Za nami kolejna fenomenalna gala UFC, która jednak nam, kibicom z Polski, kojarzyć się będzie z gorzką porażką Joanny Jędrzejczyk. W tej kolejce najlepszy był: markimark (162 pkt), drugi wbninja (159 pkt), a podium zamknął nie kto inny jak Karol Bedorf (155)! Świetny zawodnik, a i typować potrafi!

W klasyfikacji generalnej, tabela wygląda następująco:

  • Potężna większość fanów MMA stawiała na Joannę Jędrzejczyk. Tylko 5 (!!!) osób stawiało na Rose Namajunas, ale żadna z nich nie przewidziała nokautu! Wszyscy obstawiali poddanie, a jedna osoba niejednogłośną decyzję. Te 5 osób zgarnęło potrójne punkty! Gratulujemy nosa!
  • Nie siadło fanom również obstawianie Cody’ego Garbrandta, który przegrał z TJ-em Dillashawem. Na Cody’ego stawiało 75% osób.
  • Mniej więcej po równo rozłożyły się głosy między Georgesem St-Pierrem a Michałem Bispingiem. 51.2% do 48.8%.

Po więcej szczegółowych statystyk, zapraszamy: http://typermma.pl/round-summary/season-14/round-3

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. kurza twarz zapomniałem postawić, ale w sumie to niewiele bym tych punktów nabił 😀

  2. Rozum mówił, że Gimbus Pinokio, ale przez chwilę byłem patriotą. A czułem w kościach, że Gimbus wygra i żałuję po trochu, że nie postawiłem symbolicznej stówy 🙁

  3. No cóż, Hendricks kiedyś był jednym z moich ulubionych zawodników, szkoda że teraz musi mi dawać podwójne punkty w taki sposób 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.