zre

FEN 12 za nami. Fatalnie dla większości się ułożyło to typowanie i tylko jedna osoba zdołała poprawnie wytypować wszystkie pojedynki. Tym użytkownikiem był Grzeslavv. Drugie miejsce zajął Pyrrus89, a trzecie LUXER_PL wraz z Tfu. Tuż za podium stary dobry VoRaNeK.

Poniżej statystyki:

  • Na Michała Michalskiego głos oddało 82.4% użytkowników. Davy Gallon zebrał tylko 17.6%. Nikt nie wytypował dobrze rundy skończenia.
  • Również fatalnie w Typerze wypadł zwycięzca pojedynku Marcin Zontek vs. Przemysław Mysiala. Przemysław zgarnął tylko 24%. Tutaj również nie nie odgadł, że poddnie nastąpi w piątej rundzie.
  • Igor Fernandes zgarnął jeszcze mniej głosów niż poprzednicy, bo tylko 11.2%! W Pawła Pawlaka wierzyło 88.8% ludzi.
  • Pierwszym faworytem, który zwyciężył na ringu oraz w Typerze, okazał się Adam Golonkiewicz. 89.7% ludzi słusznie wytypowało jego zwycięstwo.
  • Jednak już w kolejnym boju wygrał underdog w osobie Michała Oleksiejczuka. 38.2% z 233 typujących, zaznaczyło Michała jako zwycięzcę. Jedna osoba dała remis w tym starciu.

Dokładniejsze oraz reszta statystyk na: http://typermma.pl/round-summary/season-10/round-8

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Literówka w nazwie użytkownika D na końcu, nie R.Czyli w tym szaleństwie była metoda :DJak FEN to typować na wariata 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.