Ostatnia kolejka Typera za nami! Gala UFC 206 przyniosła trochę niespodzianek w tym dwa remisy. Jak to wydarzenie typowali użytkownicy MMARocks? W tej kolejce najwięcej punktów zdobył użytkownik Wolf (137 pkt), drugi był Ariske (131 pkt), a trzecie miejsce zajął Arni2014 (127 pkt).

Jednak gala ta też kończyła 13, pechowy sezon. Zwycięzcami tej edycji Typera MMARocks zostali:

Statystyki z gali UFC 216

  • Na Kevina Lee głos oddało zaledwie 10.4% użytkowników. Większość słusznie obstawiała Tony’ego Fergusona. Najwięcej osób obstawiało jednogłośną decyzję na korzyść Tony’ego, ale na drugim miejscu znalazło się poddanie w 3 rundzie! Aż 33 osoby odgadło, metodę i rundę w której nastąpiło skończenie.
  • Jeszcze gorzej wypadł pretendent w walce z Demetriousem Johnsonem. W Raya Borga uwierzyła garstka, bo zaledwie 8 osób. 213 bez wahania wskazało „Potężną Mysz” jako zwycięzcę.
  • Jednak w walce Kalindry Farii z Marą Remero Borella dość spora część postawiła na złego konia. Na byłą przeciwniczkę Karoliny Kowalkiewicz głos oddało 81.9% ludzi biorących udział w Typerze. Nikt jednak nie zgadł, że Mara mogłaby poddać Kalindrę w pierwszej rundzie.
  • Nikt również nie zgadł remisu między Beneilem Dariushem a Evanem Dunhamem. Najwięcej osób typowało jednogłośną decyzję dla tego pierwszego (55.7%)

    Po pełne wyniki zapraszamy na: http://typermma.pl/round-summary/season-13/round-3

Osoby, które zajęły podium w rankingu ogólnym, proszę o podesłania maila na tomasz.chmura(at)mmarocks.pl i podanie swojego adresu na który zostaną wysłane upominki!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.