4sg7mvik

Najnowsza 24. edycja The Ultimate Fightera miała wystartować produkcyjnie w lipcu i co ciekawe, miała obejmować 16 zawodników wagi muszej, a zwycięzca programu miał zostać pierwszym pretendentem do tytułu. Na takie coś nie zgadzał się jednak dominator dywizji Demetrious Johnson, a ostatecznie – po jego protestach – przesłuchania do reality show zostały odwołane. Po jakimś czasie wznowiono jednak ten pomysł i dziś znamy już pełną listę uczestników, którzy zmierzą się ze sobą w turnieju dającym szansę konfrontacji z mistrzem kategorii muszej. Są to:

Charlie Alaniz (8-1 MMA, 0-0 UFC), 30, Hex Fight Series
Jamie Alvarez (6-1 MMA, 0-0 UFC), 28, Absolute Fighting Championship
Adam Antolin: (11-3 MMA, 0-0 UFC), 34, Tachi Palace Fights
Rolando Candido: (6-0 MMA, 0-0 UFC), 27, Shooto South America
Tim Elliott: (16-6 MMA, 2-4 UFC), 29, Titan FC
Kaiwhare Kara-France: (12-5 MMA, 0-0 UFC), 23, Bragging Rights
Terrence Mitchell: (11-2 MMA, 0-0 UFC), 26, Alaska FC
Brandon Moreno: (11-3 MMA, 0-0 UFC), 22, World Fighting Federation
Hiromasa Ogikubo: (15-3 MMA, 0-0 UFC), 29, Shooto Japan
Damacio Page: (19-10 MMA, 0-3 UFC), 33, Legacy FC
Alexandre Pantoja: (16-2 MMA, 0-0 UFC), 26, RFA
Matt Rizzo: (9-2 MMA, 0-0 UFC), 30, Ring of Combat
Matt Schnell: (9-2 MMA, 0-0 UFC), 26, Legacy FC (interim)
Eric Shelton: (10-2 MMA, 0-0 UFC), 25, Caged Aggression
Yoni Sherbatov: (5-0-1 MMA, 0-0 UFC), 27, XFFC
Nkazimulo Zulu: (7-2 MMS, 0-0 UFC), 27, EFC

Wśród uczestników jest dwóch byłych zawodników UFC: Tim Elliott oraz Damacio Page. Trenerami w 24 sezonie będą czołowi zawodnicy wagi muszej Joseph Benavidez i Henry Cejudo, którzy zmierzą się ze sobą na finałowej gali TUF-a w grudniu tego roku w Las Vegas.

24 KOMENTARZE

 1. Kto oglądał reality TV na MTV co był o zawodnikach MMA? Zawsze kibicowałem MATT SCHNELL, DANGER!!! :mamed: Pamiętam jak Tito się nim chciał zaopiekować!

 2. Kto oglądał reality TV na MTV co był o zawodnikach MMA? Zawsze kibicowałem MATT SCHNELL, DANGER!!! :mamed: Pamiętam jak Tito się nim chciał zaopiekować!

  O kurwa to to było na serio? Ja to myślałem, że to coś na zasadzie zmyślonego wszystkiego, takie tam pamiętniki z wakacji czy inna miłość na bogato, a tutaj proszę 😀

 3. Żenada. Zwycięzca tej edycji ma potem walczyć z jakimś gamingowym yutuberem. Cyrk obwoźny z tego juefsi robią…

 4. Coraz mniej mnie ten tuf interesuje, coraz slabsi zawodnicy z niego wychodza ostatnie 2 sezony to byly chyba najslabsze w historii. 3 sezony temu tufa wygral Usman przyzwoity zawodnik ale to tez nie material na mistrza zobaczcie kiedys zwyciescow Diaz, Serra, Bisping itd a teraz poziom jest tak niski ze Artem sie do finalu zalapal…

 5. Pamiętam jak Tito się nim chciał zaopiekować!

  W sumie muszy, to trzeba faktycznie pilnować, żeby sobie krzywdy nie zrobił, podać wodę ze stołu, albo książkę z półki :mamed:

 6. Patrz moja sygnaturka :boystop:

  Wchodziłeś w film, zanim edytowałem link? Mi chodziło o scenę z Sebkiem w kiblu, a na początek pełny link chyba wrzuciłem ;D

  W sumie wolę "Wściekłe pięści" – fabuła spójniejsza, mniej złych przeciwników, ale konkretni. I Córcia była 😉

 7. Serio, kategoria musza? Oni są niepoważni? Nikt tego nie obejrzy, nikogo to nie obchodzi, ta dywizja powinna zostać zlikwidowana. Mysz jak chce, niech idzie kategorię wyżej, reszta – do pchania karuzeli i machania pielgrzymom.

 8. Coraz mniej mnie ten tuf interesuje, coraz slabsi zawodnicy z niego wychodza ostatnie 2 sezony to byly chyba najslabsze w historii. 3 sezony temu tufa wygral Usman przyzwoity zawodnik ale to tez nie material na mistrza zobaczcie kiedys zwyciescow Diaz, Serra, Bisping itd a teraz poziom jest tak niski ze Artem sie do finalu zalapal…

  Jeszcze z dobrych to Gastelum i Hall.

 9. Obiecałem sobie że zobaczę wszystkie odcinki TUFa z Aśką, zobaczyłem dwa. Więc teraz nie zobaczę nawet jednego.

 10. Jeszcze z dobrych to Gastelum i Hall.

  No tak i jeszcze Chiesa, Sanchez Bonnar itd ale poziom coraz mniejszy ten i ostatni sezon byl tragiczny moze jedynie Saul by cos ugral a ta walka polciezkich w finale to easy money nawet dla Janka.

 11. Obiecałem sobie że zobaczę wszystkie odcinki TUFa z Aśką, zobaczyłem dwa. Więc teraz nie zobaczę nawet jednego.

  Miałem to samo, z tym że udało mi się obejrzeć tylko pierwszy :beer:

 12. Miałem to samo, z tym że udało mi się obejrzeć tylko pierwszy :beer:

  No, ja to albo wcale albo ze 2 maks.

  Tufa z Wrzoskiem obejrzałem większość, na yt te urywki z starych sezonów to widać że obecny tuf to nie to co tera.Szkoda, że nie interesowałem się mma wtedy.

 13. To jest jakieś niepoważne…koleś z jakiegoś reality show od razu będzie pretendentem? Jak to świadczy o powadze i poziomie dywizji?

  Dodatkowo Cejudo i Benavidez będą trenować kolesi, którzy nie tylko będą wszyscy ich przeciwnikami w UFC (jeśli się dostaną) ale na dodatek najlepszy z nich wychyli nosa przed nich w pretendenctwie…jak oni się z takim czymś mają czuć? Oni nie będą zainteresowani czegokolwiek ich nauczyć i rozwinąć jako fighterów bo to hodowanie konkurencji.

  UFC samo się przyznaje, że ta dywizja jest dla beki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.