Informacja prasowa: 

Tymoteusz Łopaczyk (4-0, 3 SUB) jest kolejnym bohaterem gali Fight Exclusive Night 23, która 12 stycznia odbędzie się w Lubinie. Bielawianin po raz trzeci wystąpi w klatce FEN.

Łopaczyk to stosunkowa nowa postać na polskim rynku mieszanych sztuk walki, jednak już dziś może pochwalić się wieloma sukcesami na swoim koncie – jest mistrz Polski w MMA. Pierwszy tytuł wywalczył w grudniu 2016 roku podczas ALMMA 125, drugi w marcu 2017 podczas FORUM MMA w Warszawie na PGE Stadionie Narodowym. Zdaniem wielu ekspertów 22-letni Łopaczyk, który znakomicie czuje się w walce w parterze, to jeden z najlepiej zapowiadających się polskich zawodników młodego pokolenia. Jego trener i wielki autorytet, Sławomir Grabowski, uważa, że przed Tymoteuszem stoi świetlana przyszłość, a determinacja oraz upór w dążeniu do celu z pewnością pomogą mu w spełnieniu wszystkich marzeń. Jak sam podkreśla, MMA jest całym jego życiem, a praca pod okiem Grabowskiego może wynieść go na sam szczyt.

Podczas swojego debiutu w FEN Łopaczyk pokonał po znakomitym boju Adriana Błeszyńskiego. Ich pojedynek był ozdobą edycji „Bitwy o Wrocław”. Również w stolicy Dolnego Śląska, w maju 2018 roku, Łopaczyk w 3. rundzie poddał Jacka Jędraszczyka, a pojedynek ten został nagrodzony bonusem za najlepsze starcie wieczoru. Bielawianin do lubińskiej klatki wyjdzie jako niepokonany zawodnik.

Uwielbiam Tymka – to nasza perełka. Ma 22 lata, a już potrafi wygrywać z bardziej doświadczonymi od siebie zawodnikami. Zawsze generuje olbrzymie emocje i liczę, że po raz kolejny jego występ będzie ozdobą naszej gali. Tymek, liczę na ciebie – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Poza Tymoteuszem Łopaczykiem, na FEN 23 pojawi się także Marcin Zontek oraz Marcin Sianos.

1 KOMENTARZ

  1. FEN moze zestawicie go z Adamem Nedzwiedziem, wtedy napewno bedzie niezła kulanka. Przekonamy się którego Jujitsu stoi wyżej  🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.