oraz bonusowy materiał z odcinka drugiego

11 KOMENTARZE

 1. Bardzo będzie mi się musiało nudzić, żebym oglądał tydzień w tydzień tego TUFa, jakoś średnio mnie to interere…

 2. Uwielbiam Asię w oktagonie, ale Gadelha ma rację – najgorszy trash talk. Chociaż wydaje mi się że Asia też wolałaby z tym skończyć, bo co na początku dawało jej lepsze walki to teraz, kiedy jest mistrzynią i ,,jest jej dużo wszędzie'' to wolałaby się zachowywać naturalnie. A podejrzewam, że ma charakter bardziej zbliżony do Rose Namajunas niż Rondy 😉

 3. Oglądałem drugo odcinek i średnio mi się podobały te miernej jakości sprzeczki między Aśką i Klaudią. Ok można sobie pogadać, pocisnąć ale takie wyzwiska rodem z podstawówki. Róbcie to inteligentnie a nie jak bumy i nie conorzcie bo to się lubi zemścić. Co nie zmienia faktu że całym sercem za Aśką !!!

 4. Jedrzejczyk z kazdym miesiacem jest coraz bardziej daremna i prostacka. Pamietam jak weszla do UFC cieszylem sie, kibicowalem jej ale od czasu jak ma pas to jest coraz bardziej zaklamana i prostacka. McGregora tez nie lubie ale on przynajmniej potrafi inteligetnie ludzi obrazic a JJ prostota i chamstwo dziwie sie ze sponsorzy jeszcze sie od niej nie odwrocili, zal ze ktos taki reprezentuje Polske.

 5. Im gonna punch you so hard. hahahha, a jak masz bić kurwa lekko, trashtalk przedszkolaka, po pszyrce bedzie wpierdol

 6. ArkKup

  Jedrzejczyk z kazdym miesiacem jest coraz bardziej daremna i prostacka. Pamietam jak weszla do UFC cieszylem sie, kibicowalem jej ale od czasu jak ma pas to jest coraz bardziej zaklamana i prostacka. McGregora tez nie lubie ale on przynajmniej potrafi inteligetnie ludzi obrazic a JJ prostota i chamstwo dziwie sie ze sponsorzy jeszcze sie od niej nie odwrocili, zal ze ktos taki reprezentuje Polske.

  No trafiles w sedno.
  Nic juz nie musze pisac, to tyle w tym temacie, dzieki:)

 7. ArkKup

  McGregora tez nie lubie ale on przynajmniej potrafi inteligetnie ludzi obrazic a JJ prostota i chamstwo

  LOL, tak to obrazić potrafił Sonnen

  nie wiem gdzie u McGregora znajdujesz inteligentne obrażenia w tekstach 'zarabiam najwięcej, biję się w kategorii karłów' 😛

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.