Jan Błachowicz znokautował Coreya Andersona

Jan Błachowicz lepszy od Coreya Andersona! Polak udanie zrewanżował się swojemu rywalowi, zwyciężając przez brutalny nokaut w pierwszej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho!

Błachowicz rozpoczął od lewego prostego i niskiego kopnięcia. Amerykanin ruszył do przodu z dwoma ciosami, ale nie udało mu się dosięgnąć głowy Polaka. Corey chciał przejść do klinczu, jednak Janek utrzymał walkę na środku oktagonu. Anderson był blisko zamknięcia Błachowicza pod siatką, ale ten zaatakował kombinacją i uwolnił się z niebezpiecznej pozycji. „Cieszyński Książę” regularnie punktował lewym prostym i podbródkowym. W końcu Polak wystrzelił potężnym prawym sierpowym, którym posłał znokautowanego rywala na deski!

Obaj zawodnicy pierwszy raz zmierzyli się w 2015 roku, wówczas przez decyzję wygrał Corey Anderson. Jan Błachowicz dzisiejszym triumfem przedłużył swoją świetną serię do trzech zwycięstw w rzędu i zdecydowanie przybliżył się do walki mistrzowskiej z Jonem Jonesem.

Jan za swój wyczyn został nagrodzony dodatkowym bonusem za występ wieczoru: 50 tysięcy dolarów za występ wieczoru dla Jana Błachowicza! Bonusy po gali UFC on ESPN+ 25

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.