„Wszyscy patrzą na mnie przez pryzmat mojej ostatniej walki” – Tymoteusz Świątek

54 KOMENTARZE

 1. Chyba Tymek źle słowa dobrał.

  Widać że został ślad w psychice i zachowaniu po tej pieciorundówce.

 2. Masu

  Tymek robi miny jakby głosy słyszał.

  Wykręca go jak po dropsie 🙂

  Lubię Tymka, więc niech wraca się napierdalać 🙂

 3. Niepotrzebnie czepiacie się chłopaka. Dał dobry wywiad, chyba trochę dojrzał, mi brakuje jego walk.

 4. Tymek sprawia wrażenie człowieka, który skończy kiedyś w zakładzie psychiatrycznym.

  Tak czy siak powodzenia w dalszej karierze. Trzymam kciuki za dobry, sportowy powrót.

 5. Nawet nie przez pryzmat ostatniej walki a wszystkich walk, tam sportowo była totalna mizeria, powinien na grupę początkującą boksu iść.
  Najłatwiej tłumaczyć się problemami rodzinnymi, ale np co z nimi wspólnego ma to, że sam pisał na swoim facebooku że pierdoli sponsorów, musi sam zarobić na swoje przygotowania na budowie i w ogóle kocha to robić?
  Co z porzuceniem treningów w Ankosie? Z tego co się zorientowałem to nie trenuje już z Knappem mimo, że dalej w niego zapatrzony, może jednak ktoś jakąś technikę u niego wyrobi.

  Wcale nie tęskniłem za tym gościem i nie interesuje mnie to czy on wróci czy nie.

 6. Przecież on tak zawsze, ludzie… Co wy nagle do tej pięciorundówki porównujecie.

 7. Zawodnik, ktory umie wokol siebie budowac dramaturgie, dlatego ciezko go nie śledzic. Jego specificzne zachowanie wynika bardziej z przezywania silnych emocji, gdy mowi o swoich dramatycznych zaszlosciach, tak wiec nie dopatrywalbym sie tam jakichs urazow z ostatnich walk.. Nie zrozumialem tylko o co chodzi z ta wagą. Tymek chce przejsc do wyzszej kategorii?

 8. Nie widzę żadnej różnicy od ostatniej walki.
  Ciężko nie kibicować Tymkowi, chłopak nie ma lekkiego życia, ale daje z siebie wszystko.

 9. Obejrzyjcie sobie film WSTRZĄS. Leci teraz w kinach. Pisałem o swoich odczuciach w temacie o filmach.Tymkowi też by to się przydało.CTE u niego to niemalże gwarantowane jak nie teraz to za parę lat.

 10. Coś czuję że to może być taki polski JDS, on po wpierdolu od Caina też nie jest już takim zawodnikiem jak był wcześniej.

 11. Tej ale od Tymka to wy się odpierdolta. Jeden z nielicznych polskich zawodników, który się czymś wyróżnia i nie jest szaroburonijaki jak reszta. Ja zawsze wywiady z nim z miłą chęcią oglądam i nie widzę w jego zachowaniu różnicy od czasu wpierdolu od Marinho. Pozytywny świr jak zawsze

 12. Tej ale od Tymka to wy się odpierdolta. Jeden z nielicznych polskich zawodników, który się czymś wyróżnia i nie jest szaroburonijaki jak reszta. Ja zawsze wywiady z nim z miłą chęcią oglądam i nie widzę w jego zachowaniu różnicy od czasu wpierdolu od Marinho. Pozytywny świr jak zawsze

 13. Masakra. Z tego co pamiętam chodziło o pobicie (naruszenie nietykalności cielesnej) ojca, było też coś z tą jego dziewczyną. Dziwnie się zachowuje .

 14. Masakra. Z tego co pamiętam chodziło o pobicie (naruszenie nietykalności cielesnej) ojca, było też coś z tą jego dziewczyną. Dziwnie się zachowuje .

 15. Świątek vs Marinho – filmik instruktażowy jak stracić zdrowie. Upór i serducho do walki wielkie, ale to nie o to chodzi. Tymoteusz może i jest "nieśmiertelny", ale prawdopodobieństwo demencji po takich walkach jakie daje, wzrasta skokowo. Takie walki nie dają mi emocji.

 16. Świątek vs Marinho – filmik instruktażowy jak stracić zdrowie. Upór i serducho do walki wielkie, ale to nie o to chodzi. Tymoteusz może i jest "nieśmiertelny", ale prawdopodobieństwo demencji po takich walkach jakie daje, wzrasta skokowo. Takie walki nie dają mi emocji.

 17. "mityczny wpierdol" xD mój współlokator zna Tymka i mówił mi że chłopak ma dobrze nasrane w głowie, ale pozytywny tym i nieśmiertelny fighter

 18. mat01

  Zalatw moze jakies praktyki czy cos, masz kontakty.

  Hehe, no mam, ale ja nie wiem, czy Tymek się jeszcze do roboty nadaje.

 19. mat01

  Zalatw moze jakies praktyki czy cos, masz kontakty.

  Hehe, no mam, ale ja nie wiem, czy Tymek się jeszcze do roboty nadaje.

 20. mityczny wpierdol. 😀

  Tymek brzmi bardzo jak Mariusz, taka mini wersja, ale kibicuję mu – niech się spełnia.

 21. Orest

  Hehe, no mam, ale ja nie wiem, czy Tymek się jeszcze do roboty nadaje.

  Pokazałeś właśnie swoje hejterskie oblicze…

 22. Orest

  Hehe, no mam, ale ja nie wiem, czy Tymek się jeszcze do roboty nadaje.

  Pokazałeś właśnie swoje hejterskie oblicze…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.