Bardzo intrygującą informację przekazał mistrz wagi półśredniej Tyron Woodley na antenie stacji FOX Sports. Według słów „T-Wooda”, Nick Diaz otrzymał ofertę walki o jego tytuł, ale ją odrzucił.

Rzadko się zdarza, by zawodnicy odmawiali walk o najwyższe trofea, dlatego wielu fanów zastanawia się, co mogło kierować starszym z braci Diaz, że nie zdecydował się na bój o pas mistrzowski. „Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze” – być może to porzekadło odnosi się właśnie do tego przypadku, ale możemy tylko gdybać.

Tymczasem Woodley ma już zaplanowaną rewanżową walkę ze Stephenem Thompsonem. Panowie skrzyżują rękawice na gali UFC 209, która odbędzie się 4 marca w Las Vegas, w stanie Nevada. Od dawna mówiło się o potencjalnym występie któregoś z braci Diaz właśnie na tej gali, ale prawdopodobnie żaden z nich ostatecznie się na niej nie pojawi.

15 KOMENTARZE

 1. Troche sie dziwie Diazom. Chajsy na pewno przyzwoite dostali.

  Nick kilka lat bez wygranej, a stawia warunki jakby królował w WW przez długi czas. Niech juz skończą się fochać i wezmą za walczenie

 2. Diaz wiedział co robi, Woodley w obecnej formie zrobił by z niego mielone.

  Niby tak, ale średniaka nie chciał, walki o pas nie chce, to co kurwa, z Conorem chętnie zawalczy? 😕

 3. Lysy juz o tym jakis czas temu mowil. Rozjebany bym byl gdyby naprawde dostal ta walke i wyruchany by zostal Thompson z rewanzem albo Maia… Diaz o pas kurwa niech najpierw wygra cos…

 4. Niby tak, ale średniaka nie chciał, walki o pas nie chce, to co kurwa, z Conorem chętnie zawalczy? 😕

  Przeca z Thompsonem walczy

 5. Ale marudy z tych Diazów. Jeden nie wygrał walki od nie wiadomo kiedy i jeszcze odrzuca możliwość walki o pas, która mu się nie należy, a drugi będzie walczył tylko z conorem bo hajsy są największe.

 6. Diaz przesiąknięty politpoprawnością nie chcąc być posadzonym o pobicie czarnego odmówił walki o najwyższe trofeum, za to pobicie rudego mu pewnie nie będzie przeszkadzało.

   Rudych lać ile wlezie.

 7. Wogóle to mnie dziwi , że Dana chciał kolejny raz wyruchać  pretendentów , łysy wszystko zrobi dla ppv , wiadomobnowi właściciele , większe wymagania finansowe  i wogóle , ale bez przesady

 8. Diazy wygrywaja zycie, na palenie i godne opalanie jajec w Kalifornii mają, reszta to ich wolny wybor i kanonada fakow dla hejterow. To są wolni ludzie a nie cieniasy za biurkiem

 9. To by było najbardziej nielogiczne zestawienie w historii sportu. Tyron weź ty jebnij sobie głową w mur. Jak można w ogóle o tym myśleć. A jakby Diaz to wziął to bym moje t-shirty 'dont be scared homie' wypierdolił do pieca.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.