Jan Błachowicz pokazał dziś legendarną polską siłę.

ZOBACZ: (WIDEO) Wielkie zwycięstwo Jana Błachowicza! Polak znokautował Coreya Andersona

Jak jednak fani dyscypliny typowali to starcie zanim poznaliśmy jej wynik? Według statystyk, aż 65.8% fanów wierzyło w zwycięstwo Błachowicza. Najwięcej właśnie przez TKO/KO, czyli przez metodę, przez którą Jan wygrał. Fani obstawiali jednak, że walka zakończy się w drugiej rundzie (21.3% głosów) lub w trzeciej (20.3% głosów). Na Coreya najwięcej głosów poszło na zwycięstwo przez jednogłośną decyzję (25.5%).

Tym samym gratulujemy wygranym pierwszej kolejki, 21. sezonu Typera MMA.

W tym sezonie Typera, dzięki uprzejmości firmy , co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy po jednokrotnym obrocie z 4 zdarzeniami (kurs każdego zdarzenia minimum 1.2) można wypłacić. Na obrót jest 30 dni.

Zwycięzców prosimy o kontakt pod adres: [email protected] – w tytule proszę wpisać „Typer MMA”, a w treści wiadomości maila na jaki macie konto u TOTALbet oraz ksywkę w Typerze, byśmy mogli zidentyfikować o jaką nagrodę chodzi.

Po pełne statystyki trzeba przejść do aplikacji:

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.