zxddzx

UFC 202 już za nami. Krwawa bitwa McGregora z Diazem zatoczyła koło i tym razem zwycięzcą okazał się ten pierwszy.

Pierwsze miejsce tej kolejce zajął Igcamil, który zdobył 126 punktów (na 152). Na środkowym miejscu na podium uplasował się CIGANO. Trzecie przypadło dwóm użytkownikom: Koshicie oraz Sowie (obaj zdobyli po 120 pkt).

W rankingu ogólnym pierwsze miejsce bez zmian okupuje: Czulenson, ale awans zaliczył nasz Baju, który wskoczył z impetem na drugą pozycję! Punkcik za nim jest Kanis.

zd

  • Na Conora McGregora – co jest zaskoczeniem – typowało tylko 43.6% użytkowników. Większość głosów poszło na Nate’a Diaza, który tym razem nie sprostał zadaniu.
  • Bez zaskoczenia w starciu Anthony’ego Johnsona z Gloverem Teixeirą. Aż 135 osób (40.1%) poprawnie wytypowało, że „Rumble” znokautuje Brazylijczyka już w pierwszej rundzie. Całościowo wynik rozłożył się 81.3% do 18.7% dla Johnsona.
  • Więcej punktów zgarnął jednak Donald „Cowboy” Cerrone i na niego głos oddało aż 90.5% userów. W Ricka Story’ego wierzyło jednie 9.5% typujących.
  • Niepokonany Mike Perry w świetnym stylu rozprawił się z Hyunem Gyuem Limem. W Typerze MMARocks głos na niego oddało jednie 28.5% użytkowników.
  • Zarówno Tim Means jak i Cody Garbrandt uzyskali imponujący wynik powyżej 90%. A wielkimi przegranymi okazali się Neil Magny (83.7%) oraz Randa Markos (81.9%).
    Po więcej statystyk zapraszamy na: http://typermma.pl/round-summary/season-11/round-4
Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.