Za nami druga gala sezonu. Pierwsze trzy miejsce zajęli w niej mateos1991 (136 pkt), chudykuba (135 pkt) i Hellbilly (132 pkt).

W klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu od pierwszej kolejki utrzymuje się Drejam, a na drugie wskoczył Mateos1991. Mateos awansował aż o 43 pozycje! Stawkę zamyka Slayer.

 • Poniżej garść statystyk:
  Prawie po równo rozłożyły się głosy między Dennisem Bermudezem a Chanem Sungiem Jungiem. Na tego pierwszego głosowało 53.2% userów, a na drugiego 46.8%
 • Gigantycznie przerżnęli za to użytkownicy stawiający na Alexę Grasso, które nie podołała Felice Herrig. Aż 93.2% ludzi stawiało na młodą Meksykankę.
 • Również James Vick zaskoczył fanów wygrywając z Ablem Trujillo. Tylko 32.9% użytkowników stawiało na Jamesa.
 • Kolejnym wielkim przegranym był Ovince Saint Preux z aż 88.4% zaufaniem. Debiutujący Volkan Oezdemir niejednogłośnie na punkty wygrał z Ovincem i tylko 11.6% osób na niego zagłosowało. Co ciekawe nikt jednak nie odgadł, że wygra niejednogłośnie na punkty.
 • KOLEJNYM zawodnikiem, który pogrzebał większość typujących na tej gali, był Anthony Hamilton. Aż 85.8% oddało na niego swój typ wierząc, że ugra ten bój. Jedna osoba postawiła nawet na remis…
 • Za to żadnych problemów Cohonesowicze nie mieli z Jessicą Andrade, która zgodnie z przewidywaniami, gładko wygrała z Angelą Hill. 92.6% osób postawiło na faworytkę i zdobyło punkty.

Więcej szczegółowych statystyk pod adresem: http://typermma.pl/round-summary/season-12/round-2

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

 1. Wow! 24 byłem ze 113 punktami, nigdy tak dobrze nie było! Jestem dumny!Obecna liga:    3Obecne miejsce:    41 (▲82)Ranking ogólny:    84 (▲146)

 2. Beka, że wypunktowałem tę galę jako 4 . Tak samo się powykładałem na OSP, Hamiltonie i Grasso …

 3. Jak są teraz punktowane wyniki w typerze? Bo widze, ze troche sie kryteria pozmienialy. Jesli poprawnie wytypowalem np. 1 runda KO/TKO to ile jest pkt? Jesli postawilem decyzja jednoglosna a byla niejednoglosna to ile pkt?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.