zzzxzx

Typer MMARocks znowu w akcji! Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie w najbardziej zaawansowanej aplikacji do Typowania jaka istnieje w tej części Internetu!

Na czym polega Typer MMARocks? Typer jest aplikacją służącą do typowania walk MMA. Konto do logowania się na Typerze jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Startujemy dziś i typujemy dwie gale: KSW 34 oraz UFC 196. Kiedy kończymy? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno czeka nas parę miesięcy typowania naszych ulubionych wydarzeń ze świata MMA. Zapraszamy do rywalizacji na http://typermma.pl.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

137 KOMENTARZE

 1. Szady

  :yahoo:

  0,21 sek. reakcji. Niiicceeee.

  Zapraszam do dzielenia się grafikami z Waszymi typowaniami!

 2. Rywalizujesz w 2 lidze

  Spoiler

  Wiedziałem, że spadki z ligi są uzależnione od tego które miejsce w swojej lidze zajmie Arlovski 🙁 Dzięki ci panie Chmura.

  Spoiler
 3. JEST AWANS EKSTRAKLASA 😉 całkiem nieźle jak na pierwszy pełny sezon 😉  w nocy dam swoje typy, stawiajcie domy 😀

 4. No wziąłbym udział. Ale po wynikach z ostatniego typera, 4 kolejki przed końcem, Szady poprosił mnie bym odpuścił i dał wygrać innym, teraz zrezygnuje. Dam Wam szanse, bawcie się dobrze 🙂

 5. Zaraz zaraz, a jakieś oficjalne info w jakiej lidze ile osób spada/awansuje itd? Ciągle czekam na coś takiego, nie wymigacie się nagłym awansowaniem mnie o 2 ligi!

 6. Nilg

  Zaraz zaraz, a jakieś oficjalne info w jakiej lidze ile osób spada/awansuje itd? Ciągle czekam na coś takiego, nie wymigacie się nagłym awansowaniem mnie o 2 ligi!

  Usunelismy ostatnią ligę. Ja również awansowałem dzięki temu z 4 do 2 🙂

 7. defthomas

  Nikt na Diaza 😀

  Już trzech nas jest:

  [​IMG]

  Wprawdzie miałem typować Conora, żeby mieć win/win (typer albo radość), ale olałem. All or Nothing, #wojnaNejt

 8. Cloud

  Zapomniałem moich typów wkleić:

  [​IMG]

  Niezłe typy na KSW, ale szkoda gdyby tylu Polaków przegrało 😉

 9. Cloud

  Zapomniałem moich typów wkleić:

  [​IMG]

  Niezłe typy na KSW, ale szkoda gdyby tylu Polaków przegrało 😉

 10. pralka

  hehe, KSW na maxa

  Yep. Trzeba mieć dwie zasady w życiu: Po pierwsze żadnych preorderów, po drugie nigdy nie stawiać przeciw Polakom na KSW.

 11. pralka

  hehe, KSW na maxa

  Yep. Trzeba mieć dwie zasady w życiu: Po pierwsze żadnych preorderów, po drugie nigdy nie stawiać przeciw Polakom na KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.