The Ultimate Fighter 23: Team Joanna vs Team Claudia – zapowiedź 2 odcinka

11 KOMENTARZE

 1. Co to się stanęło z Joanną? To idzie w bardzo złym kierunku, a fanów JJ i tak nie przybywa, co widać po oglądalności TUFa.

 2. Już to kiedyś pisałem, TUF równie dobrze może być gwoździem do trumny popularności(lubienia) JJ.
  Ale to dopiero czas pokaże czy w lewo czy w prawo to pójdzie…

  Jedno co widzę już od pewnego czasu to bardzo szybko rosnący hejt na JJ. Zagranica prawie każdy ruch jaki by JJ nie zrobiła to ostro krytykują.
  Po TUF JJ może być nawet bardziej negatywnie postrzegana przez pewien czas niż Ronda, tylko że RR to RR mogła i może sobie pozwolić na tak wysoki hejt a Aśkę to obawiam się pogrzebie. Do tego jeśli przegra rewanż to będzie kaplica…

 3. Ponadto w ilości polubien na FB już jakiś czas temu Gadejla wyprzedziła Jędrzejczyk. Pomimo dużej sympatii do Asi sam zaczynam dostrzegać że jako mistrzyni nie sprzedaję niczego wartościowego a jedyne co rzuca się w oczy to wrecz ciągłe dopierdalanie się do brazylijki. Na FB można dostrzec że największą popularnością cieszą się zdjęcia gdzie pokazuje swoją kobiecość a nie dresiarskie zachowanie.

 4. O widzę, że cohones wytarło oczy sklejone przez spusty i dostrzegło wreszcie, że Asia od pewnego czasu zachowuje się żałośnie. Przekroczyła już granicę pewności siebie i stała się żeńską wersją McGregora. Może i to się sprzedaje na świecie i fanboye to łykają, ale ja gardzę takim zachowaniem.

  Możecie hejtowac.

 5. expertzkanapy

  Ponadto w ilości polubien na FB już jakiś czas temu Gadejla wyprzedziła Jędrzejczyk.

  a od kiedy FB jest jakims wyznacznikiem , u nas w polsce jest moze i popularny ale w stanach juz powoli o nim zapominaja ze istnieje. Im wiecej fanow tym wiecej hejterow , minusem troche jest to ze hejterzy sa zawsze glosni.

 6. expertzkanapy

  Ponadto w ilości polubien na FB już jakiś czas temu Gadejla wyprzedziła Jędrzejczyk. Pomimo dużej sympatii do Asi sam zaczynam dostrzegać że jako mistrzyni nie sprzedaję niczego wartościowego a jedyne co rzuca się w oczy to wrecz ciągłe dopierdalanie się do brazylijki. Na FB można dostrzec że największą popularnością cieszą się zdjęcia gdzie pokazuje swoją kobiecość a nie dresiarskie zachowanie.

  Na FB wyprzedziła ale…

  Jędrzejczyk:
  Facebook 278,887
  Instagram 388
  Twitter 111
  = 777,887

  Gadelha:
  Facebook 286,970
  Instagram 172
  Twitter 32,8
  = 491,77

 7. Cloud

  Kurde, straszny niefart z tymi kolegami walczącymi już w pierwszej walce.

  Przychodząc do programu i tak musieliby ze sobą walczyć jeżeli by przeszli do finału. No chyba że któryś zakładał że dopadnie po drodze i wymiga się z walki. (Tylko po co wtedy w ogóle przychodzic)

 8. cRe

  Przychodząc do programu i tak musieliby ze sobą walczyć jeżeli by przeszli do finału. No chyba że któryś zakładał że dopadnie po drodze i wymiga się z walki. (Tylko po co wtedy w ogóle przychodzic)

  Tak tak, dlatego napisałem, że pech bo już w pierwszej walce 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.