Relacja, wyniki i bonusy poniżej.

Renan Barao (MMA 29-1) został czwartym z obecnie panujących brazylijskich mistrzów UFC pokonując Urijah’ę Fabera (MMA 26-6) w starciu o tymczasowy tytuł UFC w wadze koguciej na gali UFC 149 w Calgary.

W toczonym przez całe dwadzieścia pięć minut w stójce pojedynku Barao był wyraźnie lepszy od popularnego Kalifornijczyka. Zawodnik Nova Uniao przede wszystkim skutecznie boksował i metodycznie rozbijał nogi rywala niskimi kopnięciami. Co prawda Faber kilka razy odgryzał się kontrującymi sierpami, jednak wraz z upływającym czasem i coraz bardziej okopaną nogą jego akcje były mniej dynamiczne. Kiedy w trzech ostatnich rundach Amerykanin kilka razy spróbował przenieść walkę na ziemię, Brazylijczyk we wzorowy sposób wybronił wszystkie te próby. Po końcowej syrenie sędziowie nie mieli wątpliwości kto opuści Kanadę z pasem, wyraźnie wskazują wygraną 25-latka z Natal.

W drugiej walce wieczoru Tim Boetsch (MMA 16-4) zepsuł debiut w UFC byłemu mistrzowi Bellatora Hectorowi Lombardowi (MMA 31-3-1), a pojedynek nie dostarczył spodziewanych emocji. Amerykanin zdecydował się na walkę z kubańskim judoką w dystansie i tam punktował go kopnięciami, które nie robiły jednak zbyt wielkich obrażeń. Lombard sam nie potrafił znaleźć sposobu na zbliżenie się do rywala, a większość jego obszernych ataków sierpami przeszywała powietrze. Po trzech słabych i toczonych w żółwim tempie rundach dwóch sędziów wypunktowało wygraną Boetscha.

Jeszcze słabszy był pojedynek ciężkich Cheicka Kongo (MMA 18-7-2) i Shawna Jordana (MMA 13-4). Francuz w swoim stylu zamienił starcie w przepychankę w klinczu, a w tej płaszczyźnie Amerykanin nie potrafił znaleźć żadnego sposobu, żeby mu zagrozić. Ofensywa Kongo ograniczyła się głównie do okazjonalnych ciosów i kolan w zwarciu, co zapewniło mu punktową wygraną.

Sprawcą kolejnej niespodzianki na karcie był James Head (MMA 9-2), który niejednogłośnie wypunktował biorącego walkę w ostatniej chwili Briana Ebersole’a (MMA 50-15-1). Kalifornijczyk występujący niecały miesiąc po wygranej z T.J. Waldburgerem tym razem wypadł słabo zapaśniczo, co Head skrupulatnie wykorzystał wygrywając walkę w stójce. W pojedynku otwierającym główną kartę Matt Riddle (MMA 7-3) przez dwie pierwsze rundy zdominował Chrisa Clementsa (MMA 11-5) obaleniami i uderzeniami w parterze, a w trzeciej przepuścił backfist Kanadyjczyka, by zaaplikować mu kończący walkę trójkąt rękami.

Dużo więcej emocji przyniosły kibicom pojedynki undercardu. Ulubieniec miejscowej publiczności Nick Ring (MMA 13-1) po wyrównanym i ciekawym pojedynku nieznacznie wypunktował Courta McGee (MMA 13-3). Efektowne nokauty zanotowali: kanadyjski karateka Ryan Jimmo (MMA 17-1), który już w siódmej sekundzie wyłączył światło Anthony’emy Peroshowi (MMA 13-7), koguci Francisco Rivera (MMA 9-2) rozbił mocnymi ciosami Rolanda Delorme’a (MMA 8-2), a weteran Shooto Antonio Carvalho (MMA 14-5) zastopował Daniela Pinedę (MMA 17-9). Bryana Caraway (MMA 17-5) zanotował powrót po dwóch przegranych rundach, by w trzeciej poddać Kanadyjczyka Mictha Gagnon (MMA 8-2), a Fin Anton Kuivanen (17-5) wygrał swoją pierwszą walkę w UFC, pokonując na punkty innego reprezentanta Klonowego Liścia Mitcha Clarke’a (MMA 9-2).

Walka wieczoru:

Pojedynek o tymczasowy pas mistrza UFC w wadze koguciej
135 lbs.: Renan Barao pok. Urijah’ę Fabera przez jednogłośną decyzję (2 x 49-46, 50-45).

Główna karta:

185 lbs.: Tim Boetsch pok. Hectora Lombarda przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
265 lbs.: Cheick Kongo pok. Shawna Jordana przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27, 30-28).
170 lbs.: James Head pok. Briana Ebersole’a przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
170 lbs.: Matt Riddle pok. Chrisa Clementsa przez poddanie (trójkąt rękami), 3. runda 3:02.

Walki w FX:

185 lbs.: Nick Ring pok. Courta McGee przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
135 lbs.: Francisco Rivera pok. Rolanda Delorme’a przez KO (lewy sierpowy), 1. runda, 4:19.
205 lbs.: Ryan Jimmo pok. Anthony’ego Perosha przez KO (prawy sierpowy), 1. runda, 0:07.
135 lbs.: Bryan Caraway pok. Mitcha Gagnona przez poddanie (duszenie zza pleców), 3. runda, 1:39.

Walki na facebooku:

145 lbs.: Antonio Carvalho pok. Daniela Pinedę przez KO (prawy sierpowy i uderzenia), 1. runda, 1:11.
155 lbs.: Anton Kuivanen pok. Mitcha Clarke’a przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).

Bonusy po 65 tys. $

Walka wieczoru: Bryan Caraway vs. Mitch Gagnon
Nokaut wieczoru: Ryan Jimmo
Poddanie wieczoru: Matt Riddle

857 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 42. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 43. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 44. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 45. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 46. Pierwszy raz oglądam walki na fejsie poprzednio coś nie chciało mi ruszyć i jestem pozytywnie zaskoczony jakością. No to zaczynamy!

 47. na fejsie pewnie same nudy będę

  Ta, dla tych co mają wakacje i mogą dłużej posiedzieć przy kompie to z całą pewnością

   

  Pyt.: Co jest miękkie, czerwone i rozpływa się w ustach?
  Odp.: Łechtaczka trędowatej.

 48. wole poczekać i oglądać od 2 niż specjalnie na fejsie sie rejestrować 🙂

 49. ty to jesteś ziaaam
  Pyt.: Co jest miękkie, czerwone i rozpływa się w ustach?
  Odp.: Łechtaczka trędowatej.

 50. Chyba za szybko pochwaliłem fejsa. Strasznie mi chwilami zcina. 

  Firioth

  Jeśli to są dla Ciebie nudy to proponuję zmiane sportu np na szachy. Może tam znajdziesz porządane przez Ciebie emocje 😉

 51. Chodzi o to że walka kompletnie bez emocji. W większości przeleżana i przypomina właśnie szachy. Każdy z nich szuka poddania.

 52. Pod koniec trochę się ruszyło Kuivanen zaprezentował się nawet. Clarke robił wszystko ale kompletnie bez efektu.

 53. Firioth

  Ja to odbieram jako kawał dobrego grapplingu. MMA to nie tylko stójka. Zarówno jeden jak i drugi zajebiście wychodzili z prób poddań. Piękna kulanka.

 54. Facebook dzisiaj strasznie przycina, trzeba na YT oglądać, niestety jakość dużo gorsza.

 55. ja na youtube na koniec walki trafiłem, co za emocje nie widziałem walki i nie wiem kto wygra:)

 56. Ja nie mówię tylko o stójce. W parterze mało się działo, choć próby poddań (oprócz pierwszej rundy) nie były jakieś zbytnio precyzyjne. W mojej opinii przynajmniej 😉

 57. Dokładnie, mnie również muliło na fejsie, a na jutubie leci spoko, chociaż słabsza jakość.
  Ale Clarke wyłapał na sam koniec walki.

 58. Szkoda tego armbara w pierwszej rundzie.

  No coz pierwsze punkty w typerze w plecy crazy

 59. Na fejsie strasznie mi jakość skakała. Chwile jakości jak w HD a po chwili identyczna jakość jak na YT. Przerzuciłem sie jednak na YT wolę obejrzeć całą walkę bez scinki w gorszej jakości niż pół walki w dobrej.

 60. Firioth

  Bo zarówno jeden jak i drugi nie są Werdumami 😉 kawał serca było widać włożyli i wyszło im to całkiem całkiem. Mnie walka nie nudziła a nawet troszke rozruszała bo byłem już lekko zmulony czekaniem 😉

 61. GSP to że serce włożyli to było widać oczywiście 😉 może masz racje i ja tylko wybrzydzam po ostatniej gali ^^

 62. Nie mogę za bardzo ślęczeć przed kompem. Nie wiecie czasem czy stream przejdzie na komórce?

 63. No prosze o to chodzi! Od początku walki lepiej się prezentował! Youtube teraz też szaleje niemiłosiernie ;/

 64. Raz się nadział i przetrwał ale drugi raz idealnie na szczęke. Obstawiałem Pinede więc dla mnie to niespodzianka.

 65. Pierwsza walka dobra, chociaż bardziej pokaz slajdów miałem, a to KO super. Szkoda, że muszę oglądać w jakości grafiki z Pegasusa żeby chodziło jak staruszek o lasce.

 66. qrwa 5 dych na pinede kongo i fabera i juz pierwsza miernota dostaje k,o w pierwszej rundzie

 67. ja tam najwcześniej na drugi dzień po gali widziałem że dają powtórki całej gali na głównej stronie, w działach nigdy nie szukałem

 68. lipa na ufc tv wy normalnie tam oglądacie?? jestem zalogowany i nie moge otworzyć tego pierdo****go Screma nie wiem co jest.

 69. Mi normalnie chodzi. Można się nawet bawić widokiem i wybierać którą kamere się chce 😀

 70. ”Firioth”
  na tamtej stronie w szukaj w serwisie wpisz ufc video. i tam już znajdziesz, znalazłem i działa choćby UFC 146 Dos Santos vs Mir: pełna wersja gali! Video! 142minuty.

 71. Gagnonowi się już paliwo skończyło.

  Ładne poddanie. Miesha będzie zadowolona i potrenują jutro w nocy kolejne chwyty grapplingowe 😉

 72. Faktycznie długie przerwy. Chyba ostatni raz próbuję oglądać prelimsy, trochę to bez sensu. Raczej wracam do mojego systemu wstawania tylko i wyłącznie na główną kartę. 

 73. tak to jest jak leci na gownianym FOXie…

   

  na normalnej gali walki leca jedna za druga

 74. Prelimsy zawsze muszą się dostosować do głównej karty, dlatego tyle czekania. Bo co niby jest normalną galą?

 75. Pierwsza runda finałowego prelimsa w słabym tempie, mam nadzieję, że podkręcą trochę temperaturę, bo robię się senny. 😛

 76. Ja tam widzialem:

  1.10:10

  2 10:9 ring

  3. 9:10 mcgee.

   

  ring nie zasluzyl na zwyciestwo.

 77. nie wiem czy niezasluzenie w 1 rundzie mcgee niby cos probowal ale nie trafil tyle co ring

 78. Czy walki będzie można obejrzeć rano na YouTube, lub gdziekolwiek indziej ? Trochę nie chce mi się już siedzieć. :X

 79. Oglądam na pl-sport.tv Są może jakies lepsze streamy po Polsku, bo ten trochę ścina

 80. Jak punktujecie? Ebersole dużo robi, ale Head też cały czas z czymś wyskakuje.

 81. Może Ebersbole chce pretekstu do zejścia do lekkiej które zapowiadał i chce przegrać XD

 82. nie dam rady niestety kurde 3 walki najciekawsze a ja spac ide nie daje rady…

 83. rzuca sie do nog zeby przegrac walke bez zadnych obrazen ,frajer postawil kase na swoja przegrana!

 84. wyszedl przegrac rzucal sie do nog zeby bez urazu dotrwac do konca walki i ja przegrac

 85. Co ten koleś robił ?! To tak samo jakby ciągle próbować jeść zupę widelcem 😛

 86. Kongo mógłby dołączyć troche grapplingu do repertuaru, momentami aż sie prosi o mata leo

 87. Przyjaciele podeślijscie jakiś angielski stream pl sport zacina strasznie

 88. głupia taktyka Kongo, pojedynek pokazał, że w stójce jest lepszy a ten dalej sie pcha w klincz

 89. Kongo chyba zapadła w pamięci walka z Huntem… zbyt ostrożny, nie ma dobrych walk z takiej postawy (a to, że Jordan gra w tę gre tylko pokazuje, że jak Francuz by sie postarał to by to wygrał)

 90. Jak dla mnie 29-28 dla Kongo.

  edit: Widzę, że sędziowie byli jeszcze bardziej pewni wygranej Francuza.

 91. Żaden z nich nie zasłużył na zwycięstwo, remis mogliby dać.
  Bret Hart na gali, ale on już stary :-(.

 92. Czekam na jakiś efektowny nokaut Lombarda, bo po tym co widziałem to poprzednia walka zamuliła wszystkich 😉

 93. jak dana lubi dawac nieoficjalnie bonusy od siebie, tak dalbym sobie reke uciac ze jordan i kongo dostana tylko i wylacznie tyle ile maja w kontrakcie za ta walke

 94. genialna walka, najgorsza jaką w życiu widziałem 😀

  jedyne co można z niej zapamiętać to mistrzowska forma komentatorska Andrzej Janisza 🙂

 95. Kto w końcu wygrał? Mi tak stream lagował, że decyzji nie było widac.

 96. lombard jest za pewny siebie zeby nie poszedl na wymiane i nie zostal znokautowany

 97. Jeżeli tak ma walczyć Lombard to ja podziękuje i chce aby Weidman dostał titleshota bez walki z nim

 98. Boetscha ciężko ubić… zdarzało mu sie to tylko w wadze wyżej, dawno temu

 99. Jeszcze dadzą Lombardowi decyzje to jebne… Jeszcze większy cyrk niż w walce Kongo z Jordanem. Myślę, że ufc szybko pożałuje takiej wielkości kontraktu

 100. ahahahah pierwsza moja myśl widząc Lomabarda= mały hardkorowy kosku hahah 😉

 101. Karta główna, oprócz walki Riddle’a, masakrycznie nudna… Przedwalki dużo ciekawsze.

 102. Jeżeli dadzą Boetschowi decyzje to docenie sędziów jak nigdy (nie ma tu żadnych podtekstów – mówie poważnie. NALEŻY TO SIĘ KAŻDEMU ZAWODNIKOWI WALCZĄCEMU Z TAK BIERNYM RYWALEM! ale to tylko w świecie marzeń…)

 103. Myślałem, że Lombard ma szansę na przełamanię hegemonii Silvy, ale po tym co widzę to Weidman powinien walczyć o tytuł 😉 Mamed idź do UFC!

 104. 3 nuda z rzędu, teraz musi się zacząć coś dziać, bo 5 takich rund to masakra.

 105. Czyli rywale Lombarda, których tak szybko obijał, są najprawdopodobniej tyle samo warci, co ci, z którymi walczył Mamed…

 106. Brawo dla sędziów! Boetch! Jehmes masz rację, Mamed obijał jeszcze słabszych 😉

 107. lombard co Ci sie kur*a stało? wygladałes jak taka mała napakowana i skacząca przed przeciwnikiem pchła 🙂

 108. BRAWO !!

  Dobrze się stało, nie lubie tego chuja.

  Obstawiam, że teraz dostanie Sonnena, który go zgwałci i Hector pożegna się z UFC.

 109. Werdykt sprawiedliwy (bałem się, że wkroczy tu hype na Lombarda i ukradnie zwycięstwo tak samo jak Dodson w walce z Eliotem) ale dla dobra Boetscha – niech lepiej nie idzie na Pająka

 110. jak teraz barao wygra to najgorsza moja gala w typerze, zreszta jezeli ktos trafil wszystko to czapki z glow

 111. Lol za co ta decyzja dla Botscha? Owszem Lombard walczył w swoim stylu, mało sie ruszął, ale to on zadal wedlug mnie wiecej celnych ciosow. Botch pajacował ze swoimi kopnieciami, ktore nie miały prawa zrobić zadnej krzywdy. Lombard zdobyl obalenia, zranil kopneciem. Komentarz też stronnniczy, owszem też liczyłem , że Lombard wygra ta walke by KO, ale nie mozna sedziować-oceniac walki tak jakby na złość. Według mnie lombard w swoim minimalizmie i tak zrobil więcej.

 112. moim zdaniem Lombard powinien wygrać walke nie wiem co takiego Boetsch zrobił w tej walce

 113. Tylko w UFC poznamy prawdziwa wartosc sportowa Mameda.
  UFC jak zycie , weryfikuje wszystko 😉

 114. Mamed zjadł by Lombarda, ale jak woli kase od KSW, to obijać jakiś niewymagających przeciwników.

 115. Markhunto troche siana zgarnie bo postawił u buka, że Lombard przepierdoli 😉

   

  Ps. U mnie słabe typowanie cd…Laughing

   

  W walce wieczoru na Fabera stawiałem, się zaraz okaże

 116. piottter Lombard serio wyglądał jak taki mały burneika, bez taktyki i bez pomysłu, strasznie mnie zawiódł. Główna karta tej gali to porażka, miejmy nadzieję, że walka wieczoru porwie tłumy 😉

 117. Moim zadaniem to Lombard ma szczęście bo z taką taktyka to Stann przywitał by go nieco brutalniej w UFC

 118. Boże walki Kongo i Lombarda żenada. Szkoda że walki z głównej karty nie porywają, bo wstępne zrobiły emocje. No nic liczę na Barao.

 119. Przy takiej dyspozycji to za mniej niż rok zobaczymy Lombarda z Mamedem na KSW jako „weterana ringów UFC” z bilansem 0-2 🙂

 120. Nie wiem na jakiej podstawie Juras powiedział, że Mamed pozamiatałby Lombardem.

 121. Hector za dużo nie zrobił w tej walce ale ją wygrał , kontrował praktycznie każdą akcję Boetsch'a mocniejszymi ciosami.

  marek3555 dobrze napisane.

 122. Boetsch wygrał większą ilością ciosów (mocnych – nie mocnych? to nie ma znaczenia) między innymi kolanami z klinczu i lowkickami. W międzyczasie jak on je wciskał Lombard stał jak pomnik jak hardkorowy koks. Decyzja poprawna

 123. quiquek – Stann by już nie wstał spod Lombarda po obaleniu jak Boetsch, także nie wiem

 124. To dobry moment dla Mameda, żeby wskoczyć do UFC. Myślę, że mogliby dać mu Lombarda

 125. zero kontroli w parterze przy sprowadzeniu Lomabarda wątpię żeby dał rade innym lepszym zawodnikom takim jak Sonnen czy Bisping a juz o Weidmanie nie wspomnę a Mameda nie wymieniam ; p

 126. Myślę, że po wejściu Lombarda Mamed się zastanowi 5 razy zanim spróbuje się w UFC 😉

 127. Też Wam się wydaje, że Buffer w coraz słabszej formie przy zapowiadaniu walk?

 128. dla mnie Barao, ale alkohol, zmęczenie i stronniczość przeze mnie przemawia 😉

 129. Na miejscu Dany to bym zebral wszystkich zawodnikow z maincardu procz Clementsa i Riddla i ich tak opierdolil, ze nie wiedzieliby gdzie uciekac.

 130. Przepraszam za wyrazeni, ale czy Ty jestes jebniety? Pytasz sie kurwa po kazdej rundzie jak punktujemy albo dla kogo runda. No ogarnij

 131. Nic nie psuje mi zabawy bardziej niż komentarz Janisza. Ten człowiek psuje widowisko ciągle mowiac, że spodziewał się więcej.

 132. twardy wspolnie ogladamy jak jest wyrownana walka to sie pytam i innych zdanie na tym polega dyskusja.

 133. Zgadzam się z TwardymB – czajka, wkurwiasz tylko tymi pytaniami. Nie masz polskiego komentarza i już nie potrafisz ocenić, kto się lepiej pokazuje w (nie tylko tym) pojedynku? Co runda te same pytania…

 134. rozumiem wkurwienie bo was Faber zawodzi, ale po to jest forum żeby mógł ziomek pytać kto uważa dla kogo runda, nie chcesz to nie odpisuj na pytanie, proste… Ależ Ci Polscy komentatorzy cisną za Faberem, wychwalając każde jego zagranie :O

 135. ja mam np barao postawiona kase dlatego pytam o zdanie tez reszty na razie 3 rundy dla barao tak mi sie wydaje a wy jak myslicie?

 136. zdaniem Janisza: Faber robi dobrą robotę, chce doprowadzić do obalenia, ale Brazylijczyk tylko się broni, ale Faber jest znakomicie przygotowany do walki i do końca będzie mocny
  moim zdaniem: 3 rundy dla Barao i przewaga rośnie

 137. Jeżeli nie stanie sie nic niezwykłego (wygrana przed czasem… phi! :D) to Renao wygra decyzją. Faber już nie odrobi rund, musiałby wywalczyć dwie 10-8 a remis w walce o pas raczej odpada (tak, tak, wiem… Edgar – Maynard, ale to był bullshit)

 138. Dana, oddawaj chuju moj cenny sen, ktory przeznaczylem na ta gowniana gale!!

 139. jakby mi ktos powiedzial ze po undercardzie mozna isc spac to bym powiedzial ze jest jebniety, a jednak

 140. Ebersole nic nie zyskiwał po obaleniach, brnął w to jak głupi, na naszych oczach przegrywał walkę i nic nie robił, Faber w stójce przegrywa, nie sprowadza 🙂

 141. @Benoit teraz włączyłem Janisza i wiem o czym była mowa. haha z Janisza się robi drugi Kostyra 😉
  @Twardy amen!
  @jimbean a ja wbiłem z imprezy na maincard, a już lepiej było zgona zajebać 🙂

 142. Barrao 2 razy więcej ciosów niż Faber, a Janisz że większość ciosów Faber blokuje i unika, tylko nam się wydaje że dochodzą celu 🙂 Nie chce go już męczyć, bo sam stawiałem na Barao, ale staram się obiektywnie na to patrzeć bo i tak mi spieprzył Lombard, ale trochę rozsądku panie Janisz 🙂

 143. Mam nadzieje, że zrekompensują mi te gówno i puszczą nokauty z przedwalk bo wtedy spałem

 144. @Benoit Janisz jak pokazali te statystyki ciosów powiedział, że Barao jest zdecydowanym zwycięzcą. Strasznie się go czepiacie. Jak dla mnie J&J zawsze bardzo fajnie komentują i nie ma do czego się przyczepić.

 145. 50-45 dla Barao, przykre bo wyglądało jakby Faber im dłużej trwała walka, tym mniej pomysłu miał na przechylenie jej na swoją korzyść. To by było na tyle, przyjmijcie kondolencje wszyscy którzy wstaliście specjalnie na kartę główną, ja mogę się pocieszać że wcześniejsze walki to był inny poziom emocji

 146. @rafikomp jakby powiedział pod koniec walki że Faber pewnie wygrywa to penie więcej walk by już nie komentował, ja mam tylko do niego to, że przez pierwsze 2 rundy, gdy Barao wygrywał wspominał jedynie o ciosach Fabera, bagatelizując Barao.

  Ciekawostka rodem z Sherdoga

  Jordan Breen scores the round 10-9 Lombard (29-28 Lombard)
  TJ De Santis scores the round 10-9 Lombard (29-28 Lombard)
  Chris Nelson scores the round 10-9 Lombard (29-28 Lombard)

  😛

 147. No nic: chujnia i na glównej karcie i w typerze. Do tego zjebany jestem, dzieciaki już się pobudziły, to sie wyśpię%)

  Sory za przymarudzenie Panowie. Nara

 148. takie gówno jakim byly 3 ostatnie walki, nie daj bog zebym chociaz jedna taka walke zobaczyl do konca roku, a nawet i dluzej, amen

 149. Lombard wygrał ,Boetsch nie zrobił absolutnie nic,trafił on choć raz w ogóle Hectora w głowę??Lombard miał ze 2-3 obalenia kilka celnych ciosów ,trafił raz ładnie w wątrobę.A Tim kilka low kicków i frontów w tułów ,które nic nie zrobiły?????

 150. Japierdoleee najgorsza gala ufc .To była najbardziej nudna walka lombarda w calej jego karierze ten jego trener jest jakis pojebany kazal mu czekać aż tim zaatakuje huja prawda lombard albo atakuje i jest grozny albo schodzi do parteru i tam też jest grozny bo w obronie to zreszta wg szkoda gadac po prostu dal dupy

 151. Też uważam że Lombard wydrał ale po takiej walcę jakoś mi go nie szkoda.

 152. Takiego nudnego maincardu mam nadzieje nigdy więcej nie uświadczyć. Po walce Riddle vs Clements wszystko się zjebało.Ebersole zawalczył jak debil. Jordan i Kongo oby zebrali solidny opierdol od Danuty. Lombard rozczarował. Główna walka jaj nie urwała.

 153. Od tera nie lubię Boetscha ,nieuczciwy werdykt ,Hector by wygrał po nudnej walce ,ale jednak Hector zasłużył na wygraną

 154. Jeden z komentarzy z Youtube'a: "Hector następną walkę stoczy w Facebookowych prelimsach na gali UFC on Fuel TV" 😀

 155. No właśnie juz też sie wkurwiam z tą konferencja jeszcze Dana wszystko pewnie spieprzy

 156. mamed by sie zesrał anie go poskladał mamed niegdy nie byl i nie bd mistrzem UFC nawet nie nie stoczy tam żadnej walki

 157. wg mnie Mamed by skończył jak Santiago

  Dana

  " Ultimate Clinching Championship" – o walce Jordan vs Kongo 😀
  „Cesar Gracie Jiu Jitsu motherfucker! Cesar Gracie Jiu Jitsu! Pardon my language.” – Nick Diaz
  „When my music hits those speakers I’ll make that walk and I will stomp him for 5 full rounds and we will find out who the real champion is”- Chael Sonnen

 158. Ehh.. najnudniejsza gala UFC jaka była kiedykolwiek… A po pierwszej walce main cardu , po której spodziewałem sie najmniej , myślałem , iż to będzie świetna gala, przeliczyłem się..

 159. wstałem o 4 05 i wróciłem do łóżka 30 min później szkoda mi było snu a obstawa gali była kiepska. Widzę że nic nie straciłem hihi

 160. Ja pierdole, najgorzej wytypowana gala w tym sezonie. Wystarczy powiedzieć, ze z MC wszedł mi tylko Kongo… Czas się żegnać z konsolą.

 161. Kompromitacja w typerze Wall

  Ogladalem w sumie tylko prelimsy, i bylem zadowolony. Teraz widze po komentarzach, ze duzo nie stracilem idac spac.

 162. Pierwsza gala od pół roku którą opuściłem, bo postanowiłem się wyspać…Jak widać dobre przeczucie miałem i nie mam czego żałować.

 163. w średniej robi się ciekawie, Lombarda zestawiłbym z Belfortem albo kimś porównywalnie trudnym, bo za taką wyplatę nie dostanie nikogo łatwego. Palhares tez mogłby być ciekawy , ze względu na porównywalne warunki fizyczne. Do tej kategorii wraca Shields

  Barao mnie zaskoczył mimo bycia faworytem u buków bo jest dosyć nieskładny czasami, spodziewałem się, że mimo wszystko doświadczenie Fabera mu pomoże.

 164. Lombard dostanie pewnie Munoza. I mi takie zestawienie odpowiada.

  Ciekawe kiedy Cruz wroci. Bedziemy teraz pewnie czekali ponad rok na unifikacje.

 165. Moje typowania 6:4 ,jakby uczcziwe punktowali walkę hectora ,to by było 7:3

 166. Karta główna znowu rozczarowała. Nie zaskoczyły mnie zwycięstwa Kongo, Riddle czy Boetscha, natomiast przegrana Ebersole stopuje jego karierę. Może sobie chłopak pluć w brodę, kiedy nie dawno jeszcze odmawiał pojedynku z Rory'm… 

  Dodam jeszcze od siebie śmiało – Faber w UFC będzie drugim Kenny Florianem.
  Anzor „Perełka” Azhiev & Kamil „Perła” Waluś

 167. Po wcześniejszych walkach Lombarda spodziewałem się, że pokaże zdecydowanie więcej, niestety było nie ciekawie, mało się ruszał, ewidentnie czekał na jeden cios, a gdyby któryś z nich miał walczyć z Pająkiem to wszyscy wiemy jak by to się skończyło. Zasłużenie wygrał Tim Boetsch. Co do walki wieczoru to zawsze byłem fanem Faber'a więc troche szkoda ale Barao był lepszy. Spodziewam się ciekawej walki z Cruz'em i myślę, że pokaże, że ten pas jest tylko tymczasowy. Ogólnie główna karta troche mnie zawiodła

 168. Widziałem walkę Lombarda i zgadzam się, że wyglądał trochę jak Burneika w walce z Najmanem – te same ruchy. Kondycja SKANDALICZNA, wielu ciężkich ma lepszą…Ogólnie rozczarowanie Hectorem. Jeśli mam być szczery, to zapaśnik z dobrą baterią czyt. Sonnen zgwałci go w oktagonie.

 169. Lombard zaliczy jeszcze jedną tak żenującą walkę, Danka go wyp…z UFC i witaj KSW 🙂 tylko teraz to KSW będzie dyktować cenę 🙂

 170. czemu Lombard z Munozem ?

  Za taką kase jaką dostaje ja bym dał najtrudniejszy test, a najbardziej wymagającym rywalem, który ostatnio przegrał jest Chael "P" Sonnen.

  Lombard zaprezentował się okropnie i chyba UFC zorientowało sie, że raczej nigdy nie dojdzie to titleshota. Więc wg mnie będą chcieli się go jak najszybciej pozbyć bo ma za wysoki kontrakt.

  EDIT: z łaski swojej komentarze o typowaniu wrzucajcie do tematu o typowaniu albo tematu o typerze. Gówno mnie obchodzi ile punktów zdobyliście.
  „Cesar Gracie Jiu Jitsu motherfucker! Cesar Gracie Jiu Jitsu! Pardon my language.” – Nick Diaz
  „When my music hits those speakers I’ll make that walk and I will stomp him for 5 full rounds and we will find out who the real champion is”- Chael Sonnen

 171. Walka wieczoru genialna. Lombard moim zdaniem wygrał, Boetsch nic nie zrobił by wygrać walkę, może poza kilkoma lowkickami.

 172. Przekozackie prelimsy. Aż się zastanawiałem, czy to przypadkiem nie jest powtórka jakiegoś WEC. Najbardziej ucieszyła mnie postawa Pato. Koleś przeszedł podobną drogę, co Cipek.

  (…) natomiast przegrana Ebersole stopuje jego karierę. Może sobie chłopak pluć w brodę, kiedy nie dawno jeszcze odmawiał pojedynku z Rory'm…

  Czy ja wiem? Ebersole i tak schodzi z wagą w dół, a wzięcie walki w zastępstwie w miesiąc po ostatnim występie nie zostanie mu zapomniane. Ogólnie ja od dawna chciałem go zobaczyć z Pennem. Może teraz, gdy BJ przegra z McDonaldem, będzie ku temu sposobność.

  EDIT: z łaski swojej komentarze o typowaniu wrzucajcie do tematu o typowaniu albo tematu o typerze. Gówno mnie obchodzi ile punktów zdobyliście.

  True, true.
  Pyt.: Co jest miękkie, czerwone i rozpływa się w ustach?
  Odp.: Łechtaczka trędowatej.

 173. GLF: Robi koleś minete i nagle czuje smak zielonej, końskiej spermy.
  – A wiec to tak zginełaś, babciu…

 174. Czy mi sie wydaje czy Danka sie wkurwil na konferencji ? :D. Prelismy o niebo lepsze od MC bardzo mi sie podobały, ale na MC strasznie sie wynudziłem, dawno tak nie mialem, przysypiałem, łazilem do kibla xD

 175. Jak BJ przegra z McDonaldem to czuję , że teraz już z pewnością zakończy swoją karierę . Ale nie przegra 🙂

 176. Gala kiepska. Lombard z mistrza Bellatora stał się po prostu solidnym średnim. Chociaż sędziowie go oszukali, ale i on sam nie zaprezentował się tak jak się większość spodziewała. Z takimi zarobkami nikogo łatwego nie dostanie. Barao mimo wszystko mnie zaskoczył. On pozytywnie za to Faber negatywnie. Kongo ostatnio staje się jednym z najnudniejszych ciężkich. Nie wiem jak Ebersole mógł przegrać z Headem. Nokaut Jimmo kozacki.

 177. @ Tykersky- może i się wkurwił ale też zaczął pierdolić głupoty, że Faber vs Barao " was a great tactical fight". Może miał rację , że publika nie powinna buczeć bo nie była to zła walka, ale c'mon son.

  Dobry komentarz przeczytałem.Nowy sposób torturowania – obejrzyj UFC 33 i UFC 149 pod rząd, bez przerwy 😀

 178. Trochę zawiodłem się Lombardem, ale mimo wszytko, uważam, że wygrał walkę i niejednogłośna decyzja powinna być w drugą stronę. No ale trudno, taki jest sport, często niesprawiedliwy. Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. WAR Hector!!!

 179. Zaspałem na gale, mam szczęście 🙂 Lombard udowodnił jaka piękna przepaść dzieli UFC od reszty świata przegrywając z (tylko) solidnym (jak na standardy jufisi) średnim.

 180. Faber mnie zawiodl 🙁

  Lombard dobil 🙁

  Kongo zanudzil 🙁

  Ebersole wkurzyl 🙁

  Main card tym razem w mojej ocenie to 3/10

 181. wlasnie obejrzalem walke boetscha z panem "225tys + % z ppv +sponsoruje mnie ufc" i jednym slowem to co zaprezentowal lombard to jest zenada, na tle boetscha bylo widac z jakmi zawodnikami sie wczesniej mierzyl, kilka pojedynczych ciosow i to byl jego plan na twarda leb tima? gdyby stann nie wypadl to z ta dziurawa garda lombarda, kubanczyk zaliczyl by pierwszy zgon w swojej karierze, choc mysle, ze i na to przyjdzie pora.

 182. Lombard może wylecieć, bo ma taki kontrakt, że Dana nie będzie go trzymał przy takich kiepskich walkach.

 183. jak dla mnie tez wygral lombard(o), aczkolwiek wyszlo jak wyszlo i jakis super walek to to przeciez nie jest ;]

  ogolnie kubanczyk strasznie sztywny byl, praktycznie stal w miejscu,

  natomiast co do walki jego z mamedem. . .

  wydaje mi sie, ze mamed by to wygral przy tak walczacym lombardzie, chalidow jest zdecydowanie bardziej ruchliwy i zwinny

 184. poza tym wydawało mi się, że Lombard; mimo iż walka nie była prowadzona w jakimś szalonym tempie, juz w drugiej rundzie mocno spuchł i nie za bardzo miał kondycje.

  Ogólnie mam nadzieje, że dostanie teraz Sonnena, który go ośmieszy.

 185. Uwaga, offtop. Z góry uniżenie przepraszam.

  GLF: Robi koleś minete i nagle czuje smak zielonej, końskiej spermy.
  – A wiec to tak zginełaś, babciu…

  Magik, trochę mi zajęło wpadnięcie na to, że to a propos mojego podpisu 😛 Wytrawny chamski dowcip 😀
  Pyt.: Co jest miękkie, czerwone i rozpływa się w ustach?
  Odp.: Łechtaczka trędowatej.

 186. Uwaga, offtop: 

  Myślałem ,że GLF nie ma poczucia humoru….Okazało sie ,że jednak ma. Specyficzne, wysublimowane, ale zawsze jakieś. 

  Co do Lombarda z Sonnenem nie byłbym taki pewny tego ośmieszenia Kubańczyka przez Chaela

 187. Bezcenne widzieć wściekłego Danę na konferencji. Strasznie słabe walki, nawet efektowny Lombard(o) chyba się spalił psychicznie. Walka Kongo – Jordan to jawna kpina… Przed UFC on FOX: Rua vs Vera, będzie ostra pogadanka z zawodnikami bo dwie dupne gale z rzędu odbiły by się czkawkę UFC. A następna gala ma wszystko (Shogun,Machida czy Browne) że zatrzeć to fatalne wrażenie po 149tce…

  Puki co UFC 149 to największy niewypał tego roku 🙁

 188. To duży wał z werdyktem u lombarda ,boetsch go w ogóle w twarz nie trafił

 189. No i pękł długo dmuchany balon, Hector Lombard… wszystkim, którzy mówili że Lombard zniszczy Silve lub Mameda, śmieje się teraz głośno w twarz…HAHAHA

 190. Średnia gala. Prelimsy dużo ciekawsze, zwłaszcza debiut Jimmo 🙂 Oczywiście Lombard rozczarował, ale co pokazał Boetsch by wpychać mu zwycięstwo? Dla mnie mocny wałek. Faber robił co mógł przeciwko Barao, ale Brazylijczyk był po prostu za mocny. Dziwię się Faberowi że nie próbował obaleń oraz że w jego narożniku najwięcej miał do powiedzenia młody TJ Dillashaw dopiero wchodzący w świat poważnego MMA…

 191. Z taką dyspozycją Lombard może skończyć jak Santiago. Musi się sprężyć. Na pewno nikogo łatwego nie dostanie. Mowi się o pojedynku z Munozem. Wg mnie taką walkę też by przegrał.

 192. dla wszystkich placzacych, ze porazka lombarda to walek, jakim prawem on mial wygrac skoro boetsch tylko w drugiej rundzie zadal mniej ciosow(dodam, ze znaczacych ciosow boetsch w kazdej rundzie zadal wiecej)? bo nie bardzo rozumiem

 193. Tj miał racje w typowaniu, Lombard jest bardzo przeceniany, śmiem twierdzić, że jak by tak walczył z Mamedem, to by się przejechał i to dużo bardziej niż z Timem. Zawiodłem się na nim. Gala jak dla mnie słaba, szczególnie MC z wyjątkiem pierwszej walki no i jeszcze ME dało się obejrzeć. UC natomiast był super.

 194. Wałek czy nie wałek, ale spodziewałem się czegość lepszego w wykonaniu Lombarda.

 195. No i fame Lombarda prysł jak bańka mydlana 😀 

  A typera nawet nie sprawdzam bo będzie dramat :p

 196. Macie swojego Lombarda zabijakę. 😀

  Wygrana Boetscha ucieszyła mnie najbardziej. Szkoda mi Fabera, wyglądał jak cień samego siebie w tej walce o tymczasowy pas…

 197. O jak dobrze , że zasnąłem po walce Matta Riddla 😀 A wałek z Lombardem jest jak najbardziej zrozumiały (biznes)

 198. Ta gala to jakiś żart albo zły sen był. Porównać można ją do jakiejś trefnej zabawy gdzie wszyscy ściany podpierają. Jedyna walka jaka mi się podobała to Caraway vs. Gagnon. Reszta żenada. Opierdolić to mało za takie walki. Co do Hectora, ktoś napisał że go sedziowie oszukaliLaughing dobry żart. Spodziewałem się po nim więcej jak każdy tutaj ale też wiedziałem że dupy nie urwie ta walka. Średniak i tyle.

 199. Gdy bym mógł cofnąć czas o te 12 godzin to był bym teraz wyspany ;p
  Już przeboleje Cheicka Kongo, walkę wieczoru nawet przeboleję, chociaż spodziewałem się decyzji ale w lepszym wykonaniu. Jednak tego co Lombard zrobił, to nie przeboleję. Co on zrobił czy chciał zrobić? Czekam na publikację zarobku tego zawodnika, w końcu jest tak rozpoznawalny i widowiskowy, że sprzeda rekordowe ilość ppv :/ Och szkoda mi ludzi, którzy olali wstępną kartę 😉

 200. Gdyby Mamed chciał walczyć z Lombardem to pewnie by walczył więc nie snujcie domysłów.Wydaje mi się,że trochę spalił się Lombard psychicznie-mistrz Bellatora musiał coś udowodnić,a oczekiwania wobec niego były bardzo duże.Tak jak Irokez w swoim debiucie w UFC też wypadł gorzej niż wszyscy oczekiwali ale niestety po tym przetarciu w swojej dywizji nie dostał już szansy.Zobaczycie Lombard się jeszcze odgryzie a co do Mameda to chyba woli obijać weteranów wszelkich organizacji(z całym szacunkiem do jego umiejętności ale gdzieś się pogubił w swojej ideologii)

 201. Piszecie o Lombardzie różne rzeczy, Boetsch był do zrobienia dla niego i wcale nie wyprowadzał więcej celnych ciosów a na pewno nie o wiele więcej, równie dobrze mógł być remis w tej walce albo decyzja w odwrotną stronę, co było by zrozumiałe i wtedy wyszło by na biznes raczej?! Skoro miał im tyle ppv sprzedawać to po porażce i to w taki sposób, raczej do worka z napisem biznesy nikt w ufc go nie wsadzi.

 202. I gdzie to JUDO Lombarda, no gdzie ? Parisyan i Hettes robią widowiskowe obalenia prosto z JUDO a Lombard nic. Mamed by sobie z nim poradził warunki ma takie jak Boetsh + kreatywny styl walki.

 203. W 3 rundzie miał obalenie widowiskowe

  Ta walka powinna zakończyć się remisem bo obydwaj zaserwowali nam taki shit.
  Pacquiao, Lara, Chisora, Abril, Sosnowski pamiętamy.

 204. Boetsh w sumie pokonal Okamiego i Lombarda ale nadal wydaje mi sie za slaby. Weidman by go zjadl.

 205. Maryjan

  Nie opowiadaj głupot było więcej fajnych walk tylko, że praktycznie wszystke na UC, a walka Riddle vs Clements, to dla mnie walka wieczoru.

  Boetsch mimo wygranej nic nie pokazał, także jego walka o TS nie ma sensu, bo na nią nie zasługuje.

 206. Ja bym dał Lombard vs Munoz ,Boetsh vs Sonnen,
  Jeszcze jest Stann który też może być zestawiony bo nie walczył przez kontuzje jednak Andersonowi ze względu na styl walki najbardziej zagraża Weidman ale powinien przejść Bispinga.
  Weidman vs Bisping jako eliminator o pas

 207. Seven25 

  moje zdanie dotyczy głównej karty, też oglądałem under ale to i tak oceny mojej nie podnosi co do tego "widowiska".

 208. Dla mnie jest kilku zawodników którzy, dużo bardziej zasługują na walkę o TS. UC uratował tą galę, gdyby nie te walki nie było by na co patrzeć. Nie rozumię trochę twojej oceny, to tak jak byś oceniał test przez pryzmat 5 pierwszych pytań, bo one cię najbardziej interesowały, ale mniejsza o to to jest twoje zdanie, nie muszę się z nim zgadzać, ale je szanuje.

 209. Jak to dobrze, że walki muszą się odbyć, bo gdyby to zależało od niektórych uzytkowników to Cote i Lombard już by znajdowali się w rekordzie Mameda przez KO w pierwszej rundzie. Niedlugo Jon Jones da słabszy występ na tle mocnego zawodnika, to będziecie doradzać zeby Czeczen wbijał do LHW, bo spokojnie wszystkich pozjada (przecież jest szybszy i robi obrotówki). Nie sztuką jest zajebiście wygladać przy słabych zawodnikach. Nawet Pudzian na tle Najmana wyglądał na tyle dobrze, że zasiał w głowach ludzi ziarno niepewności, że zestawiali go w myślach z czołówką. Niech on wreszcie trafi do tego UFC i zestawią go np z Belcherem, Belfortem, a nawet z tym cieniasem Hectorem. Wtedy będzie można wyciągnąć wnioski. Odliczam godziny do ogłoszenia wystąpienia seksownego Mameda w TzG. No, ale przecież kto by się tam chciał sprawdzać z czołówką za psie pieniądze.   Skąd wiecie, ze Mamed nie stałby w klatce jak żelbetonowy kloc? Hector do tej pory też był zawsze ekscytującym zawodnikiem, chociaż  uważałem, że przegrałby z czołówka ufc.
  Ja nie wiem jak wy porównujecie Lombarda z Burneiką, te same ruchy?! Jego judo jest defensywne, super bronil obaleń i szybko wracał do stójki. Był bardzo mało aktywny i nie wiem czy wynikało to z jakiejś kontuzji, choroby, czy ze stresu i presji.

  Co do gali to pozytywnie zaskoczył mnie Renan. Bardzo chętnie zobacze go z Cruzem i zupełnie nie wiedziałbym na kogo postawić. Zaskakuje mnie to jak, wielu brazylijczyków z łatwością broni obaleń tak dobrych zapaśników. Myślę też, że niebawem będziemy czestymi świadkami takich poddań jakie zaserwował Riddle. Szkoda, że przysneło mi się na UC.

 210. Boetsch to nie jest wg mnie materiał na pretendenta. Weidman powinien dostać kogoś na kim by się wypromował. Np. Belforta. A Boetsch z top 5 nie ma większych szans.

 211. Dobrze, że poszedłem w kimę przed walką Ringa. Inaczej pewnie też bym zasnął tylko na krześle zamiast na łóżku.
  Lombard powinien wygrać, McGee powinien wygrać, Faber nie wiem na co czekał z obaleniami, pierwszą próbę Fightmetric zaliczył mu dopiero w 3 rundzie.

 212. Weidman/ Boetsch dobra opcja.

  Weidman chyba powinien stoczyć jeszcze jedną walkę przed Andersonem żeby go trochę jeszcze podpromować na jakieś dużej gali.

 213. mi to sie wydaje ze Lombard mial jakis wypadek przy pracy. Albo totalnie nietrafiony gameplan albo cisnienie UFC go zzarlo. I chociaz go nie lubie to mysle ze nie ma co oceniac w przyszlosc po tej jednej walce. Zobaczymy jak bedzie w nastepnej walce. Ta jak dla mnie slusznie przegral i w nastepnej walce musi podejsc do przeciwnika tak jak w Bellatorze AGRESOR + ATTAK ! Po drugiej walce mysle bedzie mozna powiedziec ze jednak PRZEPASC OKAZALA sie ZA DUZA miedzy Belkiem a Ufc… No i podobal mi sie brazylijczyk w walce wieczoru. Mam nadzieje ze z Cruzem pasa zlapie :>

 214. A ja bym z chęcią zobaczył Boetscha w walce z Belcherem myśle niezłe zestawienie

 215. Lombard-Sonnen ( pod warunkiem że Sonnen zostanie w obecnej kategorii wagowej)

  Sonnen bije Lombarda, Lombard dostaje 3 trzecią walkę, przegrywa wylatuje z UFC i mamy realny Pojedynek Khalidov-Lombard .

   

  Gdyby doszło do takiego pojedynku, przypuszczam że Mamed mógłby udusić Kubańczyka ale po ciężkich bojach …

  Dana w wywiadzie wyraźnie powiedział że Sonnen wraca na koniec stawki w drodze po następnego TS, Lombard jest dokładnie w tym samym miejscu, widzę taki pojedynek jako najbardziej Realny z całkiem sporym potencjałem Marketingowym dla UFC

 216. swoją drogą to popatrzmy teraz na oferte UFC dla Mameda.

  Mamed moze być tuż za pierwszą top 10 w rankingach ale jak pokazała walka Lombarda i jak powiedział Dana po gali : UFC to zupełnie inny świat. Więc w pełni rozumiem 20+20 dla zawodnika, który ani razu w swojej karierze nie walczył z kimś z pierwszej nawet 15.

 217. Dramat, po prostu dramat, tak słaba ta gala była. 3 główne walki stracone 55 minut życia nie licząc przerw.

 218. Jeden z najsłabszych MC od dobry kilku/kilkunastu gal. Jedynie Riddle, po którym niczego ciekawego się nie spodziewałem, uratował szoł magicznym poddaniem.

 219. Khalidov nie ma najmniejszych szans na nic w UFC. Boetch to przeciętny zawodnik. Lombard pokazał że jest nic nie znaczącym zawodnikiem. Nie ma zła , gorsza walka. Jakoś Anderson Silva nie ma złych ,ani gorszych walk. Albo jest się dobrym ,albo nie. Piszcie co chcecie ,prawda jest taka że gdyby przyszło co do czego ,to Khalidov w UFC skończyłby jak Polska na Euro. Dałby dobrą walkę ,ale i tak by przegrał ,i to max co mógłby zrobić. To że kończył zawodników z 50 ,o niczym nie świadczy. Niech on zostanie w tej Polsce ,i zabawia przeciętnego Kowalskiego ,to może popularniejszy sport się stanie w tym regionie Europy.

 220. Z walk przed kartą główną zaskoczyła mnie aż tak szybka wygrana Jimmo, bardzo udany debiut w UFC.Walkę Kongo z Jordanem pozostawie bez komentarza, Lombarda nie należy jeszcze skreślać ale wszedł teraz na bardzo wyboistą drogę, z powodu jego wysokich zarobków będzie dostawał ciężkich rywali. Barao zaś stanął na wysokości zadania i zdobył upragniony pas. Oglądanie tej gali 2 raz nie należy do przyjemnych rzeczy.

 221. Jakoś Anderson Silva nie ma złych ,ani gorszych walk.

  Walki z Leitesem i Maią były rewelacyjne.

 222. Anderson nie ma gorszych walk? Nie wiadomo jak by sobie poradził i irytujące jest gadanie, że zjadłby kogoś, albo zostałby zjedzony.

 223. Jak dobrze, że nie zarwałem nocy 🙂
  A co do Lombarda to wreszcie będzie mógł zawalczyć z Munozem – tak jak chciał.

 224. Lombard miał wykończyć łatwo Boetscha. Mówiono, że to za słaby przeciwnik dla Lombarda… Okazało się, że to inne światy. UFC i reszta. Tak jak Dana powiedział – to komunikat dla wszystkich wysoko notowanych fighterów poza UFC – tutaj jest inaczej, trudniej.

 225. [email protected]

  Boetsch jest tylko dlatego w 10tce najlepszych bo udało mu się wygrać z Okamim. Bądźmy szczerzy że Boetsch miałbyć rywalem dla Okamiego na odbudowanie. I udało mu się po prostu jak na loterii wygrać. A to że wygrał teraz z Lombardem ,to pokazuje NIE-jaki dobry jest Boetsch ,tylko jak bardzo przeceniany był Lombard.

  Nie uważam się za znawce ,po prostu takie jest moje zdanie ,a ono jest aż moje.

 226. Na jakiej podstawie oceniacie szanse Mameda w UFC po debiucie Lombarda ?” Niech Mamed lepiej zostanie w KSW bo w UFC to by go zabili….” Litości ..

 227. Lombard oczywiście słabo się pokazał, ale oglądając walkę miałem wrażenie, że to on powinien wygrać. Khalidov zaprezentował by się zdecydowanie lepiej od Lombarda czy Boetscha. Walka wieczoru nie była bardzo zła, ale spodziewałem się więcej po Faberze który nie wiadomo na co liczył. Zaspałem na walkę Kongo, ale chyba sobie ją daruję tak samo jak resztę main cardu. Undercard co najwyżej ściągnę bo podobno było ciekawie.

 228. a na takiej, ze Mamed pojedynki swojego zycia stoczyl z Santiago, ktory walczyl 5 x w UFC, 4 przegral i wygral jeden z gosciem z ujemnym rekordem. Jakim prawem on jest przed Bisbingiem w rankingach? Przeciez to policzek dla Angola.

 229. Przespałem się po gali kilka godzin, więc teraz na spokojnie mogę pare swoich wniosków wam wypisać.
  -Gala nuda w cholere, nie chodzi o to że to były szachy a nie fajerwerki, ale scenariusz „zawodnik X wchodzi do oktagonu, jest wesolutki, pewny siebie, walka mu się nie układa, ale nic nie zmienia, nadal podtrzymuje uśmiech i brnie w to w czym sobie nie radzi, mimo iż miał pewnie wygrać, kończy się walka, z uśmiechem czeka na wynik, przegrywa” sprawdził się u Ebersole’a, Lombard’a, czy Faber’a, i w sumie tylko Fabera jestem w stanie usprawiedliwić, bo podobny przebieg walki przewidywałem wcześniej. Ebersole nie mam dokładnyvch statystyk, ale pamiętam z walki, gdy 12 razy chciał sprowadzić do parteru rywala, 11 razy mu się nie udało, a mimo to dalej to robił. Za takie coś należy się mu ostry opieprz, bo to jak dla mnie zwykłe podłożenie się w walce, przy jak najmniejszych stratach
  -Lombard, zgadzam się, ja widzę jako jego rywala Sonnena, względnie jeśli Chael zmieni wagę może Munoza, Zawiódł, gdy wchodził do oktagonu jakby już był mistrzem spodziewałem się gdzieś w duchu takiego scenariuszu, nie miał pomysłu na tą walkę, i mimo iż powinien wygrać 29-28, nie należała mu się wizualnie wygrana.
  -Przy każdej gali kto by nie walczył powraca temat Mameda. Po pierwsze, widzimy co da Mamedowi przejście do „silnego” Bellatora, skończy jak Lombard. Po drugie nie lubię gdy sportowcem rządzi kasa, rozumiem go, ważna jest rodzina, pewna płaca, a taką ma w KSW, ale chcesz być najlepszy, walcz z lepszymi, Polski showbiznes (a KSW zaliczam do tej kategorii, a nie do sportów walki) ma to do siebie że szybko tworzy gwiazdy, i jeszcze szybciej je niszczy, więc tak jak mamy tworzony wizerunek niepokonanego mistrza Mameda, tak jeszcze szybciej możemy się doczekać hejtu, na Mameda tchórza

 230. Szmieszne, ze Rosenthal znow popelnil duzy blad. Nie wiem jak on mogl nie zauwazyc, ze to kopniecie Riddle'a bylo na cialo …

  Druga gala z rzedu na ktorej, w czasie walki, nie wiadomo o czym on mysli.

 231. Ja Lombarda nie skreślam ale fakt jest taki że wypadł tragicznie :(…już od dawna uważam że poziom w UFC jest obecnie dużo wyższy niż gdziekolwiek indziej :), i możecie mnie zlinczować ale o ile Khalidov byłby moim zdaniem dć niezłą (niekoniecznie zwycięzką) walkę z kimś z pierwszej 10 w swojej wadze w UFC o tyle po tym co widziałem oglądając JAnka Błachowicza wydaje mi się że po 2 szybkich porażkach wyleciał by z federacji( no ale nie przekonamy się póki tam nie pójdzie) i nie kreujcie go poraz kolejny na gwiazdę po zwycięstwie nad Aleksndrem który njlepsze( a i tak nie szałowe) lata m już dawno za sobą…reasumując UFC to inny poziom..tryb gry VERY HARD 😉

 232. Paranoja. Od skrajności w skrajność. Najpierw boski Hector, który budował rekord na co najwyżej średnich przeciwnikach. Teraz, po jednym słabszym występie, sam nazywany jest średniakiem.

 233. Troszkę nie na temat, ale KSW zmieniło layout swojej strony. Widać, że strasznie inspirowali się stroną ufc

 234. Heh to dojebał Benny 😀 ale sama prawda. Ciekawe, jakby ten mistrz Bellatora zaprezentował się w UFC.

 235. Gala nudna, nie ma co komentowac 😀

  Co do Hectora, to Boetsch mial dobry game plan nie wdawal sie z Lombardem w bijatyke. Sam Hector chyba czekal, az Tim sam podbiegnie z opuszczona garda i da sie uderzyc jak Maynard w walce z Guida.

  Wydaje mi sie, ze nastepny przeciwnik Hectora juz bedzie wiedzial co z nim robic. Dystans dystans i jeszcze raz dystans.

 236. Niestety poniósł Mnie melanż i wróciłem ok.8 więc czekałem ze skomentowaniem aż obejrzę powtórkę która dobiega właśnie końca.

  No cóż…postawiłem mieszkanie na Hectora i teraz jestem bezdomny to jest raz. Nie pamiętam nudniejszej karty głównej to jest dwa. Split decision dla Tima było wałem to jest trzy. To by bylo na tyle.

 237. Jedna z najsłabszych gal w historii UFC
  Szkoda mi tylko Barao który moim zdaniem dobrze zawalczył a został wygwizdany po walce, podejrzewam, że za walkę Lombarda i Kongo mu się oberwało bo zażenowanie podczas oglądania tych walk nie towarzyszyło tylko mi

  Jak dla mnie to Lombard powinien dostać walkę z Munozem albo Sonnenem i jak przegra to niech wy*ierdala z tej organizacji. Co prawda sędziowie się nie popisali w tej walce i powinien wygrać przez decyzję ale po tym co pokazał bardzo mnie cieszy ten werdykt. Miałem nadzieję, ze da bardzo dobrą walkę a on stał jakby miał nogi związane i czekał… pytanie na co czekał? Dostał szansę walki w najlepszej organizacji na świecie i zrobił wszystko żeby jego debiut nie podobał się fanom. Jak on kładzie lachę na swoich fanów i swojego pracodawcę to powinno się mu odpłacić tym samym

  Kongo kolejna walka w swoim stylu, nudna i słaba

  Ebersole dziwnie bezradny

  Trzeba natomiast docenić undercard który był rewelacyjny, bardzo dobre walki. Szkoda mi tylko McGee, ja wygranej Ringa w tej walce nie widziałem. Publiczność się radowała kiedy trafiał tym prostym i może to wpłynęło na werdykt… Najlepiej będzie rzucić w niepamięć tą gale bo takiego dziadostwa dawno w UFC nie widziałem

 238. Hector to wygrał. Nie wiem co takiego zrobił Boetsch że dali mu wygraną.

 239. Zobaczycie Lombard wyciągnie wnioski-tu była wielka presja i wielkie oczekiwania co do mistrza Bellatora i to go sparaliżowało.
  Jak Barao wygra z Cruzem to będzie kolejny Brazylijczyk na szczycie następnej dywizji,powoli robi się ciekawie w walce o pierwsze miejsca na szczytach:Aldo,Silva,JDS i może Barao

 240. Mnie niestety Kongo uspil i obudzilem sie dopiero jak byla decyzja dla Barao.

  Takie pytanko macie jakies sposoby zeby nie usypiac podczas ogladania nudniejszych walk ??

 241. Bałem się o decyzje Hektora. Walka trudna do oceny. Lombard jest niezły w zapasach. Skutecznie i szybko bronił obalenia mimo takiej dużej przewagi w warunkach fizycznych rywala. Szkoda, że w trzeciej rundzie sam nie spróbował częściej obalać. Walka w stójce nie była jakąś katastrofą, miał problemy ze skróceniem dystansu-Anderson to nie jest, ale i tak po tej walce śmiało mogę stwierdzić, że na Mameda to by starczyło…

 242. "ale i tak po tej walce śmiało mogę stwierdzić, że na Mameda to by starczyło…"

  ja odnioslem odwrotne wrazenie ;p

 243. zoom
  Nad ich walką wiele się zastanawiałem i zbytnio nie wiem jak Mamed mógłby to wygrać:
  obalenia-wątpię
  jakaś gilotyna z klinczu- BJJ Hektora jeszcze nie zostało mocno przetestowane. To jest niewiadoma, ale półdystansie przecież Kubańczyk jest bardzo niebezpieczny.
  No i stójka:
  a) walka na dystans w wykonaniu Mameda to cała masa obrotówek jak w walce z Santiago-skutek był jaki był
  b) walki w półdystansie z tymi petardami Lombarda kompletnie sobie nie mogę wyobrazić
  Może i jest to tylko gdybologia…

 244. niech mi ktos wytlumaczy czym lombard to wygral? tym, ze oddal mniej ciosow? 

  b) walki w półdystansie z tymi petardami Lombarda kompletnie sobie nie mogę wyobrazić
  Może i jest to tylko gdybologia…

   

  aha, bo mamed nie ma petardy w lapie

 245. Lombard z Shlemenko wyglądał dużo lepiej, nie był taki zdyszany, chociaż wtedy też już sapał pod koniec.
  Może jednak te gdybania nt. dopingów u Lombarda mają w sobie trochę prawdy, a teraz chłopak bał się komisji i walczył na czysto?
  Do przedmówców: nie ma co pisać nt. co by zrobił Mamed, bo jego też dawno nie widzieliśmy w więcej niż jednaj rundzie.

 246. Teraz zestawić:

  Renan Barao vs Michael McDonald (Renan mówił, że nie będzie czekał na Cruza)
  Urijah Faber vs Miguel Torres
  Tim Boetsch vs Alan Belcher
  Hector Lombard vs Michael BispingBrian Stann looser
  Cheick Kongo vs Stefan StruveStipe Miocic winner
  Ryan Jimmo vs James Te-Huna

 247. Main card najnudniejszy od UFC 122.Walka Fabera z Barao nie była zła ale też nie była dobra, coś jak Rockhold-Kennedy.

  Zamiast Boetsch Belcher zestawić Boetsch Weidman,panowie są najbliżej titleshota i wygrana jednego nad drugim wyłoniłaby legitnego contendera.

 248. Zgadzam się z Pablo co do Tima

  Boetsch vs Weidman tym bardziej, że obóz Spidera chciałby teraz walki z Rockholdem
  Belcher vs Belfort na gali w Rio
  Barao vs McDonald mega zestawienie
  Lombard vs Munoz
  Cheick Kongo vs Gabriel Gonzaga

 249. a czemu Boetsch jest w lepszej pozycji niz Belcher?

  mnie sie 100 razy bardziej podobalo to co Belcher zrobil pienkowi(ktory tez byl wczesniej zaliczany do grona ocierajacych sie o TS) niz to co odwalili Boetsch i Hector.

 250. @spa
  Co prawda Tim Boetsch nie dał dobrej walki, ale koniec końców to on jest na ten moment bardzo wysoko w rankingach wagi średniej, dlatego wg mnie walka z Belcherem ma sens.

 251. Słaba ta gala. Czy Lombard walczył na czysto ? To chyba on sam najlepiej wie 😉  Parę razy już poruszaliśmy temat dopingu. Ci co wpadają, albo odstawiają za późno, albo lekarz czy dietetyk się jebnął.

 252. Lombard rozwalił. Takiego brutalnego przebijania balona jeszcze nie widziałem 😀 Co to w ogóle miało być? Miał zły dzień czy po prostu poziom UFC na prawdę tak wyprzedza wszystko to co się dzieje po za Zuffą? Juras mówił,że Mamed by pozamiatał Lombardem – Lombard miał zamiatać w UFC,więc ani troche nie jestem już spokojny o to,jak któryś z naszych zawodników "poradził" by sobie  w UFC.

  Szkoda mi Fabera – mam nadzieje,że jego dyspozycja wynika jedynie z tego,że Barao połamał mu żebro,a nie z tego,że latka już na karku. Walka wieczoru – Riddle vs. Clements – pojedynek świetny a zakończenie piękne,jest to jedyny plus tej gali.. Undercard nie widziałem, zobaczę Jimmo,ale resztę chyba lepiej odpuścić:D Swoją droga,oglądałem wczoraj powtórkę jedynie i w głównej transmisji nie było walki Kongo i Jordana – był aż tak słaba,że pomineli ją w powtórkach ?:D

 253. Okropna byla, Kongo trafil moze z 3 razy max w twarz na cala walke. Yagiel ogladnij sobie tez walke, Caraway vs Gagnon no i nokauty Rivery, Jimmo czy Carvalho

 254. gdyby mamed jednak przeszedl do ufc, to tez na wejsciach by byl powiew swiezosci 😛

 255. Gaara
  ,,aha, bo mamed nie ma petardy w lapie”
  Nie wystarczyła ona na to aby znokautować w stójce Santiago z jego szklaną szczęką.
  Po drugie: Sakurai w walce z Mamedem też często bił z półdystansu i wtedy Polak miał promblemy, a przecież Sakurai, a Lombard to inna liga.

 256. @up

   

  A za to znokautował Santiago na ziemii bijąc z dołu. Wallace nie miał nigdy porażki przez KO, do czasu walki z Mamedem.Wiem , że to nie jest jakiś wielki kot , ale nie odbierajmy siły ciosu Mamedowi.

 257. Mamed to też były półciężki. Wgl macie dziwne podejście co do Mameda. To tak jakby Polska miała wyjść z grupy na Euro i miałaby już sobie odpuścić, bo i tak nie miałaby szans z Niemcami czy z kimśtam.

 258. Między UFC a resztą robią się lata świetlne różnicy poziomów. Styl w jakim Lombard przegrał pokazuje, że UFC to zupełnie inna bajka. Wszyscy spodziewali się nowej gwiazdy a okazało się że to nawet nie jest ścisła czołówka UFC. Z Sonnenem, Belfortem, Bispingiem facet nie ma szans o Andersonie nawet nie wspomnę. Można go zestawić z Wanderleiem Silvą albo Franklinem. Będzie niezła napierdzielanka.

  Jeżeli chodzi o wagi LHW, MW, WW to ciężko będzie o jakąś nową gwiazdę. Trochę inaczej sprawa wygląda w HW. Pudzian spokojnie by sobie poradził.
  Leżę na Edycie

 259. @Mauricio, ja natomiast nie sadze, ze Mariusz dalby rade w hw nawet z 2 dziesiatka UFC, a co dopiero z czolowka tej dywizji. Ale skoro Ty twierdzisz inaczej, masz do tego oczywiscie prawo. Szanuje Twoje zdanie, choc sie z nim kompletnie nie zgadzam.
  Zgadzamsie natomiast, ze czolowka UFC niezaleznie od kategorii wagowych wyprzedza inne federacje. To jest niepodwazalny fakt.

 260. Kurde, drugi raz ogladalem walke Lombarda, coz za katorga Wall

  Szczerze to nadal, nie wiem jak ja puntkowac.

  1 runda mogla isc w dwie strony (z lekkim wzkazaniem na Lombarda)

  2 dla Lombarda (to raczej jasne)

  3 runda rowniez mogla isc w dwie strony (chociaz tu bylbym bardziej za Boetschem).

   

  btw. Lombard zawsze mial taka strasznie slaba kondyche ?

 261. Obejrzałem walkę Hectora z Timem i Shawna z Cheickiem. Dobrze, że do wczoraj nie było mnie w domu, bo jeszcze nierozważnie oglądałbym na żywo…

  Nie wiem po jaką cholerę Kongo ładował się w ten klincz, skoro w stójce bez problemu trafiał Jordana. Gdyby nie pchał go pod siatkę (bo i po co, skoro trafił tylko parę kolan) to pewnie by go ustrzelił i wygrał przez TKO.

  Co do Lombarda, to strasznie enigmatyczna walka. Byłem za Boetschem, poza tym przez całą walkę Hector zachowywał się jak straszny cwaniaczek (więc jak dla mnie to teorie o spaleniu psychicznym nie mają nic do rzeczy), nie przybił rękawic więc nie zyskał u mnie nowego fana. Według mnie gadanie, że UFC to dla niego za wysokie progi to bzdury, można by było tak powiedzieć gdyby Tim rzucał nim po całej klatce i trafiał jak chciał, a tak nie było. Wyraźna była przewaga szybkości u Lombarda, doskonałe defensywne zapasy i jak dla mnie to mógł wygrać tę walkę, wręcz przeciwnie, spodziewałem się wyniku na jego korzyść z racji na parcie do przodu i obalenia. Jak dla mnie to albo miał jakąś kontuzję, albo bał się, że odpali rakiety a Boetsch to przeżyje, Hectorowi skończy się paliwo i będzie jak z Okamim. Ja winię przede wszystkim postawę obu zawodników, ale z drugiej strony rozumiem, że obaj nie chcieli nadziać się na nokaut. Nie polubiłem Hectora i cieszę się z takiego naginanego wyniku, chociaż remis byłby lepszy.
  Ani w Boetschu, ani w Lombardzie nie widzę pretendenta ani zawodnika ścisłej czołówki. Zarówno Stann jak i Bisping poradziliby sobie w mojej opinii z Hectorem (Brian skasowałby go w brawlu, Hrabia wypunktował techniczną stójką).

  Walki do zrobienia po tej gali:
  -Boetsch vs Weidman
  -Lombard vs Palhares
  -Kongo vs Struve (jeśli Stefan nie ma żadnej walki już zabukowanej)
  -Jordan vs przegrany z Browne vs Rothwell albo Jordan vs Schaub

  Jak dla mnie Mamed jak najbardziej miałby szanse z Lombardem. I mam nadzieję, że zobaczymy taki pojedynek – w oktagonie!

 262. Weidman raczej zawalczy z Silvą, bo walka z Munozem to był eliminator(chyba).

 263. Ogólnie gala mocno średnia (bardzo słaba główna karta i dobry undercard)

  Barao ma szanse na zwycięstwo z Cruzem, zwłaszcza gdy wziąć pod uwagę jak duże kłopoty sprawiał mistrzowi Benavidez.

  Lombard bardzo słabo się zaprezentował w tej walce. Nie zmienia to jednak faktu, że wygrał walkę, trafiając odrobinę rzadziej i zdecydowanie mocniej.

 264. Barao ma szansę to jest oczywiste, jedno jest pewne walka z udziałem Cruza nigdy nie jest nudna.

  Benevidez to prawdopodobnie przyszły mistrz wagi muszej, także nie był to łatwy rywal dla Dominicka.

 265. Przez "ma szanse" miałem na myśli "realne i duże szanse na zdetronizowanie Cruza".

  Benavidez to niski zawodnik z dość poukładaną stójką. Cruz doskakując ze swoimi szybkimi ciosami często nadziewał się kontry. Co będzie w starciu z posiadającym podobne do mistrza warunki fizyczne mocnym technikiem?

  Lombard też nie zwykł dawać nudnych walk 🙂

 266. Lombard to co innego, Cruz ma ciekawy styl walki i to się nie zmieni.

  Barao ma realne szansę wygrać i jest to najmocniejszy rywal z jakim zmierzy się Cruz w swojej całej karierze.

 267. Dopiero dzis obejrzałem Prelimsy (główną live oglądałem)…….Jeśli ktoś nie widział ….

   

  OBOWIĄZKOWO OBEJRZEĆ! Z-A-J-E-B-I-S-T-E  W-A-L-K-I

 268. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 269. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 270. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 271. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 272. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 273. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 274. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 275. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 276. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 277. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 278. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 279. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 280. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 281. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 282. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 283. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 284. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 285. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 286. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 287. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 288. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 289. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 290. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 291. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 292. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 293. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 294. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 295. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 296. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 297. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 298. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 299. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 300. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 301. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 302. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 303. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 304. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 305. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 306. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 307. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 308. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 309. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 310. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 311. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 312. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 313. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 314. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 315. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 316. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 317. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 318. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 319. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 320. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 321. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 322. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 323. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 324. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 325. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 326. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 327. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 328. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.

 329. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.

 330. Ja nie jestem drażliwy – po prostu nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą. 🙂 I skończmy ten pudelkowy temat. 😉

  Nie było możliwości się ustosunkować do analizy Tomka, ale w sumie w zupełności się z nią zgadzam. Dodam tylko, że warto sobie przypomnieć (albo obejrzeć pierwszy raz, jeśli ktoś jeszcze nie widział) walkę Barry'ego z Cheickiem Kongo. Polecam!

 331. Ja nie jestem drażliwy – po prostu nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą. 🙂 I skończmy ten pudelkowy temat. 😉

  Nie było możliwości się ustosunkować do analizy Tomka, ale w sumie w zupełności się z nią zgadzam. Dodam tylko, że warto sobie przypomnieć (albo obejrzeć pierwszy raz, jeśli ktoś jeszcze nie widział) walkę Barry'ego z Cheickiem Kongo. Polecam!

 332. Hahaha, aż muszę zobaczyć ten pojedynek grubasów-ogórasów. Ale mi trafiło się więcej value, a poza tym były lepsze :-).

  "Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3) OK, choć jak widzę na farcie
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0) OK
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6) – LIPA, kiczowaty bet.
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2) – OK

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D. – OK "

 333. Hahaha, aż muszę zobaczyć ten pojedynek grubasów-ogórasów. Ale mi trafiło się więcej value, a poza tym były lepsze :-).

  "Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3) OK, choć jak widzę na farcie
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0) OK
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6) – LIPA, kiczowaty bet.
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2) – OK

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D. – OK "

 334. Graty za Correire, też chciałem postawić ją i Hestera – ale już kasy nie miałem na buku :C
  Wyszedłem na -1zł, bo kierwa połączyłem Shoguna z under 1,5 w Bader/Perosh. Za to hajs zgarnąłem na over 1,5 Hunt/Silva.

 335. Graty za Correire, też chciałem postawić ją i Hestera – ale już kasy nie miałem na buku :C
  Wyszedłem na -1zł, bo kierwa połączyłem Shoguna z under 1,5 w Bader/Perosh. Za to hajs zgarnąłem na over 1,5 Hunt/Silva.

 336. Ajajaj! Aż mnie skręcało, jak Palelei, Hester i Correia na których postawiłem w lidze wchodzą po zajebistych kursach, a ja nie mam z tego ani grosza :/ ale postanowienie to postanowienie. Do końca roku odpuszczam bukmachera.

 337. Ajajaj! Aż mnie skręcało, jak Palelei, Hester i Correia na których postawiłem w lidze wchodzą po zajebistych kursach, a ja nie mam z tego ani grosza :/ ale postanowienie to postanowienie. Do końca roku odpuszczam bukmachera.

 338. To był piękny weekend. Z 9 kuponów nie weszły tylko 2, z czego jeden był za połowę stawki.

  Jestem z siebie dumny, że udało mi się tak dobrze rozpracować walkę Correira – Kedzie. Nawet split-decision przewidziałem. 🙂

  Piotrek Strus, którego polecałem w poprzedniej analizie Betsafe też wszedł po bardzo ładnym kursie. 🙂

 339. To był piękny weekend. Z 9 kuponów nie weszły tylko 2, z czego jeden był za połowę stawki.

  Jestem z siebie dumny, że udało mi się tak dobrze rozpracować walkę Correira – Kedzie. Nawet split-decision przewidziałem. 🙂

  Piotrek Strus, którego polecałem w poprzedniej analizie Betsafe też wszedł po bardzo ładnym kursie. 🙂

 340. Dzięki Szady za polecenie Strusa. Pewnie postawiłbym na Horwitcha, co do Correia, to za nią propsów ode mnie nie dostaniesz, bo obaj sami ją wyhaczyliśmy bez pomocy innych. :-). Pozdro

 341. Dzięki Szady za polecenie Strusa. Pewnie postawiłbym na Horwitcha, co do Correia, to za nią propsów ode mnie nie dostaniesz, bo obaj sami ją wyhaczyliśmy bez pomocy innych. :-). Pozdro

 342. Pietagoras, mam już jeden typ na najbliższą galę UFC na zawodnika, który na tapology jest underdogiem i mam nadzieję, że dla bukmacherów też taki będzie. Ciekawe, czy tym razem też się tak zdarzy, że będę miał już napisaną analizę i czekał na publikację, a Ty mnie uprzedzisz na forum. 🙂

 343. Pietagoras, mam już jeden typ na najbliższą galę UFC na zawodnika, który na tapology jest underdogiem i mam nadzieję, że dla bukmacherów też taki będzie. Ciekawe, czy tym razem też się tak zdarzy, że będę miał już napisaną analizę i czekał na publikację, a Ty mnie uprzedzisz na forum. 🙂

 344. rozumiem, ze Court McGee broni sie sam, na niego kurs rowniez byl wysoki w pewnym momencie, a za chwile zaczal dyrastycznie spadac… 🙂

  zgadzam sie z analiza Greena. w walce Faber – MacDonald jestem tak rozdarty, ze nie wiem kogo mialbym obstawic, obu lubie. ciekaw jestem tego Makovsky'ego.

  na Castillo nikt nie liczy? :>

 345. Green zagrany co to reszy to stawialem na johnsons i fabera w dublu i na moje oko ma spora sznse na wejscie.

  dobra robota:P

 346. Podoba mi się analiza Fabera z Macdonaldem chyba jeden z nielicznych na forum zagrałem Maydaya bo zawsze jestem za młodymi wilkami i jestem przekonany ,że to jest jego czas choć porażka z Urijahem nie jest żadną ujmą.Co do Makovskiego to może być różnie jest Underdogiem przez duże U ale mam go chyba na jednym kuponie i taśmie spierdoli to płaczu nie będzie ale wole żeby zaskoczył i sprawił mała niespodziankę.Jeśli chodzi o walke o pas to wynik może iść w każdą ze stron ostatnio był split i czuje ,że teraz będzie podobnie chyba ,że któryś zaskoczy i będzie przed czasem.Postawiłem na Mysze ale Benevidez jak najbardziej nadaje się na mistrza.Najbardziej jestem pewien Greena i wyczuwam KO.

  Po raz kolejny świetna robota Panowie.

 347. @baju

  Oczywiście mam kupon z McGee. 🙂 Zdążyłem wyhaczyć jak było 2.02.

  Court jest faworytem, ale Laflare'a nie można lekceważyć. To wyborny zapaśnik, który bardzo fajnie się pokazał w ostatniej walce. Obstawiam przeciwko nie mu ze względu na to, że wziął walkę w zastępstwie kilka tygodni temu, a McGee miał pełny obóż przygotowawczy + to, że w niższej kategorii dobrze się prezentuje i ma całkiem dobre tdd.

 348. Szademu się pewnie udziela reguła mojego koleszki który nie pokazuje kuponów bo myśli ,że pokazywanie przynosi pecha i kupon mu wleci jak nikomu nie pokaże 🙂 oczywiście głupie żarty pucuj sie Szady co tam puściłeś 😀

  @Zychal dobrze o tym wiem 😀 robie sobie takie podśmiechujki małe

 349. Dobrze wiecie, że ja się nigdy nie boję ujawniać swoich kuponów przed galą. 🙂

  Każdy za tą samą stawkę:
  Benavidez 2.07
  Mendes przez KO/TKO/DQ 1.85
  McGee 2.02
  Bowling 1.94
  Ozkilic + Jorgensen AKO 1.91
  Green 2.27

  Rozważam dołożenie trochę pieniążków na McGee i Greena. Na spokojnie to przemyślę do jutra wieczora.

 350. Pozwolę sobie skopiować co postawiłem:

  Johnson • 1,794
  Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25
  McDonald • 2,35
  Lauzon/Danzig under 2,5 • 1,92
  Johnson + Mendes + Lauzon + Barboza + Healy • 6,78
  McKenzie • 3,0
  Healy + Mendes • 1,98

 351. Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25

  Podoba mi się. Teraz jest już mniej. Ja zagrałem na Mendes by KO/TKO i mam na to cały pojedynek. 😉 Ale w sumie ten Twój typ bardziej atrakcyjny się wydaje.

 352. Ja mam powązny problem z wytypowaniem kogoś z walki wieczoru. Albo Demitrious wygra decyzją, albo będzie TKO od Benavideza.

  Faber raczej wygra z młodym McDonaldem, którego bardzo lubię. Ciekawe walki się zapowiadają, a OS kurde nie puszcza jej w TV ;/

  Bardzo dobra analiza panowie!

 353. Jak dla mnie kurs na Uyenoyame również jest zawyżony, i nie wiem czy nie zaryzykować i nie puścić parę groszy.

 354. Kurwa McGee już za 1.75…. Leci kurs na łeb na szyję, chyba jednak nie postawię tego, bo powyżej dwóch było to warte ryzyka, a teraz nie widzę w tym aż tak atrakcyjnego kursu.

 355. A gala Saffiedine vs Lim? Może byśmy ją odpuścili 😉 za dużo no-name'ów jak dla mnie 🙂

  Co na to reszta użytkowników?

 356. no szkoda, w podsumowaniu typera KSW było o tej gali, myślałem, że zadebiutuje, ale żeby nie siedzieć „o suchym ryju” rzucam to co gram:

  Edson Barboza + Abel Trujillo + Sam Stout + Urijah Faber = ako ~5 stawka : 3/10
  Bobby Green 2.27 stawka: 2/10
  Zach Makovsky 3.35 1/10
  Mac Danzig 2.45 2/10

 357. Przekonałem się do Barbozy i poszła szalona taśma (stawka standardowa):

  Barboza + Mendes + McGee + Jorgensen. AKO 3.86

  Nie pamiętam kiedy ostatnio postawiłem czwórkowy kupon, ale raz na jakiś czas można zaryzykować. 🙂

 358. Ja za rok zaczynam typowanie, skończę osiemnastkę i zaczynie się zabawa 😀 Będe musiał ogarnąć parę spraw (typu kursy) i obstawiać będę chyba na necie.

  @Szadzior, wpadniesz z kuponem, bo McGee przegra 🙂

 359. UFC on FOX 9: Johnson vs Benavidez 2

  7Kupon:

  1.Chad Mendes – Nik Lentz Typ1 Kurs:1.15

  2. Danny Castillo – Edson Barboza Typ2 Kurs:1.32

  3. Scott Jorgensen – Zach Makovsky Typ1 Kurs:1.33

  AKO:2.02 Stawka:podstawa

  dalem jeszcze cos takiego, mcgee lacznie mam za 100 licze na niego :)green za 50

 360. Mam do obrócenia 400zł na promocji w Betssonie,myślę nad Faberem i Johnsonem,no i jakieś trzecie wydarzenie do tego.Co wydaje się wam pewniejsze,McGee,czy Mendes-Lentz poniżej 2.5 rundy?

 361. Puściłem 3 kupony za małe sumki

  1) Macdonald + Mendes + McGee – po kursie 5,05

  2) Green + Jorgensen + Mendes przez KO – po kursie 5,59

  3) Jorgensen + Lauzon + Mendes + Johnson – po kursie 4,1

  Wszystko za jednakową stawkę , zobaczę co z tego będzie

  Mam Chada na kazdym kuponie, ale by była niespodzianka jakby przegrał 🙂

 362. Puściłem 3 kupony za małe sumki

  1) Macdonald + Mendes + McGee – po kursie 5,05

  2) Green + Jorgensen + Mendes przez KO – po kursie 5,59

  3) Jorgensen + Lauzon + Mendes + Johnson – po kursie 4,1

  Wszystko za jednakową stawkę , zobaczę co z tego będzie

  Mam Chada na kazdym kuponie, ale by była niespodzianka jakby przegrał 🙂

 363. Gdzie polecacie założyć konto? Na daną chwilę zarejestrowałem się w bet-at-home, ale jeszcze nic nie przelałem. Proszę o opinie:)

 364. Gdzie polecacie założyć konto? Na daną chwilę zarejestrowałem się w bet-at-home, ale jeszcze nic nie przelałem. Proszę o opinie:)

 365. Puczi,dzięki za sugestie.^W betclicu i expektcie masz promocje,że do 200/225zł nawet jeśli przegrasz zakład,to i tak zwrócą ci kasę na konto,także proponuję skorzystać z promocji póki są dostępne,a potem możesz sobie grać gdzie chcesz,betsafe ma nienajgorszą ofertę.

 366. Puczi,dzięki za sugestie.^W betclicu i expektcie masz promocje,że do 200/225zł nawet jeśli przegrasz zakład,to i tak zwrócą ci kasę na konto,także proponuję skorzystać z promocji póki są dostępne,a potem możesz sobie grać gdzie chcesz,betsafe ma nienajgorszą ofertę.

 367. Bonus rodem z betssona ma jeden problem jeśli chcesz stawiać na UFC,ponieważ zakład musi być rozliczony w ten sam dzień co został postawiony. Mówiąc krótko trzeba stawiać na główną kartę po północy lub na wcześniejsze walki i liczyć,że skończą się do północy.

 368. Bonus rodem z betssona ma jeden problem jeśli chcesz stawiać na UFC,ponieważ zakład musi być rozliczony w ten sam dzień co został postawiony. Mówiąc krótko trzeba stawiać na główną kartę po północy lub na wcześniejsze walki i liczyć,że skończą się do północy.

 369. ok, dzięki. Jeśli możecie jeszcze powiedzieć mi dokłądniej jak działą ten bonus: wpłącam załóżmy 200 i 200 mam bonusu. Jak mam to rozumieć. Rozjaśnijcie proszę

 370. ok, dzięki. Jeśli możecie jeszcze powiedzieć mi dokłądniej jak działą ten bonus: wpłącam załóżmy 200 i 200 mam bonusu. Jak mam to rozumieć. Rozjaśnijcie proszę

 371. wpłacasz 200zł i jeśli przegrasz to zwracają ci te 200zł na konto tak,że możesz je od razu sobie wypłacić.W innych bukach z reguły jest tak,że nawet jeśli zwrócą ci pieniądze po przegranej,to potem musisz jeszcze spełnić inne warunki,np zagrać po kursie 1.5,żeby można było te pieniądze wypłacić.Tutaj w razie przegranej nie masz żadnego ryzyka.

 372. wpłacasz 200zł i jeśli przegrasz to zwracają ci te 200zł na konto tak,że możesz je od razu sobie wypłacić.W innych bukach z reguły jest tak,że nawet jeśli zwrócą ci pieniądze po przegranej,to potem musisz jeszcze spełnić inne warunki,np zagrać po kursie 1.5,żeby można było te pieniądze wypłacić.Tutaj w razie przegranej nie masz żadnego ryzyka.

 373. Barboza to dla mnie niewiadoma, może przegrać z Castillo, a kurs bardzo niski. Taki jak był na początku czyli w okolicach 1.5 był najlepszy i wtedy bym zagrał Edsona, tak bym prędzej szukał okazji w Dannym za małą stawkę.

  Na moje z wyższym kursem najciekawszy jest McGee i tylko jego grałem na tej gali.

 374. Barboza to dla mnie niewiadoma, może przegrać z Castillo, a kurs bardzo niski. Taki jak był na początku czyli w okolicach 1.5 był najlepszy i wtedy bym zagrał Edsona, tak bym prędzej szukał okazji w Dannym za małą stawkę.

  Na moje z wyższym kursem najciekawszy jest McGee i tylko jego grałem na tej gali.

 375. Puściłem 2 kupony :

  1) Barboza 1.32
  Mendes 1.15
  Faber 1.63

  2) Mendes by KO/TKO/DQ – 1.85
  Bowling 1.72
  McGee 1.91

  Co myślicie?

 376. Puściłem 2 kupony :

  1) Barboza 1.32
  Mendes 1.15
  Faber 1.63

  2) Mendes by KO/TKO/DQ – 1.85
  Bowling 1.72
  McGee 1.91

  Co myślicie?

 377. Poleciał dubel na Trujillo i McGee.
  Do Trulijjo jestem przekonany,oglądając ich pierwszy pojedynek,gdzie Bowling został kompletnie zdominowany.Bowling będzie musiał zrobić coś extra żeby wygrać ten pojedynek.
  Co do postawienia na Mcgee to nie ukrywam,że to typ oparty na waszych opiniach:)

 378. Poleciał dubel na Trujillo i McGee.
  Do Trulijjo jestem przekonany,oglądając ich pierwszy pojedynek,gdzie Bowling został kompletnie zdominowany.Bowling będzie musiał zrobić coś extra żeby wygrać ten pojedynek.
  Co do postawienia na Mcgee to nie ukrywam,że to typ oparty na waszych opiniach:)

 379. Szady, o co chodzi z tym stawianiem na Bowlinga? Kurs jest średni, w dodatku Trujillo moim zdaniem jest faworytem. Jest coś o czym nie wiem?