinedę przez KO (prawy sierpowy i uderzenia), 1. runda, 1:11.
155 lbs.: Anton Kuivanen pok. Mitcha Clarke’a przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).

Bonusy po 65 tys. $

Walka wieczoru: Bryan Caraway vs. Mitch Gagnon
Nokaut wieczoru: Ryan Jimmo
Poddanie wieczoru: Matt Riddle

857 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 42. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 43. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 44. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 45. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 46. Pierwszy raz oglądam walki na fejsie poprzednio coś nie chciało mi ruszyć i jestem pozytywnie zaskoczony jakością. No to zaczynamy!

 47. na fejsie pewnie same nudy będę

  Ta, dla tych co mają wakacje i mogą dłużej posiedzieć przy kompie to z całą pewnością

   

  Pyt.: Co jest miękkie, czerwone i rozpływa się w ustach?
  Odp.: Łechtaczka trędowatej.

 48. wole poczekać i oglądać od 2 niż specjalnie na fejsie sie rejestrować 🙂

 49. ty to jesteś ziaaam
  Pyt.: Co jest miękkie, czerwone i rozpływa się w ustach?
  Odp.: Łechtaczka trędowatej.

 50. Chyba za szybko pochwaliłem fejsa. Strasznie mi chwilami zcina. 

  Firioth

  Jeśli to są dla Ciebie nudy to proponuję zmiane sportu np na szachy. Może tam znajdziesz porządane przez Ciebie emocje 😉

 51. Chodzi o to że walka kompletnie bez emocji. W większości przeleżana i przypomina właśnie szachy. Każdy z nich szuka poddania.

 52. Pod koniec trochę się ruszyło Kuivanen zaprezentował się nawet. Clarke robił wszystko ale kompletnie bez efektu.

 53. Firioth

  Ja to odbieram jako kawał dobrego grapplingu. MMA to nie tylko stójka. Zarówno jeden jak i drugi zajebiście wychodzili z prób poddań. Piękna kulanka.

 54. Facebook dzisiaj strasznie przycina, trzeba na YT oglądać, niestety jakość dużo gorsza.

 55. ja na youtube na koniec walki trafiłem, co za emocje nie widziałem walki i nie wiem kto wygra:)

 56. Ja nie mówię tylko o stójce. W parterze mało się działo, choć próby poddań (oprócz pierwszej rundy) nie były jakieś zbytnio precyzyjne. W mojej opinii przynajmniej 😉

 57. Dokładnie, mnie również muliło na fejsie, a na jutubie leci spoko, chociaż słabsza jakość.
  Ale Clarke wyłapał na sam koniec walki.

 58. Szkoda tego armbara w pierwszej rundzie.

  No coz pierwsze punkty w typerze w plecy crazy

 59. Na fejsie strasznie mi jakość skakała. Chwile jakości jak w HD a po chwili identyczna jakość jak na YT. Przerzuciłem sie jednak na YT wolę obejrzeć całą walkę bez scinki w gorszej jakości niż pół walki w dobrej.

 60. Firioth

  Bo zarówno jeden jak i drugi nie są Werdumami 😉 kawał serca było widać włożyli i wyszło im to całkiem całkiem. Mnie walka nie nudziła a nawet troszke rozruszała bo byłem już lekko zmulony czekaniem 😉

 61. GSP to że serce włożyli to było widać oczywiście 😉 może masz racje i ja tylko wybrzydzam po ostatniej gali ^^

 62. Nie mogę za bardzo ślęczeć przed kompem. Nie wiecie czasem czy stream przejdzie na komórce?

 63. No prosze o to chodzi! Od początku walki lepiej się prezentował! Youtube teraz też szaleje niemiłosiernie ;/

 64. Raz się nadział i przetrwał ale drugi raz idealnie na szczęke. Obstawiałem Pinede więc dla mnie to niespodzianka.

 65. Pierwsza walka dobra, chociaż bardziej pokaz slajdów miałem, a to KO super. Szkoda, że muszę oglądać w jakości grafiki z Pegasusa żeby chodziło jak staruszek o lasce.

 66. qrwa 5 dych na pinede kongo i fabera i juz pierwsza miernota dostaje k,o w pierwszej rundzie

 67. ja tam najwcześniej na drugi dzień po gali widziałem że dają powtórki całej gali na głównej stronie, w działach nigdy nie szukałem

 68. lipa na ufc tv wy normalnie tam oglądacie?? jestem zalogowany i nie moge otworzyć tego pierdo****go Screma nie wiem co jest.

 69. Mi normalnie chodzi. Można się nawet bawić widokiem i wybierać którą kamere się chce 😀

 70. ”Firioth”
  na tamtej stronie w szukaj w serwisie wpisz ufc video. i tam już znajdziesz, znalazłem i działa choćby UFC 146 Dos Santos vs Mir: pełna wersja gali! Video! 142minuty.

 71. Gagnonowi się już paliwo skończyło.

  Ładne poddanie. Miesha będzie zadowolona i potrenują jutro w nocy kolejne chwyty grapplingowe 😉

 72. Prawdopodobnie najszybszy nokaut 🙂 Świetna gala jak do tej pory

 73. Faktycznie długie przerwy. Chyba ostatni raz próbuję oglądać prelimsy, trochę to bez sensu. Raczej wracam do mojego systemu wstawania tylko i wyłącznie na główną kartę. 

 74. tak to jest jak leci na gownianym FOXie…

   

  na normalnej gali walki leca jedna za druga

 75. Prelimsy zawsze muszą się dostosować do głównej karty, dlatego tyle czekania. Bo co niby jest normalną galą?

 76. Pierwsza runda finałowego prelimsa w słabym tempie, mam nadzieję, że podkręcą trochę temperaturę, bo robię się senny. 😛

 77. Ja tam widzialem:

  1.10:10

  2 10:9 ring

  3. 9:10 mcgee.

   

  ring nie zasluzyl na zwyciestwo.

 78. nie wiem czy niezasluzenie w 1 rundzie mcgee niby cos probowal ale nie trafil tyle co ring

 79. Czy walki będzie można obejrzeć rano na YouTube, lub gdziekolwiek indziej ? Trochę nie chce mi się już siedzieć. :X

 80. Oglądam na pl-sport.tv Są może jakies lepsze streamy po Polsku, bo ten trochę ścina

 81. Jak punktujecie? Ebersole dużo robi, ale Head też cały czas z czymś wyskakuje.

 82. Może Ebersbole chce pretekstu do zejścia do lekkiej które zapowiadał i chce przegrać XD

 83. nie dam rady niestety kurde 3 walki najciekawsze a ja spac ide nie daje rady…

 84. rzuca sie do nog zeby przegrac walke bez zadnych obrazen ,frajer postawil kase na swoja przegrana!

 85. wyszedl przegrac rzucal sie do nog zeby bez urazu dotrwac do konca walki i ja przegrac

 86. Co ten koleś robił ?! To tak samo jakby ciągle próbować jeść zupę widelcem 😛

 87. Kongo mógłby dołączyć troche grapplingu do repertuaru, momentami aż sie prosi o mata leo

 88. Przyjaciele podeślijscie jakiś angielski stream pl sport zacina strasznie

 89. głupia taktyka Kongo, pojedynek pokazał, że w stójce jest lepszy a ten dalej sie pcha w klincz

 90. Kongo chyba zapadła w pamięci walka z Huntem… zbyt ostrożny, nie ma dobrych walk z takiej postawy (a to, że Jordan gra w tę gre tylko pokazuje, że jak Francuz by sie postarał to by to wygrał)

 91. Jak dla mnie 29-28 dla Kongo.

  edit: Widzę, że sędziowie byli jeszcze bardziej pewni wygranej Francuza.

 92. Żaden z nich nie zasłużył na zwycięstwo, remis mogliby dać.
  Bret Hart na gali, ale on już stary :-(.

 93. Czekam na jakiś efektowny nokaut Lombarda, bo po tym co widziałem to poprzednia walka zamuliła wszystkich 😉

 94. jak dana lubi dawac nieoficjalnie bonusy od siebie, tak dalbym sobie reke uciac ze jordan i kongo dostana tylko i wylacznie tyle ile maja w kontrakcie za ta walke

 95. genialna walka, najgorsza jaką w życiu widziałem 😀

  jedyne co można z niej zapamiętać to mistrzowska forma komentatorska Andrzej Janisza 🙂

 96. Kto w końcu wygrał? Mi tak stream lagował, że decyzji nie było widac.

 97. lombard jest za pewny siebie zeby nie poszedl na wymiane i nie zostal znokautowany

 98. Jeżeli tak ma walczyć Lombard to ja podziękuje i chce aby Weidman dostał titleshota bez walki z nim

 99. Boetscha ciężko ubić… zdarzało mu sie to tylko w wadze wyżej, dawno temu

 100. @Jehmes

  Właśnie chciałem o tym pisać. Laughing Taki mały Burneika z niego.

 101. Jeszcze dadzą Lombardowi decyzje to jebne… Jeszcze większy cyrk niż w walce Kongo z Jordanem. Myślę, że ufc szybko pożałuje takiej wielkości kontraktu

 102. ahahahah pierwsza moja myśl widząc Lomabarda= mały hardkorowy kosku hahah 😉

 103. Karta główna, oprócz walki Riddle’a, masakrycznie nudna… Przedwalki dużo ciekawsze.

 104. Jeżeli dadzą Boetschowi decyzje to docenie sędziów jak nigdy (nie ma tu żadnych podtekstów – mówie poważnie. NALEŻY TO SIĘ KAŻDEMU ZAWODNIKOWI WALCZĄCEMU Z TAK BIERNYM RYWALEM! ale to tylko w świecie marzeń…)

 105. Myślałem, że Lombard ma szansę na przełamanię hegemonii Silvy, ale po tym co widzę to Weidman powinien walczyć o tytuł 😉 Mamed idź do UFC!

 106. 3 nuda z rzędu, teraz musi się zacząć coś dziać, bo 5 takich rund to masakra.

 107. Czyli rywale Lombarda, których tak szybko obijał, są najprawdopodobniej tyle samo warci, co ci, z którymi walczył Mamed…

 108. Boetsch wygrał, co oznacza, że Mamed też w UFC nie miałby tak łatwo

 109. Brawo dla sędziów! Boetch! Jehmes masz rację, Mamed obijał jeszcze słabszych 😉

 110. lombard co Ci sie kur*a stało? wygladałes jak taka mała napakowana i skacząca przed przeciwnikiem pchła 🙂

 111. BRAWO !!

  Dobrze się stało, nie lubie tego chuja.

  Obstawiam, że teraz dostanie Sonnena, który go zgwałci i Hector pożegna się z UFC.

 112. Werdykt sprawiedliwy (bałem się, że wkroczy tu hype na Lombarda i ukradnie zwycięstwo tak samo jak Dodson w walce z Eliotem) ale dla dobra Boetscha – niech lepiej nie idzie na Pająka

 113. jak teraz barao wygra to najgorsza moja gala w typerze, zreszta jezeli ktos trafil wszystko to czapki z glow

 114. Lol za co ta decyzja dla Botscha? Owszem Lombard walczył w swoim stylu, mało sie ruszął, ale to on zadal wedlug mnie wiecej celnych ciosow. Botch pajacował ze swoimi kopnieciami, ktore nie miały prawa zrobić zadnej krzywdy. Lombard zdobyl obalenia, zranil kopneciem. Komentarz też stronnniczy, owszem też liczyłem , że Lombard wygra ta walke by KO, ale nie mozna sedziować-oceniac walki tak jakby na złość. Według mnie lombard w swoim minimalizmie i tak zrobil więcej.

 115. moim zdaniem Lombard powinien wygrać walke nie wiem co takiego Boetsch zrobił w tej walce

 116. Tylko w UFC poznamy prawdziwa wartosc sportowa Mameda.
  UFC jak zycie , weryfikuje wszystko 😉

 117. Mamed zjadł by Lombarda, ale jak woli kase od KSW, to obijać jakiś niewymagających przeciwników.

 118. Markhunto troche siana zgarnie bo postawił u buka, że Lombard przepierdoli 😉

   

  Ps. U mnie słabe typowanie cd…Laughing

   

  W walce wieczoru na Fabera stawiałem, się zaraz okaże

 119. piottter Lombard serio wyglądał jak taki mały burneika, bez taktyki i bez pomysłu, strasznie mnie zawiódł. Główna karta tej gali to porażka, miejmy nadzieję, że walka wieczoru porwie tłumy 😉

 120. Moim zadaniem to Lombard ma szczęście bo z taką taktyka to Stann przywitał by go nieco brutalniej w UFC

 121. Boże walki Kongo i Lombarda żenada. Szkoda że walki z głównej karty nie porywają, bo wstępne zrobiły emocje. No nic liczę na Barao.

 122. Przy takiej dyspozycji to za mniej niż rok zobaczymy Lombarda z Mamedem na KSW jako „weterana ringów UFC” z bilansem 0-2 🙂

 123. Nie wiem na jakiej podstawie Juras powiedział, że Mamed pozamiatałby Lombardem.

 124. Hector za dużo nie zrobił w tej walce ale ją wygrał , kontrował praktycznie każdą akcję Boetsch'a mocniejszymi ciosami.

  marek3555 dobrze napisane.

 125. Boetsch wygrał większą ilością ciosów (mocnych – nie mocnych? to nie ma znaczenia) między innymi kolanami z klinczu i lowkickami. W międzyczasie jak on je wciskał Lombard stał jak pomnik jak hardkorowy koks. Decyzja poprawna

 126. quiquek – Stann by już nie wstał spod Lombarda po obaleniu jak Boetsch, także nie wiem

 127. To dobry moment dla Mameda, żeby wskoczyć do UFC. Myślę, że mogliby dać mu Lombarda

 128. zero kontroli w parterze przy sprowadzeniu Lomabarda wątpię żeby dał rade innym lepszym zawodnikom takim jak Sonnen czy Bisping a juz o Weidmanie nie wspomnę a Mameda nie wymieniam ; p

 129. Myślę, że po wejściu Lombarda Mamed się zastanowi 5 razy zanim spróbuje się w UFC 😉

 130. Też Wam się wydaje, że Buffer w coraz słabszej formie przy zapowiadaniu walk?

 131. Ja chyba idę w kimę, bo jak mam takie 5 rund oglądać to szkoda snu 😉

 132. dla mnie Barao, ale alkohol, zmęczenie i stronniczość przeze mnie przemawia 😉

 133. Na miejscu Dany to bym zebral wszystkich zawodnikow z maincardu procz Clementsa i Riddla i ich tak opierdolil, ze nie wiedzieliby gdzie uciekac.

 134. Przepraszam za wyrazeni, ale czy Ty jestes jebniety? Pytasz sie kurwa po kazdej rundzie jak punktujemy albo dla kogo runda. No ogarnij

 135. Nic nie psuje mi zabawy bardziej niż komentarz Janisza. Ten człowiek psuje widowisko ciągle mowiac, że spodziewał się więcej.

 136. twardy wspolnie ogladamy jak jest wyrownana walka to sie pytam i innych zdanie na tym polega dyskusja.

 137. Ja oglądam bez komentarzy po polsku i widowisko niszczą mi zawodnicy 😉

 138. Zgadzam się z TwardymB – czajka, wkurwiasz tylko tymi pytaniami. Nie masz polskiego komentarza i już nie potrafisz ocenić, kto się lepiej pokazuje w (nie tylko tym) pojedynku? Co runda te same pytania…

 139. rozumiem wkurwienie bo was Faber zawodzi, ale po to jest forum żeby mógł ziomek pytać kto uważa dla kogo runda, nie chcesz to nie odpisuj na pytanie, proste… Ależ Ci Polscy komentatorzy cisną za Faberem, wychwalając każde jego zagranie :O

 140. ja mam np barao postawiona kase dlatego pytam o zdanie tez reszty na razie 3 rundy dla barao tak mi sie wydaje a wy jak myslicie?

 141. zdaniem Janisza: Faber robi dobrą robotę, chce doprowadzić do obalenia, ale Brazylijczyk tylko się broni, ale Faber jest znakomicie przygotowany do walki i do końca będzie mocny
  moim zdaniem: 3 rundy dla Barao i przewaga rośnie

 142. Jeżeli nie stanie sie nic niezwykłego (wygrana przed czasem… phi! :D) to Renao wygra decyzją. Faber już nie odrobi rund, musiałby wywalczyć dwie 10-8 a remis w walce o pas raczej odpada (tak, tak, wiem… Edgar – Maynard, ale to był bullshit)

 143. Dana, oddawaj chuju moj cenny sen, ktory przeznaczylem na ta gowniana gale!!

 144. jakby mi ktos powiedzial ze po undercardzie mozna isc spac to bym powiedzial ze jest jebniety, a jednak

 145. Ebersole nic nie zyskiwał po obaleniach, brnął w to jak głupi, na naszych oczach przegrywał walkę i nic nie robił, Faber w stójce przegrywa, nie sprowadza 🙂

 146. @Benoit teraz włączyłem Janisza i wiem o czym była mowa. haha z Janisza się robi drugi Kostyra 😉
  @Twardy amen!
  @jimbean a ja wbiłem z imprezy na maincard, a już lepiej było zgona zajebać 🙂

 147. Barrao 2 razy więcej ciosów niż Faber, a Janisz że większość ciosów Faber blokuje i unika, tylko nam się wydaje że dochodzą celu 🙂 Nie chce go już męczyć, bo sam stawiałem na Barao, ale staram się obiektywnie na to patrzeć bo i tak mi spieprzył Lombard, ale trochę rozsądku panie Janisz 🙂

 148. Mam nadzieje, że zrekompensują mi te gówno i puszczą nokauty z przedwalk bo wtedy spałem

 149. @Benoit Janisz jak pokazali te statystyki ciosów powiedział, że Barao jest zdecydowanym zwycięzcą. Strasznie się go czepiacie. Jak dla mnie J&J zawsze bardzo fajnie komentują i nie ma do czego się przyczepić.

 150. 50-45 dla Barao, przykre bo wyglądało jakby Faber im dłużej trwała walka, tym mniej pomysłu miał na przechylenie jej na swoją korzyść. To by było na tyle, przyjmijcie kondolencje wszyscy którzy wstaliście specjalnie na kartę główną, ja mogę się pocieszać że wcześniejsze walki to był inny poziom emocji

 151. @rafikomp jakby powiedział pod koniec walki że Faber pewnie wygrywa to penie więcej walk by już nie komentował, ja mam tylko do niego to, że przez pierwsze 2 rundy, gdy Barao wygrywał wspominał jedynie o ciosach Fabera, bagatelizując Barao.

  Ciekawostka rodem z Sherdoga

  Jordan Breen scores the round 10-9 Lombard (29-28 Lombard)
  TJ De Santis scores the round 10-9 Lombard (29-28 Lombard)
  Chris Nelson scores the round 10-9 Lombard (29-28 Lombard)

  😛

 152. No nic: chujnia i na glównej karcie i w typerze. Do tego zjebany jestem, dzieciaki już się pobudziły, to sie wyśpię%)

  Sory za przymarudzenie Panowie. Nara

 153. takie gówno jakim byly 3 ostatnie walki, nie daj bog zebym chociaz jedna taka walke zobaczyl do konca roku, a nawet i dluzej, amen

 154. Lombard wygrał ,Boetsch nie zrobił absolutnie nic,trafił on choć raz w ogóle Hectora w głowę??Lombard miał ze 2-3 obalenia kilka celnych ciosów ,trafił raz ładnie w wątrobę.A Tim kilka low kicków i frontów w tułów ,które nic nie zrobiły?????

 155. Japierdoleee najgorsza gala ufc .To była najbardziej nudna walka lombarda w calej jego karierze ten jego trener jest jakis pojebany kazal mu czekać aż tim zaatakuje huja prawda lombard albo atakuje i jest grozny albo schodzi do parteru i tam też jest grozny bo w obronie to zreszta wg szkoda gadac po prostu dal dupy

 156. Też uważam że Lombard wydrał ale po takiej walcę jakoś mi go nie szkoda.

 157. Takiego nudnego maincardu mam nadzieje nigdy więcej nie uświadczyć. Po walce Riddle vs Clements wszystko się zjebało.Ebersole zawalczył jak debil. Jordan i Kongo oby zebrali solidny opierdol od Danuty. Lombard rozczarował. Główna walka jaj nie urwała.

 158. Od tera nie lubię Boetscha ,nieuczciwy werdykt ,Hector by wygrał po nudnej walce ,ale jednak Hector zasłużył na wygraną

 159. Jeden z komentarzy z Youtube'a: "Hector następną walkę stoczy w Facebookowych prelimsach na gali UFC on Fuel TV" 😀

 160. No właśnie juz też sie wkurwiam z tą konferencja jeszcze Dana wszystko pewnie spieprzy

 161. mamed by sie zesrał anie go poskladał mamed niegdy nie byl i nie bd mistrzem UFC nawet nie nie stoczy tam żadnej walki

 162. wg mnie Mamed by skończył jak Santiago

  Dana

  " Ultimate Clinching Championship" – o walce Jordan vs Kongo 😀
  „Cesar Gracie Jiu Jitsu motherfucker! Cesar Gracie Jiu Jitsu! Pardon my language.” – Nick Diaz
  „When my music hits those speakers I’ll make that walk and I will stomp him for 5 full rounds and we will find out who the real champion is”- Chael Sonnen

 163. Ehh.. najnudniejsza gala UFC jaka była kiedykolwiek… A po pierwszej walce main cardu , po której spodziewałem sie najmniej , myślałem , iż to będzie świetna gala, przeliczyłem się..

 164. wstałem o 4 05 i wróciłem do łóżka 30 min później szkoda mi było snu a obstawa gali była kiepska. Widzę że nic nie straciłem hihi

 165. Ja pierdole, najgorzej wytypowana gala w tym sezonie. Wystarczy powiedzieć, ze z MC wszedł mi tylko Kongo… Czas się żegnać z konsolą.

 166. Kompromitacja w typerze Wall

  Ogladalem w sumie tylko prelimsy, i bylem zadowolony. Teraz widze po komentarzach, ze duzo nie stracilem idac spac.

 167. Pierwsza gala od pół roku którą opuściłem, bo postanowiłem się wyspać…Jak widać dobre przeczucie miałem i nie mam czego żałować.

 168. w średniej robi się ciekawie, Lombarda zestawiłbym z Belfortem albo kimś porównywalnie trudnym, bo za taką wyplatę nie dostanie nikogo łatwego. Palhares tez mogłby być ciekawy , ze względu na porównywalne warunki fizyczne. Do tej kategorii wraca Shields

  Barao mnie zaskoczył mimo bycia faworytem u buków bo jest dosyć nieskładny czasami, spodziewałem się, że mimo wszystko doświadczenie Fabera mu pomoże.

 169. Lombard dostanie pewnie Munoza. I mi takie zestawienie odpowiada.

  Ciekawe kiedy Cruz wroci. Bedziemy teraz pewnie czekali ponad rok na unifikacje.

 170. Moje typowania 6:4 ,jakby uczcziwe punktowali walkę hectora ,to by było 7:3

 171. Karta główna znowu rozczarowała. Nie zaskoczyły mnie zwycięstwa Kongo, Riddle czy Boetscha, natomiast przegrana Ebersole stopuje jego karierę. Może sobie chłopak pluć w brodę, kiedy nie dawno jeszcze odmawiał pojedynku z Rory'm… 

  Dodam jeszcze od siebie śmiało – Faber w UFC będzie drugim Kenny Florianem.
  Anzor „Perełka” Azhiev & Kamil „Perła” Waluś

 172. Po wcześniejszych walkach Lombarda spodziewałem się, że pokaże zdecydowanie więcej, niestety było nie ciekawie, mało się ruszał, ewidentnie czekał na jeden cios, a gdyby któryś z nich miał walczyć z Pająkiem to wszyscy wiemy jak by to się skończyło. Zasłużenie wygrał Tim Boetsch. Co do walki wieczoru to zawsze byłem fanem Faber'a więc troche szkoda ale Barao był lepszy. Spodziewam się ciekawej walki z Cruz'em i myślę, że pokaże, że ten pas jest tylko tymczasowy. Ogólnie główna karta troche mnie zawiodła

 173. Widziałem walkę Lombarda i zgadzam się, że wyglądał trochę jak Burneika w walce z Najmanem – te same ruchy. Kondycja SKANDALICZNA, wielu ciężkich ma lepszą…Ogólnie rozczarowanie Hectorem. Jeśli mam być szczery, to zapaśnik z dobrą baterią czyt. Sonnen zgwałci go w oktagonie.

 174. Lombard zaliczy jeszcze jedną tak żenującą walkę, Danka go wyp…z UFC i witaj KSW 🙂 tylko teraz to KSW będzie dyktować cenę 🙂

 175. czemu Lombard z Munozem ?

  Za taką kase jaką dostaje ja bym dał najtrudniejszy test, a najbardziej wymagającym rywalem, który ostatnio przegrał jest Chael "P" Sonnen.

  Lombard zaprezentował się okropnie i chyba UFC zorientowało sie, że raczej nigdy nie dojdzie to titleshota. Więc wg mnie będą chcieli się go jak najszybciej pozbyć bo ma za wysoki kontrakt.

  EDIT: z łaski swojej komentarze o typowaniu wrzucajcie do tematu o typowaniu albo tematu o typerze. Gówno mnie obchodzi ile punktów zdobyliście.
  „Cesar Gracie Jiu Jitsu motherfucker! Cesar Gracie Jiu Jitsu! Pardon my language.” – Nick Diaz
  „When my music hits those speakers I’ll make that walk and I will stomp him for 5 full rounds and we will find out who the real champion is”- Chael Sonnen

 176. Walka wieczoru genialna. Lombard moim zdaniem wygrał, Boetsch nic nie zrobił by wygrać walkę, może poza kilkoma lowkickami.

 177. Ma ktoś linki do walk ? MC mnie głównie interesuje , z góry dziękuję.

 178. Przekozackie prelimsy. Aż się zastanawiałem, czy to przypadkiem nie jest powtórka jakiegoś WEC. Najbardziej ucieszyła mnie postawa Pato. Koleś przeszedł podobną drogę, co Cipek.

  (…) natomiast przegrana Ebersole stopuje jego karierę. Może sobie chłopak pluć w brodę, kiedy nie dawno jeszcze odmawiał pojedynku z Rory'm…

  Czy ja wiem? Ebersole i tak schodzi z wagą w dół, a wzięcie walki w zastępstwie w miesiąc po ostatnim występie nie zostanie mu zapomniane. Ogólnie ja od dawna chciałem go zobaczyć z Pennem. Może teraz, gdy BJ przegra z McDonaldem, będzie ku temu sposobność.

  EDIT: z łaski swojej komentarze o typowaniu wrzucajcie do tematu o typowaniu albo tematu o typerze. Gówno mnie obchodzi ile punktów zdobyliście.

  True, true.
  Pyt.: Co jest miękkie, czerwone i rozpływa się w ustach?
  Odp.: Łechtaczka trędowatej.

 179. GLF: Robi koleś minete i nagle czuje smak zielonej, końskiej spermy.
  – A wiec to tak zginełaś, babciu…

 180. Czy mi sie wydaje czy Danka sie wkurwil na konferencji ? :D. Prelismy o niebo lepsze od MC bardzo mi sie podobały, ale na MC strasznie sie wynudziłem, dawno tak nie mialem, przysypiałem, łazilem do kibla xD

 181. Jak BJ przegra z McDonaldem to czuję , że teraz już z pewnością zakończy swoją karierę . Ale nie przegra 🙂

 182. Gala kiepska. Lombard z mistrza Bellatora stał się po prostu solidnym średnim. Chociaż sędziowie go oszukali, ale i on sam nie zaprezentował się tak jak się większość spodziewała. Z takimi zarobkami nikogo łatwego nie dostanie. Barao mimo wszystko mnie zaskoczył. On pozytywnie za to Faber negatywnie. Kongo ostatnio staje się jednym z najnudniejszych ciężkich. Nie wiem jak Ebersole mógł przegrać z Headem. Nokaut Jimmo kozacki.

 183. @ Tykersky- może i się wkurwił ale też zaczął pierdolić głupoty, że Faber vs Barao " was a great tactical fight". Może miał rację , że publika nie powinna buczeć bo nie była to zła walka, ale c'mon son.

  Dobry komentarz przeczytałem.Nowy sposób torturowania – obejrzyj UFC 33 i UFC 149 pod rząd, bez przerwy 😀

 184. Trochę zawiodłem się Lombardem, ale mimo wszytko, uważam, że wygrał walkę i niejednogłośna decyzja powinna być w drugą stronę. No ale trudno, taki jest sport, często niesprawiedliwy. Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. WAR Hector!!!

 185. Zaspałem na gale, mam szczęście 🙂 Lombard udowodnił jaka piękna przepaść dzieli UFC od reszty świata przegrywając z (tylko) solidnym (jak na standardy jufisi) średnim.

 186. Faber mnie zawiodl 🙁

  Lombard dobil 🙁

  Kongo zanudzil 🙁

  Ebersole wkurzyl 🙁

  Main card tym razem w mojej ocenie to 3/10

 187. wlasnie obejrzalem walke boetscha z panem "225tys + % z ppv +sponsoruje mnie ufc" i jednym slowem to co zaprezentowal lombard to jest zenada, na tle boetscha bylo widac z jakmi zawodnikami sie wczesniej mierzyl, kilka pojedynczych ciosow i to byl jego plan na twarda leb tima? gdyby stann nie wypadl to z ta dziurawa garda lombarda, kubanczyk zaliczyl by pierwszy zgon w swojej karierze, choc mysle, ze i na to przyjdzie pora.

 188. Lombard może wylecieć, bo ma taki kontrakt, że Dana nie będzie go trzymał przy takich kiepskich walkach.

 189. jak dla mnie tez wygral lombard(o), aczkolwiek wyszlo jak wyszlo i jakis super walek to to przeciez nie jest ;]

  ogolnie kubanczyk strasznie sztywny byl, praktycznie stal w miejscu,

  natomiast co do walki jego z mamedem. . .

  wydaje mi sie, ze mamed by to wygral przy tak walczacym lombardzie, chalidow jest zdecydowanie bardziej ruchliwy i zwinny

 190. poza tym wydawało mi się, że Lombard; mimo iż walka nie była prowadzona w jakimś szalonym tempie, juz w drugiej rundzie mocno spuchł i nie za bardzo miał kondycje.

  Ogólnie mam nadzieje, że dostanie teraz Sonnena, który go ośmieszy.

 191. Uwaga, offtop. Z góry uniżenie przepraszam.

  GLF: Robi koleś minete i nagle czuje smak zielonej, końskiej spermy.
  – A wiec to tak zginełaś, babciu…

  Magik, trochę mi zajęło wpadnięcie na to, że to a propos mojego podpisu 😛 Wytrawny chamski dowcip 😀
  Pyt.: Co jest miękkie, czerwone i rozpływa się w ustach?
  Odp.: Łechtaczka trędowatej.

 192. Uwaga, offtop: 

  Myślałem ,że GLF nie ma poczucia humoru….Okazało sie ,że jednak ma. Specyficzne, wysublimowane, ale zawsze jakieś. 

  Co do Lombarda z Sonnenem nie byłbym taki pewny tego ośmieszenia Kubańczyka przez Chaela

 193. Bezcenne widzieć wściekłego Danę na konferencji. Strasznie słabe walki, nawet efektowny Lombard(o) chyba się spalił psychicznie. Walka Kongo – Jordan to jawna kpina… Przed UFC on FOX: Rua vs Vera, będzie ostra pogadanka z zawodnikami bo dwie dupne gale z rzędu odbiły by się czkawkę UFC. A następna gala ma wszystko (Shogun,Machida czy Browne) że zatrzeć to fatalne wrażenie po 149tce…

  Puki co UFC 149 to największy niewypał tego roku 🙁

 194. To duży wał z werdyktem u lombarda ,boetsch go w ogóle w twarz nie trafił

 195. No i pękł długo dmuchany balon, Hector Lombard… wszystkim, którzy mówili że Lombard zniszczy Silve lub Mameda, śmieje się teraz głośno w twarz…HAHAHA

 196. Średnia gala. Prelimsy dużo ciekawsze, zwłaszcza debiut Jimmo 🙂 Oczywiście Lombard rozczarował, ale co pokazał Boetsch by wpychać mu zwycięstwo? Dla mnie mocny wałek. Faber robił co mógł przeciwko Barao, ale Brazylijczyk był po prostu za mocny. Dziwię się Faberowi że nie próbował obaleń oraz że w jego narożniku najwięcej miał do powiedzenia młody TJ Dillashaw dopiero wchodzący w świat poważnego MMA…

 197. Z taką dyspozycją Lombard może skończyć jak Santiago. Musi się sprężyć. Na pewno nikogo łatwego nie dostanie. Mowi się o pojedynku z Munozem. Wg mnie taką walkę też by przegrał.

 198. dla wszystkich placzacych, ze porazka lombarda to walek, jakim prawem on mial wygrac skoro boetsch tylko w drugiej rundzie zadal mniej ciosow(dodam, ze znaczacych ciosow boetsch w kazdej rundzie zadal wiecej)? bo nie bardzo rozumiem

 199. Tj miał racje w typowaniu, Lombard jest bardzo przeceniany, śmiem twierdzić, że jak by tak walczył z Mamedem, to by się przejechał i to dużo bardziej niż z Timem. Zawiodłem się na nim. Gala jak dla mnie słaba, szczególnie MC z wyjątkiem pierwszej walki no i jeszcze ME dało się obejrzeć. UC natomiast był super.

 200. Wałek czy nie wałek, ale spodziewałem się czegość lepszego w wykonaniu Lombarda.

 201. kolo polnocy zlapalem na pinnacle boetscha po 3.9. easiest money of my life!

 202. No i fame Lombarda prysł jak bańka mydlana 😀 

  A typera nawet nie sprawdzam bo będzie dramat :p

 203. Macie swojego Lombarda zabijakę. 😀

  Wygrana Boetscha ucieszyła mnie najbardziej. Szkoda mi Fabera, wyglądał jak cień samego siebie w tej walce o tymczasowy pas…

 204. O jak dobrze , że zasnąłem po walce Matta Riddla 😀 A wałek z Lombardem jest jak najbardziej zrozumiały (biznes)

 205. Ta gala to jakiś żart albo zły sen był. Porównać można ją do jakiejś trefnej zabawy gdzie wszyscy ściany podpierają. Jedyna walka jaka mi się podobała to Caraway vs. Gagnon. Reszta żenada. Opierdolić to mało za takie walki. Co do Hectora, ktoś napisał że go sedziowie oszukaliLaughing dobry żart. Spodziewałem się po nim więcej jak każdy tutaj ale też wiedziałem że dupy nie urwie ta walka. Średniak i tyle.

 206. Gdy bym mógł cofnąć czas o te 12 godzin to był bym teraz wyspany ;p
  Już przeboleje Cheicka Kongo, walkę wieczoru nawet przeboleję, chociaż spodziewałem się decyzji ale w lepszym wykonaniu. Jednak tego co Lombard zrobił, to nie przeboleję. Co on zrobił czy chciał zrobić? Czekam na publikację zarobku tego zawodnika, w końcu jest tak rozpoznawalny i widowiskowy, że sprzeda rekordowe ilość ppv :/ Och szkoda mi ludzi, którzy olali wstępną kartę 😉

 207. Gdyby Mamed chciał walczyć z Lombardem to pewnie by walczył więc nie snujcie domysłów.Wydaje mi się,że trochę spalił się Lombard psychicznie-mistrz Bellatora musiał coś udowodnić,a oczekiwania wobec niego były bardzo duże.Tak jak Irokez w swoim debiucie w UFC też wypadł gorzej niż wszyscy oczekiwali ale niestety po tym przetarciu w swojej dywizji nie dostał już szansy.Zobaczycie Lombard się jeszcze odgryzie a co do Mameda to chyba woli obijać weteranów wszelkich organizacji(z całym szacunkiem do jego umiejętności ale gdzieś się pogubił w swojej ideologii)

 208. Piszecie o Lombardzie różne rzeczy, Boetsch był do zrobienia dla niego i wcale nie wyprowadzał więcej celnych ciosów a na pewno nie o wiele więcej, równie dobrze mógł być remis w tej walce albo decyzja w odwrotną stronę, co było by zrozumiałe i wtedy wyszło by na biznes raczej?! Skoro miał im tyle ppv sprzedawać to po porażce i to w taki sposób, raczej do worka z napisem biznesy nikt w ufc go nie wsadzi.

 209. I gdzie to JUDO Lombarda, no gdzie ? Parisyan i Hettes robią widowiskowe obalenia prosto z JUDO a Lombard nic. Mamed by sobie z nim poradził warunki ma takie jak Boetsh + kreatywny styl walki.

 210. W 3 rundzie miał obalenie widowiskowe

  Ta walka powinna zakończyć się remisem bo obydwaj zaserwowali nam taki shit.
  Pacquiao, Lara, Chisora, Abril, Sosnowski pamiętamy.

 211. Boetsh w sumie pokonal Okamiego i Lombarda ale nadal wydaje mi sie za slaby. Weidman by go zjadl.

 212. Maryjan

  Nie opowiadaj głupot było więcej fajnych walk tylko, że praktycznie wszystke na UC, a walka Riddle vs Clements, to dla mnie walka wieczoru.

  Boetsch mimo wygranej nic nie pokazał, także jego walka o TS nie ma sensu, bo na nią nie zasługuje.

 213. Ja bym dał Lombard vs Munoz ,Boetsh vs Sonnen,
  Jeszcze jest Stann który też może być zestawiony bo nie walczył przez kontuzje jednak Andersonowi ze względu na styl walki najbardziej zagraża Weidman ale powinien przejść Bispinga.
  Weidman vs Bisping jako eliminator o pas

 214. Seven25 

  moje zdanie dotyczy głównej karty, też oglądałem under ale to i tak oceny mojej nie podnosi co do tego "widowiska".

 215. Dla mnie jest kilku zawodników którzy, dużo bardziej zasługują na walkę o TS. UC uratował tą galę, gdyby nie te walki nie było by na co patrzeć. Nie rozumię trochę twojej oceny, to tak jak byś oceniał test przez pryzmat 5 pierwszych pytań, bo one cię najbardziej interesowały, ale mniejsza o to to jest twoje zdanie, nie muszę się z nim zgadzać, ale je szanuje.

 216. Jak to dobrze, że walki muszą się odbyć, bo gdyby to zależało od niektórych uzytkowników to Cote i Lombard już by znajdowali się w rekordzie Mameda przez KO w pierwszej rundzie. Niedlugo Jon Jones da słabszy występ na tle mocnego zawodnika, to będziecie doradzać zeby Czeczen wbijał do LHW, bo spokojnie wszystkich pozjada (przecież jest szybszy i robi obrotówki). Nie sztuką jest zajebiście wygladać przy słabych zawodnikach. Nawet Pudzian na tle Najmana wyglądał na tyle dobrze, że zasiał w głowach ludzi ziarno niepewności, że zestawiali go w myślach z czołówką. Niech on wreszcie trafi do tego UFC i zestawią go np z Belcherem, Belfortem, a nawet z tym cieniasem Hectorem. Wtedy będzie można wyciągnąć wnioski. Odliczam godziny do ogłoszenia wystąpienia seksownego Mameda w TzG. No, ale przecież kto by się tam chciał sprawdzać z czołówką za psie pieniądze.   Skąd wiecie, ze Mamed nie stałby w klatce jak żelbetonowy kloc? Hector do tej pory też był zawsze ekscytującym zawodnikiem, chociaż  uważałem, że przegrałby z czołówka ufc.
  Ja nie wiem jak wy porównujecie Lombarda z Burneiką, te same ruchy?! Jego judo jest defensywne, super bronil obaleń i szybko wracał do stójki. Był bardzo mało aktywny i nie wiem czy wynikało to z jakiejś kontuzji, choroby, czy ze stresu i presji.

  Co do gali to pozytywnie zaskoczył mnie Renan. Bardzo chętnie zobacze go z Cruzem i zupełnie nie wiedziałbym na kogo postawić. Zaskakuje mnie to jak, wielu brazylijczyków z łatwością broni obaleń tak dobrych zapaśników. Myślę też, że niebawem będziemy czestymi świadkami takich poddań jakie zaserwował Riddle. Szkoda, że przysneło mi się na UC.

 217. Boetsch to nie jest wg mnie materiał na pretendenta. Weidman powinien dostać kogoś na kim by się wypromował. Np. Belforta. A Boetsch z top 5 nie ma większych szans.

 218. Dobrze, że poszedłem w kimę przed walką Ringa. Inaczej pewnie też bym zasnął tylko na krześle zamiast na łóżku.
  Lombard powinien wygrać, McGee powinien wygrać, Faber nie wiem na co czekał z obaleniami, pierwszą próbę Fightmetric zaliczył mu dopiero w 3 rundzie.

 219. Weidman/ Boetsch dobra opcja.

  Weidman chyba powinien stoczyć jeszcze jedną walkę przed Andersonem żeby go trochę jeszcze podpromować na jakieś dużej gali.

 220. mi to sie wydaje ze Lombard mial jakis wypadek przy pracy. Albo totalnie nietrafiony gameplan albo cisnienie UFC go zzarlo. I chociaz go nie lubie to mysle ze nie ma co oceniac w przyszlosc po tej jednej walce. Zobaczymy jak bedzie w nastepnej walce. Ta jak dla mnie slusznie przegral i w nastepnej walce musi podejsc do przeciwnika tak jak w Bellatorze AGRESOR + ATTAK ! Po drugiej walce mysle bedzie mozna powiedziec ze jednak PRZEPASC OKAZALA sie ZA DUZA miedzy Belkiem a Ufc… No i podobal mi sie brazylijczyk w walce wieczoru. Mam nadzieje ze z Cruzem pasa zlapie :>

 221. A ja bym z chęcią zobaczył Boetscha w walce z Belcherem myśle niezłe zestawienie

 222. Lombard-Sonnen ( pod warunkiem że Sonnen zostanie w obecnej kategorii wagowej)

  Sonnen bije Lombarda, Lombard dostaje 3 trzecią walkę, przegrywa wylatuje z UFC i mamy realny Pojedynek Khalidov-Lombard .

   

  Gdyby doszło do takiego pojedynku, przypuszczam że Mamed mógłby udusić Kubańczyka ale po ciężkich bojach …

  Dana w wywiadzie wyraźnie powiedział że Sonnen wraca na koniec stawki w drodze po następnego TS, Lombard jest dokładnie w tym samym miejscu, widzę taki pojedynek jako najbardziej Realny z całkiem sporym potencjałem Marketingowym dla UFC

 223. swoją drogą to popatrzmy teraz na oferte UFC dla Mameda.

  Mamed moze być tuż za pierwszą top 10 w rankingach ale jak pokazała walka Lombarda i jak powiedział Dana po gali : UFC to zupełnie inny świat. Więc w pełni rozumiem 20+20 dla zawodnika, który ani razu w swojej karierze nie walczył z kimś z pierwszej nawet 15.

 224. Lombard tego nie wygrał, argumentowałem to komentując werdykt na żywo

 225. Dramat, po prostu dramat, tak słaba ta gala była. 3 główne walki stracone 55 minut życia nie licząc przerw.

 226. Jeden z najsłabszych MC od dobry kilku/kilkunastu gal. Jedynie Riddle, po którym niczego ciekawego się nie spodziewałem, uratował szoł magicznym poddaniem.

 227. Khalidov nie ma najmniejszych szans na nic w UFC. Boetch to przeciętny zawodnik. Lombard pokazał że jest nic nie znaczącym zawodnikiem. Nie ma zła , gorsza walka. Jakoś Anderson Silva nie ma złych ,ani gorszych walk. Albo jest się dobrym ,albo nie. Piszcie co chcecie ,prawda jest taka że gdyby przyszło co do czego ,to Khalidov w UFC skończyłby jak Polska na Euro. Dałby dobrą walkę ,ale i tak by przegrał ,i to max co mógłby zrobić. To że kończył zawodników z 50 ,o niczym nie świadczy. Niech on zostanie w tej Polsce ,i zabawia przeciętnego Kowalskiego ,to może popularniejszy sport się stanie w tym regionie Europy.

 228. Z walk przed kartą główną zaskoczyła mnie aż tak szybka wygrana Jimmo, bardzo udany debiut w UFC.Walkę Kongo z Jordanem pozostawie bez komentarza, Lombarda nie należy jeszcze skreślać ale wszedł teraz na bardzo wyboistą drogę, z powodu jego wysokich zarobków będzie dostawał ciężkich rywali. Barao zaś stanął na wysokości zadania i zdobył upragniony pas. Oglądanie tej gali 2 raz nie należy do przyjemnych rzeczy.

 229. Jakoś Anderson Silva nie ma złych ,ani gorszych walk.

  Walki z Leitesem i Maią były rewelacyjne.

 230. Anderson nie ma gorszych walk? Nie wiadomo jak by sobie poradził i irytujące jest gadanie, że zjadłby kogoś, albo zostałby zjedzony.

 231. Jak dobrze, że nie zarwałem nocy 🙂
  A co do Lombarda to wreszcie będzie mógł zawalczyć z Munozem – tak jak chciał.

 232. Boetch to przeciętny zawodnik

  Tim Boetsch, facet jest w 10tce najlepszych w swojej wadze, gdzie tam niby widzisz przeciętnych ?

 233. Lombard miał wykończyć łatwo Boetscha. Mówiono, że to za słaby przeciwnik dla Lombarda… Okazało się, że to inne światy. UFC i reszta. Tak jak Dana powiedział – to komunikat dla wszystkich wysoko notowanych fighterów poza UFC – tutaj jest inaczej, trudniej.

 234. Marcos@

  Boetsch jest tylko dlatego w 10tce najlepszych bo udało mu się wygrać z Okamim. Bądźmy szczerzy że Boetsch miałbyć rywalem dla Okamiego na odbudowanie. I udało mu się po prostu jak na loterii wygrać. A to że wygrał teraz z Lombardem ,to pokazuje NIE-jaki dobry jest Boetsch ,tylko jak bardzo przeceniany był Lombard.

  Nie uważam się za znawce ,po prostu takie jest moje zdanie ,a ono jest aż moje.

 235. Na jakiej podstawie oceniacie szanse Mameda w UFC po debiucie Lombarda ?” Niech Mamed lepiej zostanie w KSW bo w UFC to by go zabili….” Litości ..

 236. Lombard oczywiście słabo się pokazał, ale oglądając walkę miałem wrażenie, że to on powinien wygrać. Khalidov zaprezentował by się zdecydowanie lepiej od Lombarda czy Boetscha. Walka wieczoru nie była bardzo zła, ale spodziewałem się więcej po Faberze który nie wiadomo na co liczył. Zaspałem na walkę Kongo, ale chyba sobie ją daruję tak samo jak resztę main cardu. Undercard co najwyżej ściągnę bo podobno było ciekawie.

 237. a na takiej, ze Mamed pojedynki swojego zycia stoczyl z Santiago, ktory walczyl 5 x w UFC, 4 przegral i wygral jeden z gosciem z ujemnym rekordem. Jakim prawem on jest przed Bisbingiem w rankingach? Przeciez to policzek dla Angola.

 238. Przespałem się po gali kilka godzin, więc teraz na spokojnie mogę pare swoich wniosków wam wypisać.
  -Gala nuda w cholere, nie chodzi o to że to były szachy a nie fajerwerki, ale scenariusz „zawodnik X wchodzi do oktagonu, jest wesolutki, pewny siebie, walka mu się nie układa, ale nic nie zmienia, nadal podtrzymuje uśmiech i brnie w to w czym sobie nie radzi, mimo iż miał pewnie wygrać, kończy się walka, z uśmiechem czeka na wynik, przegrywa” sprawdził się u Ebersole’a, Lombard’a, czy Faber’a, i w sumie tylko Fabera jestem w stanie usprawiedliwić, bo podobny przebieg walki przewidywałem wcześniej. Ebersole nie mam dokładnyvch statystyk, ale pamiętam z walki, gdy 12 razy chciał sprowadzić do parteru rywala, 11 razy mu się nie udało, a mimo to dalej to robił. Za takie coś należy się mu ostry opieprz, bo to jak dla mnie zwykłe podłożenie się w walce, przy jak najmniejszych stratach
  -Lombard, zgadzam się, ja widzę jako jego rywala Sonnena, względnie jeśli Chael zmieni wagę może Munoza, Zawiódł, gdy wchodził do oktagonu jakby już był mistrzem spodziewałem się gdzieś w duchu takiego scenariuszu, nie miał pomysłu na tą walkę, i mimo iż powinien wygrać 29-28, nie należała mu się wizualnie wygrana.
  -Przy każdej gali kto by nie walczył powraca temat Mameda. Po pierwsze, widzimy co da Mamedowi przejście do „silnego” Bellatora, skończy jak Lombard. Po drugie nie lubię gdy sportowcem rządzi kasa, rozumiem go, ważna jest rodzina, pewna płaca, a taką ma w KSW, ale chcesz być najlepszy, walcz z lepszymi, Polski showbiznes (a KSW zaliczam do tej kategorii, a nie do sportów walki) ma to do siebie że szybko tworzy gwiazdy, i jeszcze szybciej je niszczy, więc tak jak mamy tworzony wizerunek niepokonanego mistrza Mameda, tak jeszcze szybciej możemy się doczekać hejtu, na Mameda tchórza

 239. Szmieszne, ze Rosenthal znow popelnil duzy blad. Nie wiem jak on mogl nie zauwazyc, ze to kopniecie Riddle'a bylo na cialo …

  Druga gala z rzedu na ktorej, w czasie walki, nie wiadomo o czym on mysli.