Demetrious_

Wyniki sobotniej gali z udziałem mistrza kategorii muszej, Demetriousa Johnsona z pewnością zadowoliły stację FOX Sports 1. Wydarzenie zgromadziło przed telewizory średnio ponad 1mln widzów, co jest najlepszym wynikiem stacji w ciągu dwóch miesięcy.

Gala z udziałem Demetriousa Johnsona, Tima Elliota, Josepha Benavideza czy Henry Cejudo osiągnęła 6 miejsce wśród 16 wydarzeń, które były pokazywane na tej stacji w tym roku. To najlepszy wynik od gali z udziałem Cris Cyborg. Dla porównania, w zeszłym roku podobne wydarzenie, na którym mogliśmy oglądać Frankiego Edgara, Chada Mendesa, Tony’ego Fergusona czy Edsona Barbozę przyciągnęło średnio 883 tysięcy widzów.

Co ciekawe, najwyższy wynik, bo 1,107,000 widzów gala osiągnęła na walce właśnie mistrza kategorii muszej.
Warto zaznaczyć, że FS1 pobiło tym samym ESPN – w trakcie TUF 24 Finale nie pokazywane były żadne ciekawe mecze futbolu amerykańskiego, co sprawiło, że gala ta osiągnęła najlepszy wynik oglądalności wśród wydarzeń sportowych tego wieczoru.


Kiedy większość transmisji sportowych osiągało w tym roku gorsze rezultaty, gale UFC zaliczyły progres o 7%, a karty wstępne UFC o 20%.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.