Już w maju na UFC w Liverpoolu zmierzą się ze sobą nowy talent w kategorii półśredniej, Darren Till oraz były pretendent do tytułu, Stephen Thompson. Zapytany o ten pojedynek aktualny mistrz dywizji Tyron Woodley stwierdził podczas Q&A na swoim porfilu na Instagramie, iż Wonderboy wykona za niego łatwe zadanie jakim jest pokonanie młodego Anglika.

Wonderboy, weteran kategorii półśredniej, Wykona za mnie wszystkie łatwe zadania – pokona młodych zawodników. Goście, którzy myślą, że chcą walczyć o pas muszą przejść najpierw przez Thompsona, a nikomu jeszcze się to nie udało, poza mną. Myślę, że Wonderboy wygra z Tillem. Wiem, że gadałem o nim sporo negatywnych rzeczy, ale to były raczej żarty. Thompson jest ciężkim rywalem. Poświęciłem sporo czasu, pieniędzy oraz sparowałem z wieloma zawodnikami, aby go rozgryźć.

Uważam, że Till nie ma tego czegoś, aby pokonać Stephena. Będę prawdziwym i szczerym gościem: Wonderboy to wygra.

Woodley nie walczył od UFC 214 z powodu kontuzji barku. Teraz The Chosen One zapowiada powrót w lipcu tego roku, jednakże UFC prawdopodobnie zdecyduje się na ukoronowanie tymczasowego mistrza w walce Rafaela dos Anjosa z Colbym Covingtonem.

3 KOMENTARZE

  1. Jezeli potrzebny by  pas tymczasowy to powinien walczyc Wonderboy  vs RDA. A Till vs Colba na liverpool.

  2. Najlepiej niech nie będzie żadnej gali do lipca a potem niech wszystkich wjebia w ten zasrany fight week

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.