Nieciekawą wiadomość podał przed chwilą Dana White na swoim Facebooku. Prezydent UFC poinformował, że pojedynek byłego mistrza Johny’ego Henricksa z Tyronem Woodleyem nie odbędzie się z powodu problemów z wagą tego pierwszego.

Jednak menadżer Hendricksa rzucił nieco więcej światła na tę sprawę – napisał na Twitterze, że jego podopieczny dostał zatoru w jelicie i badanie wykazało mu kamicę nerkową. Johny już wczorajszej nocy pojechał na pogotowie z tymi przypadłościami.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

7 KOMENTARZE

  1. No nie wierze 🙁 Taka walka…nieciekawie wygląda to wbijanie wagi Johnego. Zdrowia !!

  2. Hendrix jest za duzy na roztrenowaniu. Czytalem we wazy ponad 100kg. Bij pan do 77. Musialo sie tak skonczyc.

  3. On po ostatniej walce mówił, że diametralnie zmienia swoje żywienie i w off seasonie nie będzie tyle jadł tylko zaczynał z niższej wagi i mniej się będzie odwadniał, a skoro poszło o nerki, to znaczy, że chyba prawdy nie mówił, bo dzięki nerkom robi odwodnienie, chociaż możliwe że kamienie nerkowe miał już jakiś czas, a teraz dopiero przy odwodnieniu wyszło na jaw wszystko.

  4. Jest różnica w NIE zrobić wagi a mieć kamienie w nerkach , nie ma co hejtować .

  5. Malo to profesjonalne ze strony, badz co badz, bylego mistrza UFC. Tyle lat uprawia zawodowo sport i dalej nie wie jak traktowac swoje cialo. Juz dawno powinien zauwazyc, ze wbijanie pod 100 a potem zrzucanie do 77 jest bardzo niezdrowe i jak sie mial okazje tez przekonac, bardzo bolesne…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.