Typer po drugiej kolejce Typera MMARocks podliczony! W tej kolejce najlepszy okazał się Logan 1989, na drugim miejscu Ditu wraz z Ragabashem85, a na czwartym znalazł się Krystian Kaniewski.

Zwycięzców prosimy o kontakt pod adres: [email protected] – w tytule proszę wpisać „Typer MMA”, a w treści wiadomości maila na jaki macie konto u TOTALbet oraz ksywkę w Typerze, byśmy mogli zidentyfikować o jaką nagrodę chodzi.

Statystyki po UFC 239:

  • Na Jona Jonesa typowało aż 95.6% ludzi. Tylko 4.4% wierzyło w Thiago Santosa! Najwięcej osób zgadywało, że Jones upora się z Santosem w trzeciej rundzie przez TKO.
  • Tak samo mało ludzi obstawiało wygraną Holly Holm z Amandą Nunes. Na tę pierwszą głos oddało 11.1% typujących, a na mistrzynią aż 88.9%.
  • Co ciekawe pierwszą pomyłką grających był Ben Askren, który uzyskał aż 63.1% głosów w porównaniu do 36.9% Jorge Masvidala.
  • Na Jana Błachowicza typowało 45.6% fanów. 54.4% głosów poszło na Luka Rockholda, który jak wiemy, został znokautowany przez Polaka.

Więcej szczegółowych statystyk pod adresem: https://typermma.pl/round-summary/season-19/round-2

W klasyfikacji generalnej na pierwsze miejsce wskoczył nasz redaktor PabloLaRoha. Awans aż o 49 miejsc zaliczył też Loker, który jest obecnie drugi. A trzecie miejsce ex aequo przypadło Mateuszowi Wojtkiewiczowi oraz Yonigga.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.