foto ufc.com

Zwycięzca 11 sezonu programu The Ultimate Fighter Court McGee (MMA 10-1) powraca do Octagonu, aby stoczyć swą pierwszą walkę od czasu wygranej w finale TUFa. Jego przeciwnikiem będzie Ryan Jensen (MMA 15-6). MMAJunkie udało sie ustalić, że zawodnicy ustnie zgodzili się na pojedynek, a kontrakty mają być podpisane w niedługim czasie.

Court McGee drogę do UFC wywalczył sobie głównie dzięki swoim umiejętnościom, ale nie obeszło się również bez odrobiny szczęścia, ponieważ po przegranej w swojej drugiej walce udało mu sie awansować do ćwierćfianłu dzięki kontuzji Richa Atonitto. Jednak szczęściu trzeba umieć pomóc, a McGee dar od losu potrafił zamienić na kontrakt z najlepszą organizacją świata, w finale pokonując Krisa McCraya.

Natomiast Ryan Jensen póki co spisuje sie krótko mówiąc – średnio. Porażki przeplata wygranymi, a jak wiadomo jest to igranie z ogniem i ewentualne dwie przegrane z rzędu mogą skutkować zwolnieniem. W sumie jest to już jego druga przygoda z UFC, ale pierwsze podejście miał bardzo nieudane, bo przegrał dwie walki i pożegnał sie z królestwem Zuffy. W drugim idzie mu troche lepiej, jednak bilans 2-2 na kolana nie powala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.