zfzfxz

UFC 203 najlepiej wytypowało dwóch użytkowników: Mischka oraz Manu. Obaj zdobyli po 94 punkty. Drugie miejsce przypadło: Slayerowi, Blamowi oraz Boohmacherowi (93 pkt). Trzecie zajął Uciac (89 pkt). Gratulujemy!

dzxdzxdzx

xzf

fe3

fe

Statystyki

  • W walce wieczoru większość naszych userów stawiało na Alistaira Overeema (57%). Koń nie zdołał jednak pokonać Stipe Miocica mimo, że piewszy go znokdaunował. Chorwat odwdzięczył się własnym nokautem, dzięki czemu skutecznie obronił pas mistrzowski wagi ciężkiej.
  • Co ciekawe we freak fighcie, sporo osób stawiało na CM Punka zamiast na pełnoprawnego zawodnika MMA, jakim jest Mickey Gall. Punka obstawiło aż 41.9% użytkowników. Najwięcej głosów poszło na to, że wygra przez decyzję (62).
  • Bez problemów poradziliście sobie za to z walką Travis Browne vs. Fabricio Werdum. Na Brazylijczyka poszło 89.4% typów i ponownie, większość z tej puli słusznie odgadła, że Werdum wygra przez decyzję (31.7%).
  • Wieczny pretendent Urijah Faber nie poradził sobie z perspektywicznym Jimmiem Riverą. Tylko 30.6% osób typowało tego drugiego.
  • Tak samo nasi userzy nie wierzyli w Jessicę Andrade w starciu z Joanne Calderwood. Na delikatną Calderwood głosowało 64.9% użytkowników. Dwóch dało remis, ale nie tym razem Panowie 🙂

Po więcej szczegółowych statystyk, zapraszamy na: http://typermma.pl/round-summary/season-11/round-6

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Nie jest źle.Dostępne są już wyniki 6 kolejki (UFC 203)!Twój wynik w tym typowaniu to: 14 miejsce (74 pkt) ogólnie i 7 miejsce w lidze. Kliknij w przycisk poniżej, aby zobaczyć podsumowanie.Rywalizujesz w 1 lidze Obecne miejsce: 10 (▲2)Ranking ogólny: 22 (▲3)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.