awre2

Wyniki 4. kolejki Typera MMARocks! Pierwsze miejsce w typowaniu gali UFC 188: Velasquez vs. Werdum, zajął keliasz, który zdobył 97 punktów! Co ciekawe, jest to użytkownik, który dołączył do nas wczoraj! Drugie miejsce przypadło MMAteuszowi, który zdobył punkt mniej od lidera. Trzecie miejsca zajęli franek oraz rudeboy (obaj po 94 punkty)!

W rankingu ogólnym bez zmian króluje dawid515, na drugie miejsce awansował Gaara, a dwa miejsca do góry (na trzecie) wskoczył B00YAK.

Poniżej garść statystyk z 4. kolejki:

  • Na Fabricio Werduma postawiło jedynie 12.7 % użytkowników, czyli 39 osób. Najwięcej osób typowało na poddanie w drugiej rundzie.  Na Caina Velasqueza głos oddała olbrzymia większość, bo aż 87.3 % uprawnionych do głosowania.
  • Również mniejszość głosów poszła na Eddiego Alvareza. Typowało go 37.7 % użytkowników – najwięcej (26.6 % przez decyzję)
  • Niespodzianki za to nie było w walce Kelvina Gasteluma z Natem Marquardtem. Na tego pierwszego poszło aż 84.4 % głosów.
  • 7.5 % – tylko tyle dostał Yair Rodriguez. Przegrany tego pojedynku, Charles Rosa zgarnął 92.5 %.
  • 65.9 % osób – z 89.3 %, które stawiało na zwycięstwo Tecii Torres – słusznie wytypowało, że zawodniczka ta wygra decyzją. Angela Hill nie przekonała do siebie fanów i uzbierała jedynie 10.7 % zaufania fanów.
  • Sporo użytkowników wytypowała sporego faworyta Henry’ego Cejudo, złoty medalista w zapasach zgarnął 90.9 % głosów w konfrontacji z Chico Camusem.
  • Nieco bardziej równomiernie rozłożyły się liczby w starciu Efrain Escudero Drew Dober. Na tego pierwszego typowało 52.9 %  osób, a na drugiego 47.1%.

Po resztę rozbudowanych i szczegółowych statystyk, zapraszamy na: http://typermma.pl/round-summary/season-8/round-4.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Awansowałem 30 pozycji po tym typowaniu:D W sumie i tak się już nie liczę w walce o zwycięstwo, ale miło nie powiem :)Im bliżej było do gali tym bardziej skłaniałem się do Werduma. I było tak jak myślałem. Fabricio wyraźnie lepszy w stójce, Zardzewiały Cain nie za bardzo chętny do sprowadzania i bicia z góry bo wszyscy wiemy, że brazylijczyk w parterze się nie pieści. Jedyne zaskoczenie to kondycja Velasqueza bo razem z nieustającą presją to powinna być jego największa broń w tej walce.

  2. Osz ty Werdum. Miała być druga! Ale przebieg walki dobrze przewidziałem 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.