Rozpiska

11 KOMENTARZE

 1. ja sie pytam gdzie jest irokez na plakacie?? ;> jeszcze troche i sie doczekamy na pewno ;D

 2. Fitch niezly jaskiniowiec hah xd

  Strasznie jestem ciekaw jak się Penn zaprezentuje po tej ostatniej walce…

  Pewnie tak jak kazdy przeciwnik Fitcha, oprocz GSP…

 3. @ Shoocker Właśnie pierwsze moje skojarzenie to, o kurwescu, walkę o ogień II kręcą chyba z Fitchem. Usunąć tatuaż i rękawice i mamy wspaniały okaz człowieka pierwotnego ; )

  Btw, może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego Sotiropoulos walczy z Siverem? Ten drugi niby ma 2 wygrane z rzędu(7-4 w ufc), ale nie dzieli ich przypadkiem różnica klas, czy jestem odosobniony w tej opini?

 4. @markeba Nie jesteś odosobniony. Ale większość czołówki w tej kategorii miała już ustawione walki i pewnie stąd to wynika;P

 5. Albo moze chcieli sprawdzic Sotiropoulosa ze strikerem, zanim mu dadza walke o pas. Poza tym w przypadku wygranej Sivera maja potencjalnego kandydata do walki o pas podczas gali w Niemczech.

 6. Siema wszystkim potrzebuję rozpiski najbliższych gal 🙂

  Chciałbym wziąć udział w Typer:Sezon III tylko nie wiem o co dokładnie chodzi…

  Mógłby ktoś pomóc 🙂

  Dzięki… 🙂

 7. Rozpiski masz w dziale rozpiski(u góry strony)
  Sezon III typera już się skonczył, także nie musisz się napalać. Jednak znając naszą redakcję to coś pewnie znowu zorganizują 🙂

 8. Ten plakat o ile się orientuję był już dużo wcześniej przy rozpisce tej gali . A co do samej gali, to o Fitcha i Bispinga jestem raczej spokojny . Interesuje mnie również, postawa Irokeza i Sotiropoulusa .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.